~sparta~ ~300~

DeletedUser

Guest
A obratno pa lahko? :)

Logično je da se pogovarjaš z plemenom (glavo) ne pa z njegovo akademijo. Če bi bili pismeni v 300, bi videli v profilu (je povsod enak ker gre za 1 pleme), s kom se imajo menit, so organi plemena in druge informacije povsem razločno napisani ;)
 

DeletedUser

Guest
Logično je da se pogovarjaš z plemenom (glavo) ne pa z njegovo akademijo. Če bi bili pismeni v 300, bi videli v profilu (je povsod enak ker gre za 1 pleme), s kom se imajo menit, so organi plemena in druge informacije povsem razločno napisani ;)

haha ubistvu lahko napoveš vojno akademiji, potem pa nj se oni zafrkavajo z tem kako pa z čem se bodo branili ;) To potem ni več problem od 300, ampak vaš :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
tole nii lep pogover v aliance plemena ampak se prijavlas ce me zato se bojo zbrisali vs posti v tem in aliansa se je bila od mojga sefa preimenovala z

SPQR v 300 sparta potem sem bil jaz vojd je bilo aliansi ime ESPERANTO-ESPERO potem sem jo razpustil


poglejte kaj v gettho res agresivna ally sem noter
 

Jernej varl

Member
Reaction score
0
tole nii lep pogover v aliance plemena ampak se prijavlas ce me zato se bojo zbrisali vs posti v tem in aliansa se je bila od mojga sefa preimenovala z

SPQR v 300 sparta potem sem bil jaz vojd je bilo aliansi ime ESPERANTO-ESPERO potem sem jo razpustil


poglejte kaj v gettho res agresivna ally sem noter

ODA:
13 Senozeti Ghetto 58.967
99 memberjov

Res ste agresivni, ko sosedova crknena kokoš...
Zdaj to mora samo še kak templar razložiti, da so tukaj plemena ne aly...
 

DeletedUser

Guest
kdaj bo folku jasn da tle ni alians ampak so plemena

populácija -e ž (á) 1. biol. večja skupina osebkov navadno iste vrste, ki živi na istem prostoru, kraju: proučevati cele populacije ali le tipične vzorce populacij; rastlinske, živalske populacije; zakon populacije 2. publ., navadno s prilastkom večja skupina ljudi glede na določene skupne značilnosti, interese: študentje so del univerzitetne populacije; populacija učencev srednjih šol / Kitajci kot največja populacija narod / z oslabljenim pomenom: kraj s kmečko in mestno populacijo s kmeti in meščani; poraba časa pri ženski populaciji pri ženskah // prebivalstvo: naraščanje populacije / dežela z največjo populacijo številom prebivalstva / človeška populacija ♪

aliánsa -e ž (ȃ) zastar. politična ali vojaška zveza držav: ustanoviti alianso; član alianse ♦ zgod. sveta aliansa zveza Rusije, Prusije in Avstrije leta 1815 proti revolucionarnim gibanjem, sveta zveza // zveza, društvo, organizacija: mednarodna aliansa žena ♪

Od kod vam taki izrazi? <.<


Upam da vam to pomaga :


plême -éna s (é ẹ́) 1. skupnost ljudi, navadno na določenem ozemlju, ki jih druži skupen izvor, skupna preteklost, podoben jezik, običaji: črnska, indijanska plemena 2. črno pleme črna rasa; zastar. slovstvo slovanskih plemen narodov ◊ agr. sadno pleme sadna drevesa, ki so nastala s križanjem različnih vrst istega rodu; zgod. pleme skupnost krvno sorodnih bratstev v rodovno-plemenski družbi ♪


jernej a nismo že dost dobr razložil:D
 

DeletedUser

Guest
haha ha lol no res smo gettho agresivni zdele izklop jebemo =)
 

DeletedUser

Guest
Heh CREEK, a tebe mal vid j.be?

Zmagujete samo zato, ker skoz mass rekrutaste nove ljudi omg..
 
Top