Speed turnir

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Na Masters se ponovno organizira speed turnir. Enkrat je Slovenija že sodelovala.
In ker je veliko zainteresiranih smo tudi tokrat sklenili sodelovati.
Vendar najprej potrebujemo zelo močno ekipo.
Kar bo verjetno zanimanje veliko, bomo organizirali nekakšen izbor v ekipo. Zaenkrat še ne vemo v kakšnem formatu bo, verjetno pa bomo naredili kakšno kvalifikacijsko speed rundo.

Nekaj informacij, z debato o nastavitvah lahko najdete tukaj.

Po kvalifikacijah, bomo naredili tudi skype skupino za komunikacijo.

Koda za vstop je SloveniaTrainsHere

Za enkrat bomo v reprezentanco vzeli vse, ki:
so bili danes med top 15 na končni razvrstitvi, ali
so bili danes med top 15 po v katerikoli kategoriji za premagane nasprotnike(napad, obramba, skupaj), ali
so bili v ekipi za prejšnji turnir, ali
so bili že kdaj med top 10 na slovenskem svetu, ali
so bili med top 3 drugo uvrščenega/v vojni poraženega plemena na svetu, ali
so bili med top 10 na kakšnem tujem svetu, ali
imajo dober razlog, ki ni naveden tukaj.

Vsi, ki se prepoznate v tem pišite na podporo z naslovom: "ZA SPEED" in v besedilu vaše skype uporabniško ime, da vas dodamo v skupni pogovor!
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Kvalifikacije bodo potekale 24.septembra ob 19:00 [/B]na masters svetu. Geslo bo objavljeno tukaj neposredno ob začetku.
Nastavitve bodo take, kot na tekmah najdete jih na uradni strani turnirja: https://forum.tribalwarsmasters.net/showthread.php?2801
Vabljeni ste vsi igralci, ki bi se radi preizkusili na hitrem svetu, izkušnje niso pomembne, seveda pa bomo v ekipo sprejeli tiste, ki se bodo dokazali(ne nujno po končnem vrstnem redu!).

Če se slučajno te hitre runde v četrtek ne boste mogli udeležiti, še ne pomeni, da ne boste mogli sodelovati v ekipi na turnirju!
 

masterx.

Member
Reaction score
0
A bojo kake nagrade, ker ce pridem pomagat, mi gre pol dneva al kolko bo, pa kak bo z premiumom, brez njega se ne da spilat.
 

Bandit

Member
Reaction score
0
Sem zraven, cetrtek torej ;)

Bomo vidli ce se mi bo dalo prijavil se pa bom, pa vse je odvisno koliko casa bom mel...

Vso sreco fantje.
 

barac

New Member
Reaction score
0
Glede premiuma nekdo mi ga da tam jaz mo ga lahko dam tukaj na Sl ali pa na Uk
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Bomo videli kakšno bo stanje, če bo potrebno, bomo organizirali kompenzacijo v igri za igralce, ki bodo sodelovali na tekmah da ne bodo njihovi glavni računi preveč trpeli zaradi tega.
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Izgleda imajo na masters tehnične težave, bomo sporočili, takoj ko bo na voljo.
 
Top