Predlog Sodelovanje med podporo in igralci svet 17

DeletedUser

Guest
hahahahaha....dej ne no....kako bo to zgledal da se 2 slo plemena tepeta za prevlado na hr serverju?? Bomo še vojno začel... :D

vojak00, kustost in ostali.....ne me podcenjevat :p .....ker "slučajno" vem koliko časa zna preteči predno se podpora oglasi, odgovori, se začne dogovarjati itd. in ker tudi uporabnikom foruma ni lahko dopovedati da vsako mnenje šteje in je treba na forumu napisat svoje idealne nastavitve (ne samo v glavi prikimat/odkimat)......no skratka zato sem to debato začel cca 4-5 mesecev pred začetkom sveta ;) :p

Tko da mislm da se znajo stvari začet peremikat že čez kaka 2 meseca, do takrat pa naberimo info od čimveč igralcev da se dobi ven nek skupek nastavitev ki bi ustrezale večini igralcev.....da bi nastavitve ustrezale vsem je nažalost nemogoče pomoje tud za Chuck Norrisa ;) to mislim da vam je jasno :D


.....drgač pa glede piknika: pomoje da če vsak igralec FA-ja in BEER-a da na stran 1€ na mesec igranja naberemo za piknik :p ...no ubistvu ker ne dvomimo v vašo žejo, znamo na konc še vsak po 5€ prnest :p :D

...pa na zdravje & puff puff pass ;)
 

DeletedUser

Guest
Jao doktore, narobe si prebral. Dva plemena na HR server, in to kot zaveznika - no, vsaj jst sem tako razumel :) Zdaj pa, a je to izvedljivo ali ne, pa ne vem.
 

DeletedUser

Guest
Ja igramo ze lahko kot zavezniki sam za zmago se bo treba potolct....zmaga lahko samo eden...
 

nikname

Member
Reaction score
0
no to se že lepo sliši na hr serverju selahko vsekamo tri plemena da vidimo kdo kak igra na slo sceni je itak motorka glavni mi je šeneki interes da se še eno plemenaredi za na 17 samokej če človek sempisat za nastavitve
če jih itak podpora ne upošteva potem ko jih spreminja med samo igro serverja in o tem ne obvešča igralcev ki server igrajo

tak da če se bo motorka strinjal da bo senaredlo skype sobo z njim not bomo mimenda tuji pleme naredli glede nastavitev je nesmiselno čejih sam bog motorka ne upošteva
bomo vidli če se nam nebo na slo15 pripetila še kaka nevšečnost s strani naše ljube podpore pa če sedasploh folknazaj an slo sceno spravit da si pol živce žerejo z podporo
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Evo na 16ki so spet spreminjal nastavitve pa ne da bi kaj obvestil ne nic :D

Zdej je pa tko kokr je blo prvotno navedeno da ko igralec prestopi se njegove okrepitve ki jih je imel pri drugih igralcih vrnejo v njegove vasi....

Obvestilo o prvotnih spremembah za sv16 cakamo odkar se je svet pricel tko da bomo najverjetneje obvestilo o sedanjih spremembah dobili 1x ko bo sv25 poteku.....

Sprenevedanje ter malomarnost podpore je naravnost neverjetna.....
 

Thorin

Member
Reaction score
0
A mi lahko gdo od podpore prosim napise kaksne so kurceve nastavitve za 16ko ? Ne pa da moram sam ugotvaljat do kakih sprememb prihaja
 

DeletedUser

Guest
Če so res naredili spremembo na S16, bi jo lahko sporočili kar preko sporočil, tako kot recimo tole obvestilo, ki smo ga vsi igralci na S16 dobili:

Ekipa Vojne plemen said:
Ekipa Vojne plemen dne 29.06. ob 17:32
Dragi igralci,

Zanima nas vaše mnenje! Prosimo poglejte si to anketo in nam povejte svoje mnenje o objavljanju ukazov!

Hvala,
vaša ekipa VP

Thorin, če je res, kar si napisal, se mi od podpore zdi nefer do nas igralcev, da o tem nismo bili obveščeni z sporočilom.
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Namesto da bi odgovoril (podpora) na na Thorinovo prtožbo , zbrišete njegov post. ccc :)
 
Last edited:

Thorin

Member
Reaction score
0
Pa se opozorilo mi dajo hahaha....bog pomagi, kaksna norisnica je ta .si

Najbol zalosno je pa to da spet ni odgovora kake so trenutne nastavitve....Da nam ni treba samim ugotavljat
 
Last edited:

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Vložili smo zahtevek, za popravilo tistega bug-a. Če se je kaj spremenilo, se je to brez naše vednosti. Zadevo preverjamo, ki pa zaradi časa dopustov traja nekoliko več časa.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Oj oj oj ...... ne se hecat, da se le nebo kaj zapletlo in se bomo uspeli uspešno dogovorit tko da bo prav za vse, sem odpru to temo že dolg nazaj. Po kar nekaj apeliranj na g. Motorko da poda svoje mnenje o tem kaj se da in kaj se neda ustvariti na s17 za skupno dobro in njegovemu velecenjenemu izmikanju kakršnih koli vprašanj ter pošiljanja Grobija v ogenj sem dokončno razočaran.

Po vsem tem kar smo se tuki pogovarjal in po vseh možnostih ki smo si jih ustvarili, ti meni nič tebi nič kar naenkrat (2-3 mesece) pred pričakovanim prihodom s17 vržete ven neki blablabla o nastavitrvah in svet odprete še pred avgustom???? a 1 mesec nazaj nisi znal povedat nič, tiho ko miška v svojem koteku.....

Nastavitve so totalno v kurcu in nažalost FA tuki nebo igral - vsaj ne pod mojim vodstvom!

Opravičujem se Vsem ki so jim moje ideje obudile upanje v končno neko normalno obdobje slovenske scene VP - zmotil sem se - kot sem tudi bil opozorjen pri začetku vsega tega - "Motorka bo skos za, razen pol k bo treba to nardit!" - in res je bilo tako!!



Lp, Dr-Menace
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Se pa se vedno lahko zmenimo pa gremo na hr server kot 2 slovenska plemena (odvisno kake nastavitve bojo mel)

Bo pomojem se bol zanimljivo...


Glih zdejle se zacne 31.7, Pa se premium je bolj pocen,Pa dvomim da ma kdo namen na si17 igrat

Glede na to kolko interesa je podpora prikazala v tem pogovoru
 

kustos

Member
Reaction score
0
Nastavitve s17, popolno nasprotje tega kar ste/smo se dogovarjal. Bravo, igrajte sami.
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni vsi igralci vojne plemen, se še ni kaj spremenilo?

Lp Miki
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Nastavitve so sestavljene izključno po predlogih, ki ste jih dali igralci z izjemo hitrosti, ki pač ni višja, ker je bil hitrejši prejšnji svet.
 

kustos

Member
Reaction score
0
Prodajaj ti bučke na tržnici ne tle...

Če pogledaš predloge.

Za cerkev nas je bilo 90%, da je ni, vendar cerkev v nastavitvah je!
Limit napadov, pa dej se zajebavej no. Tut tle nas je bla večina proti temu.
bonusne do 2800točk, se bodo spet taki najdl k druzga ne bodo noblal, tut tle smo bli proti.
PALADIN???? Razen igralcev, ki ne pridejo dlje kot do dveh vasi, smo bili ostali proti temu.

Da ne govorim o morali itd...

Ne vem, po čigavih predlogah so bile potem nastavitve sestavljene.
 
Top