Splošna debata o si3

DeletedUser

Guest
Moji so na poti do 21.7 jutri pridejo prvi pa imam občutek da se bodo prazni vrnili :(
Tako je ko ti stojijo nuki doma potem ti pa reče soigralc pošlji jih tja :D
 

DeletedUser

Guest
lev11 je bil moja najboljša farma na si6, dokler ni bil zavzet :D
 

DeletedUser

Guest
Super je gledat poročila (pravzaprav ne) Vse zeleno :( Edino 1 vas v kateri sem zgubil nekaj vojske :D Tako kot je blo napovedano vso vojsko je dal v 1 al pa 2 vasi :)
Pa še surovin nisem kaj prida dobil še manj kot ti da barbarka pri farmanju :(
 

DeletedUser

Guest
Svet 3 je itak živa komedija brez primere ... Najbolj smešna stvar na vsem s3 svetu pa so igralci, ki bi še vedno radi paktirali z igralci iz plemena Slovanov in bili njihovi zavezniki :D ... najbolj žalostno je, da jih igralci plemena Slovanov iz svojih XY računov, številnih acc. ,ki jih koristijo eni in isti igralci, zavajajo na vse možne načine, ti (žal mi je, da je temu tako) newbiji pa jim slepo sledijo in mislijo, da bodo lahko kdaj vztopili v slovane ali bili njihovi soigralci ... Žalostno pa je pri vsej tej tragidiji to, da Slovani že od marca nimajo kvalitetnega nasprotnika, serverja pa še vedno niso osvojili ... :D ... Slavi :) ... "vso srečo"!
 

DeletedUser

Guest
Svet 3 je itak živa komedija brez primere ... Najbolj smešna stvar na vsem s3 svetu pa so igralci, ki bi še vedno radi paktirali z igralci iz plemena Slovanov in bili njihovi zavezniki :D ... najbolj žalostno je, da jih igralci plemena Slovanov iz svojih XY računov, številnih acc. ,ki jih koristijo eni in isti igralci, zavajajo na vse možne načine, ti (žal mi je, da je temu tako) newbiji pa jim slepo sledijo in mislijo, da bodo lahko kdaj vztopili v slovane ali bili njihovi soigralci ... Žalostno pa je pri vsej tej tragidiji to, da Slovani že od marca nimajo kvalitetnega nasprotnika, serverja pa še vedno niso osvojili ... :D ... Slavi :) ... "vso srečo"!


Ne vem, kaj misliš o xy računih in številnih acc, to ne bo držalo - nekateri računi od Slovanov so se prevzemali, edino to - pa mi povej, na kateremu svetu pri nas tega ni.
Žalost in tragedija, ki jo omenjaš glede neosvajanja serverja, ni v naši domeni. Ko bodo točno določena pravila, kakšni pogoji morajo bit izpolnjeni, se bo zanimanje za končanje sveta pri Slovanih zelo povečalo - direktnega odgovora pa žal nikoli od nobenega, ki je odgovoren za to, ne dobim. Z štartno pištolo so v zrak ustrelili pred 508 dnevi, ciljna črta pa NIKOLI ni bila narisana - važno, da se vrtijo premium točke.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Svet se zaključi pod zelo dobro znanimi pogoji.
Torej:
1 pleme ali 1 igralec more imeti v lasti 80% vseh vasi na svetu(akademiji ne štejejo, temveč se upoštevajo kot sovražno pleme)
Ko se to zgodi, začne teči 2/3(odvisno od situacije) mesečni rok, in če v tem ni nobene spremembe ali znaka, da bi se lahko situacija na svetu spremenila, je svet končan.
Sem bil dovolj točen?
 

DeletedUser

Guest
Svet se zaključi pod zelo dobro znanimi pogoji.
Torej:
1 pleme ali 1 igralec more imeti v lasti 80% vseh vasi na svetu(akademiji ne štejejo, temveč se upoštevajo kot sovražno pleme)
Ko se to zgodi, začne teči 2/3(odvisno od situacije) mesečni rok, in če v tem ni nobene spremembe ali znaka, da bi se lahko situacija na svetu spremenila, je svet končan.
Sem bil dovolj točen?

Mitja ... tukaj moram pritrdit Flakovo točnost! :) ... Včasih se mi zdi, da je celo bilo potrebno imeti 90% vasi, ki je zdaj oz. menda že od 1. slo servera postavljeno na 80%. Mogoče pa predlagamo (če bi nas slučajno kdo, kje hotel upoštevat :D(se zna tudi to zgodit)), kak server z manj % osvojenih vasi (ampak v kolikor se kdo res preživlja od premiuma, se to najverjetneje ne bo zgodilo), saj je tudi innotu v intresu igro ohranit in ne pohabit - moje mnenje.

