Splošna debata o svetu 1

Jernej Mikuz

Member
Reaction score
0
več enot sej sm mel 441 sulic 369 mečev 281 sekiric 162 lokov 50 izvidnikov 21 lahkih konjenikov 51 lokov na konju in 13 ovnov on pa me je napadel 1 plemičem in 455 sulicami
 

DeletedUser

Guest
več enot sej sm mel 441 sulic 369 mečev 281 sekiric 162 lokov 50 izvidnikov 21 lahkih konjenikov 51 lokov na konju in 13 ovnov on pa me je napadel 1 plemičem in 455 sulicami

#1 to enostavno ni možno
#2 kaj rineš na tisti svet kjer nimaš več možnosti?
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni vsi....

resnično me zanima kaj se dogaja sedaj na svetu 1.......so zavezništva še takšna kot so bila, so se odprle nove vojne.......dajte se malo razpisati......:)

....da zadostite nam radovednežem (oz. vsaj meni ;) )....


Lep poletni pozdrav,

Lily aka. bosko28
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni vsi....

resnično me zanima kaj se dogaja sedaj na svetu 1.......so zavezništva še takšna kot so bila, so se odprle nove vojne.......dajte se malo razpisati......:)

....da zadostite nam radovednežem (oz. vsaj meni ;) )....


Lep poletni pozdrav,

Lily aka. bosko28

A ne igraš več?
 

DeletedUser

Guest
Kaj pa naj bi povedal, stvar je dokaj jasna, server se počasi zaključuje. Izid je že odločen, počasi bo vse modro ;)
 

ninja

Member
Reaction score
0
Server še zdaleč ni zaključen. Problem je v tem, da NISO jasni pogoji, ki so potrebni, da se svet 1 zaključi. Vodstvo serverja pravi, da bodo spremljali razmere in da se bodo potem odločili pod kakšnimi pogoji bodo zaključili svet. ??? Halo? Torej s tem neposredno vplivajo na razplet in potek igre na s1. Če vodstvu nekaj ne bo všeč, potem bodo naredili po svoje, tako kot jim paše... Najbolje bi bilo, da bi VSI aktivni igralci brisali račune, ali pa vsaj da NIHČE več ne aktivira premiuma, niti NE klika več. In to vsi igralci na s1. Poanta je v tem, da je pri VSAKI igri jasen cilj, jasna so pravila in tudi kakšen je konec igre. Le v vojni plemen to še ni, pa igramo že dve leti (skoraj). Počasi me mineva volja, da se še prijavljam na s1, očitno sem septembra 2009 zadel, ko sem svet 1 imenoval peskovnik. Pravila o zaključku sveta bi moral biti jasna skupaj z nastavitvami serverja. Moj predlog je jasen, eno pleme mora imeti VSE vasice, 100%. Tudi najmanjša, 287 pik velika vasica mora biti prevzeta.

Drugače pa želim lep poletni dan vsem, ki še vztrajate, da igramo nekaj, kar nima jasnega cilja. Očitno smo res nekaj posebnega. :)

ninja
 

ninja

Member
Reaction score
0
Ja, najmanj. Saj me ne moti, lahko tudi 4 leta, samo da je jasno, da moramo znoblat 100% vasic, ne pa da bo lahko konec že pri 81,76% npr. Kako komu paše. V tem je poanta.
 
Top