Soigralec na vp

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Če je kdo pripravljen deliti izkušnje z mano naj mi to tudi napiše. Za kaj se gre ? Iščem soigralca ki bi mu pomagal in delal z njim. Če pa ima kdorkoli račun za PODARIT bi se pa priporočal ( vsaj 110.000 točk lahk tut manj ( najmanj 50.000 ) .
Prosim vas zaupajte mi .

Lp Domiik 123

Lep večer :)
 

klavec 7

Member
Reaction score
0
:eek:
Če je kdo pripravljen deliti izkušnje z mano naj mi to tudi napiše. Za kaj se gre ? Iščem soigralca ki bi mu pomagal in delal z njim. Če pa ima kdorkoli račun za PODARIT bi se pa priporočal ( vsaj 110.000 točk lahk tut manj ( najmanj 50.000 ) .
Prosim vas zaupajte mi .

Lp Domiik 123

Lep večer :)
Hehe misliš d ati zaupam??? hehe lool
 

DeletedUser

Guest
verjem nisem kot drugi ( rečejo da jim lahko zaupaš pri men ni tko lp Domiik 123

A da ni? Ne vem, no, nisi niti napisal, če maš kaj izkušenj iz drugih svetov... Aja pa dvomim da boš našel kakšnega, ki ti bo kar tako podaril račun, sploh pa je to res noobovsko in velikokrat potem igralci, ki so dobili račun, ga tudi pokvarijo.
 

DeletedUser

Guest
A da ni? Ne vem, no, nisi niti napisal, če maš kaj izkušenj iz drugih svetov... Aja pa dvomim da boš našel kakšnega, ki ti bo kar tako podaril račun, sploh pa je to res noobovsko in velikokrat potem igralci, ki so dobili račun, ga tudi pokvarijo.

Lej js bom sam tko reku mam izkušnje in nism kot drugi ki bi lahko samo izzivali druge za račun js pa samo sprašujem in nevem kaj sm tle kaj narobe reku
 

DeletedUser

Guest
sej nism reku da mi ga bo ampak sm sam uprašo pa je nastal tak halo
 
Status
Not open for further replies.
Top