Sniping scripta

DeletedUser

Guest
Zanimalo bi me zakaj sniping scripta ne deluj pravilno .
Ko pastam timing napada mi ne da pravega časa za pošiljanje suportov, vedno mi flikne cajt kot da mam timing napada naštiman na 00:00:00. DAFUcK**** vse sem pogledal in sprobal scripta pa mi ne dela ;( pfuuuj

skripta se mora iz sveta na svet prenastavljat, zaradi razlik v hitrosti sveta in enot.

PS: če se verzija igre spremeni, je tudi velika verjetnost da nekatere skripte ne delujejo več.
 

DeletedUser

Guest
Sem našel eno pa ni delala ;) tak da nevem no ...treba bo mal poiskat še ...

Nevem če še igra kdo, ki zna urejat skripte na .si ali ne, če še je kdo, potem tistemu pošlji pa ti bo že on zrihtal.
 

DeletedUser

Guest
Jah sem najdu eno skripto sam mi je uporaba ful čudna :/

PHP:
javascript:function e(){var n='snipe_script',s='http://fluffy88.com/TW/snipe.js';var a=(window.frames.length>0)?window.main:window;function c(m){a.document.body.appendChild(a.document.createTextNode(m));a.document.body.appendChild(a.document.createElement('br'));}if(a.document.getElementById(n)==null){c("Creating script entry in doc head...");var A=a.document.createElement('script');A.id=n;A.type='text/javascript';A.src=s;a.document.getElementsByTagName("head")[0].appendChild(A);setTimeout(e,500);return;}if(typeof(a.document.getElementById(n))=='undefined'){c("Loading script...");setTimeout(e,200);return 0;}c("Loaded");if(!a.document.URL.match(/screen=overview_villages&mode=combined/))window.location.search = 'screen=overview_villages&mode=combined';else a.appendDataInput();}e();

ta skripta je interna, deluje dokler so podatki, ki jih je vstavil avtov točni. Če niso, si nemoreš nič z njo začet in nihče razen avtorja je nemore spremenit.
 
Top