Speed turnir

DeletedUser

Guest
ja ob 19.00 naj bi imeli kvalifikacije za v ekipo potem pa se sele nasledni tedn v sredo zacne zares proti braziliji
 

lolekbolekMI6

New Member
Reaction score
0
španija, a si to ti ...iz MTW? Hehe Dr.Menace pa to ... ko je padu ko keks?

Jap to je ta isti španija hehe ... ;)

lepo da bomo skupi špilal ... upam da pridemo v ekipo ... sam zame dvomim ker verjetno ne bom do konca sploh če bodo podaljšal zarad tega
 

DeletedUser

Guest
uglavnem uso sreco usem na danasnjem speedu ce ga bodo popravili :cool:
 

DeletedUser

Guest
wtf kr neki sele zaceu 1 600 pik res fer k so dobr zafrknl...
 

DeletedUser

Guest
jaz sem za da to ponovimo ker ste imeli neke tezave in nismo zaceli hkrati...

jaz sem za da to ponovimo
 

črtomir

Member
Reaction score
0
ni bil slab speed :D

čestitam vam na pravi speed igri, v sodelovanju, kar za druge ne morem rečt, na prvenstvu brez sodelovanja ne bo šlo, ker to ni igra posameznikov ampak igra ekipe, nekateri pa še vedno gledajo na svoj interes in kje bodo na koncu na lestvici. Predlagam, da se v ekipo izbere le tiste, ki bodo igrali za Slovenijo in za ekipo, ter čim boljši rezultat ekipe, ne pa da se gleda da bo njegovo ime nekje v vrhu.
 

črtomir

Member
Reaction score
0
vam sem čestitov, govorim pa o drugih plemenih, naprimer, ko ste me napadli pri nas ni bilo odziva, 1 igralec je poslal, ostali kot da ni nič, to se na tekmovanju ki bo ne sme dogajat
 

črtomir

Member
Reaction score
0
ti lahko povem iz osebnih izkušenj, bo noro, ekipe, ki igrajo to igro, so izkušene, imajo izdelano taktiko, dva trije napadalci, ostalo obramba, ki suportira napadalce, povezava po skypu, mikrofon, slušalka, tu ni časa za pisanje, mora biti takojšen odziv. Tu igralci igrajo samo na zmago ekipe, vse drugo je stranski pomen
 
Top