So zgubile vojne svoj komentar?

rfaric

Member
Reaction score
0
:p:phvala bogu, niste me spregledali... kriv sem za lepo število "nesreč" in po vaše (ukradenih računov):rolleyes::rolleyes:
se srečava v prihodje

otroci morajo v tem času že bit v postelji in pravljice poslušat ne pa da jih sami pripovedujejo:)
 

DeletedUser

Guest
Na Petronija si navilil kot mutavi na telefon, samo je problem, če ti nekdo zna snipat tiste tvoje 10s+ traine
Na Mudonjo tudi nisišel sam, ampak je blo kr skupinsko, ene 4 KOHovci, s tem da si bil ti najbolj vztrajen

Salah:75 internalov
Klankon:118 internalov
Nikjer ni bilo vštetih renoblingov

Plus barbari:
Salah:95
Klankon:135

Priznam, prevzel si manj internalov, ampak mene nekaj drugega zanima tukaj. Kdo te je pri tem prehitel, ker ubijalec ter jaz pri internalih le nimava take konkurence, glede na to, da je TMP manjše pleme od tvojega
Pa na koncu ne bo štelo, kdo je koliko barbov ter internalov imel na statu, ampak kdo bo sposoben prevzeti vasi(pri tem ti ne priporočam solinarja, ker je edina šansa, da od smeha pr "top speed"trainih zamudiva snipe)


Ne sicer, da bi me kaj prizadelo tole, ampak ravno nedolžnega se pa pri podpihovanju ni potrebno delat


I rest my case.
Pi es:raje marionate TMPja kot KOHa



Potem pa srečno ane. Ne vem če še igraš s1 ampak ti mene niti približno ne poznaš in tisti traini so čisto zgrešeni ;).
Mi bo pa žal, da te ne bom mogel nooblat, če več ne igraš :p
 

DeletedUser

Guest
Igram, ni težko kliknt link levo
Sam tolk paz, da ne bojo drugi moral vasi namesto tebe spucat
 

DeletedUser

Guest
Mitja, bom kmalu ponoblal tvoj bivši račun :p Brez skrbi, vasice bodo v dobrih rokah, glede aktivnosti pa.. no, seveda lahko pričakujemo, da se bodo nekateri čez leto dni naveličali vendar takrat se bodo lahko, ker bodo TMPjeve vasice naše :p

Če je sestava vojske ostala vsaj okvirno na istem kot je bila močno dvomim. Ampak k sreči se ne sekiram več zaradi s1 in mi je tole kar pišete kar zanimivo brati(ker lahko dejansko gledam iz nepristranskea vidika).
Kako pa vso zadevo vidim pa sem napisal.
Moja napoved je vsekakor zmaga KOH-a kot plemena v kolikor ne bo notranjega razdora oz. v kolikor se ne bo kakšna skupina članov odcepila, ker se ne strinjajo z vodenjem. Sicer verjetnost je majhna ampak glede na pogovore z nekaterimi, ko sem še igral čisto možna.
Kljub temu da je moj bivši račun v TMP-ju katerega politike nikoli nisem odobraval ima pleme veliko kvalitetnih staroselcev med katerimi je zagotovo njihov vodja(vsaj po prikazanem v igri dokler sem še igral). Tako da me ne bi presenetilo da bi v bližnji prihodnosti del TMP-ja in KOH-a zopet združil moči saj se bodo na račun te vojne vsekakor okrepila obrobna plemena, ki bi imela veliko prednost zaradi varnega zaledja. Po drugi strani pa je to lokalni svet in dvomim, da se bo še kdo pridružil kot se to dogaja na mednarodnih kjer se namerno dogaja da nekateri boljši začnejo kasneje.
Tako da lahko samo rečem: naj najboljši zmaga na koncu bo tako ali tako odločila aktivnost :)

P.S. TMP-ju: moj bivši račun pa raje preimenujte, da ne bo kake nadaljnje povezave. Kot sem rekel sem želel samo, da ne gre ves trud v nič in da račun kot tak preživi zato je zdaj tam kjer je. Tudi v RL mi namreč ni všeč, da se nekdo okorišča z drugim zaradi svoje rasti ne glede na posledice, ki jih s tem povzroči.

P.S.2. nekaterim v KOH-u: upam da ste se ohladili in da boste nekoč spoznali kaj dejansko sem hotel z svojim acc-jem ter da RL ni enako igri. Igra je igra in začnite jo uživati kot igro oz. upam da jo že.
 
Last edited by a moderator:

ninja

Member
Reaction score
0
Igra in RL je vedno eno in isto. Nekdo, ki v RL zastopa določena stališča, bo enako igral tudi v igri. Poznam veliko takih primerov in lahko trdim, da če spremljam igralca v igri, vem kakšen je v realnem življenju. So odstopanja, a določene lastnosti ne moremo skriti, nihče in nikoli.

Zamer ni prevelikih, vendar se ne bom ponavljal, sem povedal in še vedno stojim za tem. Ende.

Drugače pa bomo počasi a sigurno prenoblali vse vasi, da pridejo v zavezništvo. KOH je močan, izdajalci so vedno prisotni, kot v realnem življenju, a na dolgi rok: jedro KOHa je zdravo, to naj ne skrbi nikogar, vodstvu zaupamo, kdor pa noče igrati z nami, ga v to ne bomo prisilili, niti dvakrat prosili. Smo odprto pleme, kjer vlada demokracija...dokler traja mir, a mi smo v vojni vedno. :) malo heca ne škodi, a vseeno resno sporočilo, da so aktivni igralci znotraj zavezništva vedno deležni pomoči vseh članov, nesebična pomoč je ključ do uspeha, s ščepcem močne sebičnosti do ozemlja, ki ga vsak nadzira....

še to: če pošlje nuk začetnik ali nekdo iz elite, ni pomembno: rezultat je enak. Na koncu bo štela le aktivnost, zmagal bo pa tisti, ki bo sposoben poslati en napad več. by Paton
 

DeletedUser

Guest
še to: če pošlje nuk začetnik ali nekdo iz elite, ni pomembno: rezultat je enak. Na koncu bo štela le aktivnost, zmagal bo pa tisti, ki bo sposoben poslati en napad več. by Paton


Če pošlje nuke začetnik v nuku ni ovnov :D rezultat ni enak :D
 

DeletedUser

Guest
Igra in RL je vedno eno in isto.
No tega sem se bal. Ampak kaj čmo tudi takšni so.
Če je že to res upam, da ne pridobivaš na račun drugih tudi v RL, ker to pa je zame žalostno.
 

DeletedUser

Guest
Jah veš kaj Mitja moram se strinjat z ninjo. Ker ta njegova trditev vsaj delno drži, ni pa nujno, da čisto pri vsaki osebi.

Pač karakter in obnašanje, inteligenca, poštenost iz RL se odraža tudi v igri.

"So odstopanja, a določene lastnosti ne moremo skriti, nihče in nikoli."
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
No tega sem se bal. Ampak kaj čmo tudi takšni so.
Če je že to res upam, da ne pridobivaš na račun drugih tudi v RL, ker to pa je zame žalostno.

Sploh ni res. Treba podpirati tajkune, tej imajo vsaj denar :)

Drgače se pa z trditvami napol strinjam... Če nekdo laže v igri laže tudi navzven najbrž..:) So pa tudi izjeme vsekakor...
 

DeletedUser

Guest
kaj zdaj to?
moram priti nazaj v igro, da vam pokažem vraga?;)
 
Top