Splošna debata o svetu 1

DeletedUser

Guest
Tudi mi čakamo, da bo kaj, edino zipo se trudi. Mi smo ready že dolgo. Če ima pa to poanto, pa ne vem. Škoda premiuma, da kovančke klikam in vojsko pošiljam....potem pa igralec posivi.

Vsekakor je škoda sploh debate in premiuma, svet 1 je zrel, da se zaključi. Navsezadnje so se opravila še zadnja dejanja rekrutanja.........malo sem pa le upala ninja, da se na koncu udarite proti ostalim (JB, Neal)......pa dobro, bo vsaj več prejemnikov premiuma za naprej ;).

Lep sončen pozdrav iz Laškega,

Lily aka. bosko28
 

nofear

Member
Reaction score
0
Vsekakor je škoda sploh debate in premiuma, svet 1 je zrel, da se zaključi. Navsezadnje so se opravila še zadnja dejanja rekrutanja.........malo sem pa le upala ninja, da se na koncu udarite proti ostalim (JB, Neal)......pa dobro, bo vsaj več prejemnikov premiuma za naprej ;).

Lep sončen pozdrav iz Laškega,

Lily aka. bosko28

Nič več me ne poznaš. :(
 

Flako

Member
Reaction score
0
Nofear, nehaj spammat, to ji lahko pišeš privat ali na zid.
Glede zaključka sveta, mislim da že vsi poznamo formalni postopek, in se mi ga več ne da ponavljati.
 

DeletedUser

Guest
Jaz pa mislim, da sploh ni nič znano. Mogoče vam, nam podložnikom pač ne. Glede na to kar spremljam na svetu 3 kjer se vse skupaj vleče, ko šmorn, da ne rečem da je samo eno nate****. Ne vem zakaj je tako težko napisati gola dejstva npr. ta svet se bo končal ko boste ponoblali 90% vseh vasi za barbarskimi vred..ali pa končan bo 31.12.2011. Da jaz igram na s3 bi že zdavnaj nekoga nekam poslal, že tam je čisto nabiranja premiuma. Glede na to, da je bil tole prvi server, bi lahko že zdavnaj napisali jasno in glasno potek zaključka. ne pa nekaj v stilu, tako je na mednarodnem , mislim da naj bi bilo tako, pa ne vem kaj vse še.
S1 je bil že zdavnaj zaprt za nove registracije in kot vidite se tudi ne bo spremenilo nič..razen, da zapravljamo premium v nedogled.
 

DeletedUser

Guest
Jaz pa mislim, da sploh ni nič znano. Mogoče vam, nam podložnikom pač ne. Glede na to kar spremljam na svetu 3 kjer se vse skupaj vleče, ko šmorn, da ne rečem da je samo eno nate****. Ne vem zakaj je tako težko napisati gola dejstva npr. ta svet se bo končal ko boste ponoblali 90% vseh vasi za barbarskimi vred..ali pa končan bo 31.12.2011. Da jaz igram na s3 bi že zdavnaj nekoga nekam poslal, že tam je čisto nabiranja premiuma. Glede na to, da je bil tole prvi server, bi lahko že zdavnaj napisali jasno in glasno potek zaključka. ne pa nekaj v stilu, tako je na mednarodnem , mislim da naj bi bilo tako, pa ne vem kaj vse še.
S1 je bil že zdavnaj zaprt za nove registracije in kot vidite se tudi ne bo spremenilo nič..razen, da zapravljamo premium v nedogled.

se čisto podpišem:)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Jaz pa mislim, da sploh ni nič znano. Mogoče vam, nam podložnikom pač ne. Glede na to kar spremljam na svetu 3 kjer se vse skupaj vleče, ko šmorn, da ne rečem da je samo eno nate****. Ne vem zakaj je tako težko napisati gola dejstva npr. ta svet se bo končal ko boste ponoblali 90% vseh vasi za barbarskimi vred..ali pa končan bo 31.12.2011. Da jaz igram na s3 bi že zdavnaj nekoga nekam poslal, že tam je čisto nabiranja premiuma. Glede na to, da je bil tole prvi server, bi lahko že zdavnaj napisali jasno in glasno potek zaključka. ne pa nekaj v stilu, tako je na mednarodnem , mislim da naj bi bilo tako, pa ne vem kaj vse še.
S1 je bil že zdavnaj zaprt za nove registracije in kot vidite se tudi ne bo spremenilo nič..razen, da zapravljamo premium v nedogled.

