spremeba vasi

DeletedUser

Guest
po kolikšnem času se vas neaktivnega igralca spremeni v barbarsko vas?
 

DeletedUser

Guest
ne vem če bo to držalo ..pri men je eden že od začetka nehal pa še zadaj ni spremenjen v barbarsko vas.,.res da ima 38 pik sam me pa zanima na kakšni osnovi se to spreminja..a je to avtomatsko al ne?
 

DeletedUser

Guest
ne vem če bo to držalo ..pri men je eden že od začetka nehal pa še zadaj ni spremenjen v barbarsko vas.,.res da ima 38 pik sam me pa zanima na kakšni osnovi se to spreminja..a je to avtomatsko al ne?

Ja to je avtomatsko. No mogoče je zdej kak update pa se po 3 tednih spremenijo.

Vasica ne gre v barbarsko samo če imaš premium, dokler traja premium, ne morš it barb.

Očitno se je tvoj sosed še nekajkrat vpisal v igrico, le nič ni počel ali pa ga njegovi prijatelji čuvajo pa tud nič ne počnejo. Ni druge razlage.
 

DeletedUser

Guest
a ni stvar taka, da če brišeš račun, se po enem tednu vas spremeni v barbarsko,
v primeru da se pa ne loginaš pa po dveh tednih?
 

DeletedUser

Guest
kot neaktiven je pisan 25dni ker že 25dni ni rasel. Ta sistem ti ne pove kdaj se je nazadnje prijavil, ker nima dostopa do teh podatkov.
To se delno vidi na tribalwarsmap.com, kjer lahko vidiš kdaj so se igralcu nazadnje povečale točke ipd.

Nažalost take strani še nimamo na tem svetu :/
 

DeletedUser

Guest
Haha ravnokar mi je dejan posredoval link. Ja, ta stran je fantastična in samo to nam je še manjkalo! :D
no sej po tej mapi sem gledal..pa je kot je na prejšni sliki videt že 25 dni neaktiven..razen če je fora da se samo logira?
 
Top