-sefe- npr... Pleme na s3, ki združuje člane, ki mislijo, da lahko ubežijo usodi ... rekrutirajo pod geslom: Mi smo prijatelji mikimukija in imamo zaščito Slovanov! :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Mitja ... tukaj moram pritrdit Flakovo točnost! :) ... Včasih se mi zdi, da je celo bilo potrebno imeti 90% vasi, ki je zdaj oz. menda že od 1. slo servera postavljeno na 80%. Mogoče pa predlagamo (če bi nas slučajno kdo, kje hotel upoštevat :D(se zna tudi to zgodit)), kak server z manj % osvojenih vasi (ampak v kolikor se kdo res preživlja od premiuma, se to najverjetneje ne bo zgodilo), saj je tudi innotu v intresu igro ohranit in ne pohabit - moje mnenje.

-sefe- npr... Pleme na s3, ki združuje člane, ki mislijo, da lahko ubežijo usodi ... rekrutirajo pod geslom: Mi smo prijatelji mikimukija in imamo zaščito Slovanov! :D

G.Marburg, mene ne motijo procenti - pa saj lahko rečejo, da je potrebno osvojit 100% vasi, s tem, da se znoblan igralec ne more več prijaviti v igro - potem bomo vsi vedeli, pri čem smo. Predlog:tisti igralec, ki zgubi zadnjo vas na S3, se mu predlaga, da se naj prijavi na najnovejši svet, katerkoli že bo v tistem trenutku.

Ta stavek od flakota - "Ko se to zgodi, začne teči 2/3(odvisno od situacije) mesečni rok, in če v tem ni nobene spremembe ali znaka, da bi se lahko situacija na svetu spremenila, je svet končan." - je zame malce sporen. Teoretično se lahko svet 3 vleče v nedogled.

Hehe, za pleme -sefe- sem sedaj prvič slišal. Vidim, da ima mikimuki v profilu prijatelja mikimuki-frend. Ni problema, bo preživel ta server. Če bo potrebno osvojiti 100% vasi, potem bodo potekali pogovori, kako in kaj :D
 

Flako

Member
Reaction score
0
Ta stavek od flakota - "Ko se to zgodi, začne teči 2/3(odvisno od situacije) mesečni rok, in če v tem ni nobene spremembe ali znaka, da bi se lahko situacija na svetu spremenila, je svet končan." - je zame malce sporen. Teoretično se lahko svet 3 vleče v nedogled.

Stavek ni preveč sporen. Bistvo tega pravila je, da ni mogoče z "iskanjem lukenj" v pravilniku, ali čem podobnim priti do zaključka sveta.
Primer: Ko pride svet v "zelo razvito dobo" , obstaja tudi taktika, da se 100 najboljših igralcev združi v eno pleme, in tako je potencialna možnost, da bodo imeli večino sveta zase. To je igra vojna plemen, in ne taktiziranje, kako svet predčasno končat, tako da, to pravilo je varovali, da do končnega cilja, ne bi kdo ubiral kakšnih bližnjic, ampak če hoče neko pleme zmagati, bodo morali časovno dokazati, da delujejo kot pravo pleme... Upam da razumeš.

@Gospod Marburg
Glede 80% in 90%. Še vedno določene jezikovne različice uporabljajo 90%. Teh stvari ne moreš tako enačiti med različnimi jezikovnimi različicami.
In-game pravila so odvisna od CoMa-e , forum pravila so odvisna od admina, in vsekakor je možnost, da se razlikujejo od ostalih verzij TW.
Npr. vem da nekje - mislim da španija ali portugalska(ne me držat za besedo) je prepovedano sittanje MANJ kot 24 ur. In to kaznujejo z bannom obeh acc.
Kje je smisel v tem, ne vem, ampak če se je njihov CoMa odločil, da je to prepovedano, je to prepovedano. Neglede kakšna pravila so bilokje drugje, tam je tako.
Tako da enačenje z .net ipd, je nesmiselno, ker .si deluje individualno in imamo svoja pravila... Zato tudi imamo konec ob 80% , medtem kot imajo mnogi še vedno ob 90% .

Samo v vednost.
lp
 

DeletedUser

Guest
mi lahko kdo odgovori če se je že kdaj končal svet tako da je imel en igralec 80% vasi?
 

DeletedUser

Guest
mi lahko kdo odgovori če se je že kdaj končal svet tako da je imel en igralec 80% vasi?

