So zgubile vojne svoj komentar?

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni soigralci, pozdravljeni igralci na nasprotnih straneh.......

...res se sprašujem.....ali so vojne res ohromile čisto naše komunikacijske sposobnosti in se posledično nič ne komentira slednjega dogajanja??.....navsezadnje in navkljub vojnam menim, da bi pa bi lahko le končno na nek kulturni nivo spravili eno debato skupaj VSI SKUPAJ, kajne?

Smo sposobni tega?...kajti če pogledamo še globlje, navsezadnje smo igralci prvega slovenskega serverja.....in kaj lahko trenutno pokažemo kot naše ogledalo?

Lep pozdrav od razmišljajoče se Lily aka. bosko28
 

DeletedUser

Guest
Se strinjam!
Vendar, ker sem sam prostovljno odšel iz sveta 1 točno pred vojno, me trenutno več ne zanima kounikacija sveta 1...
 

DeletedUser

Guest
Lily se ti pridružujem v tem. Po dolgem času pridem malo pokukati kako kaj napredujete na slo strežniku in vidim skoraj enak forum kot je bil. Sem pa vesel da se je vsaj zabadanje v smislu kot je bilo končalo...ampak pričakoval sem neko pozitivno debato o tem kdo bolje napreduje.
 

DeletedUser

Guest
Majo vsi preveš dela z branjenem al pa napadanjem :D pa se nobenmu ne da na forum jet pogledat
 

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: KOH
Side 2:
Tribes: TMP

Timeframe: Last month

Total conquers:

Side 1: 2,180
Side 2: 1,325
Difference: 855

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 434
Side 2: 63
Difference: 371

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 19,339,244
Side 2: 11,730,309
Difference: 7,608,935

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 4,115,490
Side 2: 608,038
Difference: 3,507,452

chart




Slike povejo več kot komentarji :p
 

DeletedUser

Guest
Total conquers against opposite side:

Side 1: 434
Side 2: 63
Difference: 371


surrender.jpg
:p
 

DeletedUser

Guest
Salah, samo ena neumestna....za koliko si jih zaslužen ti?:rolleyes:


@Matjazinho....kiks v temi iz tvoje strani, tukaj bi se naj pogovarjali, temo s statistiko pa lepi v primerno temo. Se motim?
 

DeletedUser

Guest
Salah, samo ena neumestna....za koliko si jih zaslužen ti?:rolleyes:


@Matjazinho....kiks v temi iz tvoje strani, tukaj bi se naj pogovarjali, temo s statistiko pa lepi v primerno temo. Se motim?



Mislim, da si postavljaš narobno vprašanje ;). Vprašanje, ki si ga moreš zastaviti je za koliko jih bom zaslužen ;)


Saladin_and_Guy.jpg
 

DeletedUser

Guest
Ok...popravljam svojo trditev...potem se pa oglašaj takrat in kiti s takšnim prizorom ko boš:D
 

DeletedUser

Guest
Saj se ne kitim :p, to je samo realni pogled trenutne situacije :D
 

DeletedUser

Guest
V tem se pa delno strinjam s tabo.....(zanima me pa obenem, kateri na slikci si ti?:D)
 

DeletedUser

Guest
Salah, samo ena neumestna....za koliko si jih zaslužen ti?:rolleyes:


@Matjazinho....kiks v temi iz tvoje strani, tukaj bi se naj pogovarjali, temo s statistiko pa lepi v primerno temo. Se motim?

Tisto za teme naj bi urejal le makkam no kasneje sem enkrat tudi sam enkrat nalepil statistiko. Ampak se mi ne da lepiti vseh vojn - sem zalepil le glavno (koh-tmp), zato sem jo tudi sem prilepil. Saj se ponavadi le koh - tmp kregajo. Ostali vas le noblajo:)


Kar se tiče kdo je salah na tisti sliki? Hmm ja tisti, ko predaja orožje pred mano. Jaz sem tisti tiran na stolčku, ki sedi pa je debel:p

P.s.: a držim meč al šišo v roki?
 

DeletedUser

Guest
naj samo objasnim določenim, da je tema bila odprta zato, da malo poživimo foruma za s1....tko, da bi pričakovala malo treznega razmišljanja in upravičene razloge (you know what I mean T.)....

...obenem bi pa KOH-ovce povprašala kako jim uspeva tako visok nivo aktivnosti, v čemu je skrivnost uspeha?
 

DeletedUser

Guest
Sem vedel, da me ubijalec ne bo razočaral z žaljivkami ;).

kakor si hočeš razlagat, a zamene to ni žaljivka. Bi napisal pravo žaljivko a taka, ki bi tebe in tvojo nesposobnost opisala je že prekruta. Medtem ko se ti za tvojimi stacki skrivaš drugi pridno nukajo in noblajo.
 

DeletedUser

Guest
Hahaha bom ostal tiho zavoljo Lili in foruma, ker nisi vreden besede. Drugače pa obstaja TW stats, pa malo primerjaj sebe in mene, pa ti bo takoj vse jasno ;).
Naj ti spraznim vasi na fronti, da boš lažje ponoblal? :)
 

DeletedUser

Guest
Hahaha bom ostal tiho zavoljo Lili in foruma, ker nisi vreden besede. Drugače pa obstaja TW stats, pa malo primerjaj sebe in mene, pa ti bo takoj vse jasno ;).
Naj ti spraznim vasi na fronti, da boš lažje ponoblal? :)

žal nisi vreden da bi te z sabo ali katerimkoli drugim TMPjevcem primerjal.
 
Top