Potem pa pojasnim še enkrat.
1 pleme ali 1 igralec mora imeti v lasti 80% vseh vasi(od igralcev) na svetu.
Potem začne teči 2 ali 3 mesečni rok. Če v tem roku ni znakov, ki namigujejo na kakšno možno spremembo, se svet zaključi.
Ne govorite mi o koncu, ker še 1 pleme nima 80% vseh vasi. In ko jih bo imeli, bo začel teči rok.
Sedaj je to razumljivo?
 

DeletedUser

Guest
Potem pa pojasnim še enkrat.
1 pleme ali 1 igralec mora imeti v lasti 80% vseh vasi(od igralcev) na svetu.
Potem začne teči 2 ali 3 mesečni rok. Če v tem roku ni znakov, ki namigujejo na kakšno možno spremembo, se svet zaključi.
Ne govorite mi o koncu, ker še 1 pleme nima 80% vseh vasi. In ko jih bo imeli, bo začel teči rok.
Sedaj je to razumljivo?

ma na s3 je 83% če že prou vem:)
 

Flako

Member
Reaction score
0
ma na s3 je 83% če že prou vem:)

Točno tako, in zato je motorka postavil 1 mesec rok, da se počaka na spremembe in potem se bo naprej odločil. Ker pa ste že sami opazili, da je ta mesec potekel, lahko v kratkem pričakujete njegov odgovor.
 

DeletedUser

Guest
Točno tako, in zato je motorka postavil 1 mesec rok, da se počaka na spremembe in potem se bo naprej odločil. Ker pa ste že sami opazili, da je ta mesec potekel, lahko v kratkem pričakujete njegov odgovor.

LOL

Za danes je rekel motorka da zvemo prek podpore pa nič ne kaže da bo kaj...
Pač na našem mestu bi tudi ti tako delal ker če nimaš sovražnika je BV...

Večina nas je pa že zaprla "pipico" za PP...:D
 

Flako

Member
Reaction score
0
LOL

Večina nas je pa že zaprla "pipico" za PP...:D

Am, jaz niti nimam vpogleda v uporabo Premiuma. Tako da s tem niste nas prizadeli. Mogoče one tam gori, bolj proti severu, ampak ne nas. Mi pač moramo speljati formalen postopek, neglede kaj si kdo misli... Koliko je to razumno, ne vem, pa se tudi glede razumnosti v ekipi več ne ukvarjam, samo sledim postopkom. ;)
 

d00men

Member
Reaction score
0
No da malo oživim tole temo :D.
Danes je TMP začel že drugo vojno v svetu 1 in glede na prvi vtis bi rekel, da bo tudi to "blitzkrieg".

Joj zaprite ta bedn server ali pa ga odprite za nove uporbnike.KOH je itak zmagu.TMP pa noče poraza priznat in nekaj brez veze napada.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Joj zaprite ta bedn server ali pa ga odprite za nove uporbnike.KOH je itak zmagu.TMP pa noče poraza priznat in nekaj brez veze napada.

D(N)oo(B)men, joj kako sem te pogrešal... Poznaš tisti stari srbski rek - glupost nema granica? No, samo zanimalo me je, če ga poznaš... Skratka, si1 je že zaprt za nove registracije, in plemena TMP več ni... Samo kakih 4 ali 5 mesecev si za časom, nič več...
 

DeletedUser

Guest
Potem pa pojasnim še enkrat.
1 pleme ali 1 igralec mora imeti v lasti 80% vseh vasi(od igralcev) na svetu.
Potem začne teči 2 ali 3 mesečni rok. Če v tem roku ni znakov, ki namigujejo na kakšno možno spremembo, se svet zaključi.
Ne govorite mi o koncu, ker še 1 pleme nima 80% vseh vasi. In ko jih bo imeli, bo začel teči rok.
Sedaj je to razumljivo?

Samo saj vsi vemo, da te "možne spremembe" pravzaprav niso možne? Še nisem videl, da bi pleme s 50 mio. pikami premagalo pleme s 300 mio. ali kaj podobnega..
 

Flako

Member
Reaction score
0
Samo saj vsi vemo, da te "možne spremembe" pravzaprav niso možne? Še nisem videl, da bi pleme s 50 mio. pikami premagalo pleme s 300 mio. ali kaj podobnega..

Potem pa še nisi igral proti meni ;) - malo heca, drugače pa resno, moremo speljati formalen postopek, žal... Druge izbire nimamo.
 

DeletedUser

Guest
Ja pač formalnosti ki grejo v nedogled:mad:

Se pa strinjam z tem kar si napisal:D
 

DeletedUser

Guest
UMIKAM VSE SVOJE KOMENTARJE KI SE NAVEZUJEJO NA S1. pač tako je ko pol stavri ne veš
 
Top