Se je ... ker se svetovi med seboj razlikujejo na veliko :D ... Vendar tu ni govora o enem igralcu ampak o enem plemenu (80% vasi v lasti plemena)
 

DeletedUser

Guest
Stavek ni preveč sporen. Bistvo tega pravila je, da ni mogoče z "iskanjem lukenj" v pravilniku, ali čem podobnim priti do zaključka sveta.
Primer: Ko pride svet v "zelo razvito dobo" , obstaja tudi taktika, da se 100 najboljših igralcev združi v eno pleme, in tako je potencialna možnost, da bodo imeli večino sveta zase. To je igra vojna plemen, in ne taktiziranje, kako svet predčasno končat, tako da, to pravilo je varovali, da do končnega cilja, ne bi kdo ubiral kakšnih bližnjic, ampak če hoče neko pleme zmagati, bodo morali časovno dokazati, da delujejo kot pravo pleme... Upam da razumeš.

Razumem, popolnoma. Tule je na ogled statistika prihodov in odhodov igralcev iz plemena --:

http://si.twstats.com/si3/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=952

Vsi, ki so v zadnjem času zapustili pleme, so bili odslovljeni. Zadnji Slovan, ki je prostovoljno zapustil pleme, je bila 23.04. 21:15 PIAAA999 je zapustil pleme. - pa še to se je zmotila, je narobe pritisnila :D Vglavnem, smo zelo stabilno pleme, časovno smo to že dokazali, pa ne dva, tri mesece, ampak najmanj 9 mesecev, do takrat sem šel preverit zgodovino prihodov in odhodov Slovanov, več se mi pa ne da :)

Upam, da tudi ti mene razumeš.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Mitja, te popolnoma razumem.
Po enem mesecu pa bomo ponovno preverili situacijo in se odločili kako naprej.
Če ne bo velikih sprememb, bomo postavili zaključni datum, drugače bomo pa pustili da se stvari razvijejo po svoje.

Ekipa vam želi uspešno noblanje!

In tudi smo na to odgovorili z zgoraj navedenim citatom. Torej čez 3 tedne(približno), če ne bo sprememb, bomo postavili rok za zaključek sveta - To sta tista 2 ali 3 meseci o katerih sem odzgoraj govoril.
Ta 2 ali 3 meseci so mišljeni , da začnejo tečt po tem , ko imate svetovno prevlado,...
Zakaj je tako? Ne vem, pač formalnost, verjami, tudi mene nihče ne vpraša kaj si mislim, samo povedo mi kaj naj delam...
 

DeletedUser

Guest
Mitja, te popolnoma razumem.


In tudi smo na to odgovorili z zgoraj navedenim citatom. Torej čez 3 tedne(približno), če ne bo sprememb, bomo postavili rok za zaključek sveta - To sta tista 2 ali 3 meseci o katerih sem odzgoraj govoril.
Ta 2 ali 3 meseci so mišljeni , da začnejo tečt po tem , ko imate svetovno prevlado,...
Zakaj je tako? Ne vem, pač formalnost, verjami, tudi mene nihče ne vpraša kaj si mislim, samo povedo mi kaj naj delam...


Predam se :D Samo da ne boste preveč razpotegnili ta svet, ker nima nobenega smisla. S tem mojo debato o zaprtju sveta 3 do nadaljnega zaključujem. Hvala za odgovore :)
 

DeletedUser

Guest
Pleme Dead man walking je plemenu -Slovani- napovedalo vojno!

Ime vojne: moralni zmagovalci plemena karak

Pojasnilo:
karatanci zvesti do groba so zmagovalci serverja 3 vi slovani neznate se pošteno borit karak ste porazli z izdajalci sam na mene ste pozabli ker sem bil v ozadju z eno vasjo a v plemenu karak sem mel precej vasi moja zmaga nad vami pa je da sem držal 3 mesto na lestvici 15 mescev in kot član karaka držal pleme v vodstvo 1 leto karakova zvestoba do groba smrt japasovi deklaraciji ki jo je ponujal nam karatancem

Tema na forumu: noralni zmagovalci karatanci sveti bruno in ostali karatanci


» Prikaži statistiko vojne
» Prijavi žaljivo vojno napoved




Kas si oni misljo:D

Da so moralni zmagovalci:D

Še Marburg ve da so karak-ovci za staro šaro:D

Kdo mu je tole v glavo ubiu o_O
 

DeletedUser

Guest
Slovani,raje se predajte,ker nevem če boste zmagali tole vojno...Nevem kaj se gredo...Moralni zmagovalci? :D
-Daleč od tega!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Slovani,raje se predajte,ker nevem če boste zmagali tole vojno...Sicer res nevem kaj se gredo...Moralni zmagovalci? :D
-Daleč od tega!

jst se sploh nam več logu gor so predobri...:)
 
Top