Splošna debata o svetu 1

DeletedUser

Guest
Se strinjam z ninjo.Na travianu je jasen cilj zgraditi čudo sveta na stopnjo 100 , tukaj pa nevem kaj mislijo šefi serverja
 

DeletedUser

Guest
Mogoče pa bil bil lahko cilj, kdo uspe ponoblati mojo malo vasico?! Na koncu koncev bo razplet tko nespremenjen.....KOH in JB noblajo kot kombajn žeje žito.....stvar je kristalno jasna....:D
 

nofear

Member
Reaction score
0
Server še zdaleč ni zaključen. Problem je v tem, da NISO jasni pogoji, ki so potrebni, da se svet 1 zaključi. Vodstvo serverja pravi, da bodo spremljali razmere in da se bodo potem odločili pod kakšnimi pogoji bodo zaključili svet. ??? Halo? Torej s tem neposredno vplivajo na razplet in potek igre na s1. Če vodstvu nekaj ne bo všeč, potem bodo naredili po svoje, tako kot jim paše... Najbolje bi bilo, da bi VSI aktivni igralci brisali račune, ali pa vsaj da NIHČE več ne aktivira premiuma, niti NE klika več. In to vsi igralci na s1. Poanta je v tem, da je pri VSAKI igri jasen cilj, jasna so pravila in tudi kakšen je konec igre. Le v vojni plemen to še ni, pa igramo že dve leti (skoraj). Počasi me mineva volja, da se še prijavljam na s1, očitno sem septembra 2009 zadel, ko sem svet 1 imenoval peskovnik. Pravila o zaključku sveta bi moral biti jasna skupaj z nastavitvami serverja. Moj predlog je jasen, eno pleme mora imeti VSE vasice, 100%. Tudi najmanjša, 287 pik velika vasica mora biti prevzeta.

Drugače pa želim lep poletni dan vsem, ki še vztrajate, da igramo nekaj, kar nima jasnega cilja. Očitno smo res nekaj posebnega. :)

ninja

Saj bo konec ne bojte se ko bo eno pleme imelo 80% vseh vasi v svoji lasti bodo svet 1 zaprli, do tedaj pa bo še nekaj časa.
 

ninja

Member
Reaction score
0
Nisem 100% ampak mislim, da se je enkrat ta varianta omenjala.

v tem je poanta, se je omenjala, že večkrat...jaz sem 100% glede tega. Samo na s3 imajo 82%, pa še vedno admini razmišljajo in spreminjajo nastavitve (polovične cene noblov in takšne in drugačne neumnosti).

Sam sem za pravilo 100%. Eno pleme ponobla vse vasi, s tem, da se ukine nove prijave in hkrati, da nekdo, ki je prenoblan, se ne more na novo prijavit! Potem bi bilo pa hitro konec, saj bi igralci izginjali, aktivni igralci bi pa z užitkom čistili enega za drugim in s tem bi se aktivnost močno povečala, ker bi bil cilj jasen....narediti veliko modrino.
 

nofear

Member
Reaction score
0
v tem je poanta, se je omenjala, že večkrat...jaz sem 100% glede tega. Samo na s3 imajo 82%, pa še vedno admini razmišljajo in spreminjajo nastavitve (polovične cene noblov in takšne in drugačne neumnosti).

Sam sem za pravilo 100%. Eno pleme ponobla vse vasi, s tem, da se ukine nove prijave in hkrati, da nekdo, ki je prenoblan, se ne more na novo prijavit! Potem bi bilo pa hitro konec, saj bi igralci izginjali, aktivni igralci bi pa z užitkom čistili enega za drugim in s tem bi se aktivnost močno povečala, ker bi bil cilj jasen....narediti veliko modrino.

To da se ne ve kdaj se svet zapre je resnično malo neumno. Na mednarodnem mi je moderator rekel, da se svet zapre, ko pripada vsaj 80% - 85% vasi enemu plemenu. Tu zraven se barbari ne upoštevajo.
 

gistro

Member
Reaction score
0
off topic

nofear, potem bo otrok vodnar, a-ne? ali bog-ne-daj kozorog. moj piccolo terroristo je kozorog.

des
 

lordvoldemort

New Member
Reaction score
0
Dečki in deklica, držite se teme ;) .

odgovora na to temo iz vaše strani (moderatorjev oz. neki vodje vojne plemen) še ni.
Ali pa se ne morete zmenit če bi bilo konec sveta z 81% ali pa z 82%.

Dajte nam anketo pa boste videli rezultate.Ker to delo kakršnega vi opravljate nima nobenega določenega cilja.Oziroma je samo en cilj in to je denar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fsm
 

Flako

Member
Reaction score
0
Dragi lordvoldemort,
na to vprašanje sem odgovoril že mnogokrat, tudi v tem primeru ninji osebno na skypu, tako da ni potrebe, da se razburjaš... 1 pleme more imeti v lasti 80% vseh vasi(1 pleme - akademije,zavezniki, itd ne velja, se upoštevajo za sovražno pleme) in potem ko boste to imeli, javite podpori, in takrat bo tudi Community Manager ustrezno reagiral in določil čas, kateri more preteči brez večjih sprememb(v praksi 2/3 mesece) in potem bo konec sveta.
Ankete mislim, da ne bo, kajti že od nekdaj se svetovi zapirajo samo na takšen način, in ne vidim razloga/možnosti, da bi mi to spremenili.
lp


fsm ;)
 

DeletedUser

Guest
Torej bo trajal še dobra dva ali tri mesece in potem še dodatna dva ali tri mesece :eek:
 

DeletedUser

Guest
Ne bi bilo slabo, ko bi se povezali vsi noobi in noobinje, ki niso v KOH, JB ali NEAL, da malo še kljubujemo KOH-u....zakaj bi bilo too easy....(oprosti ninja, morala sem malo načeti to) X)))

Lp, Lily aka. bosko28
 

ninja

Member
Reaction score
0
Tudi mi čakamo, da bo kaj, edino zipo se trudi. Mi smo ready že dolgo. Če ima pa to poanto, pa ne vem. Škoda premiuma, da kovančke klikam in vojsko pošiljam....potem pa igralec posivi.
 

DeletedUser

Guest
Sam kako ste nared če ste 3 plemena?:D

En igralec ali eno pleme...:)
 
Top