Sramota kaj se dogja na slovenskih serverjih !

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni igralci vojne plemen


Danes mi je prišlo na uho par zelo smešnih informacij ... Med drugimi glede nagradne igre v kateri sam odgovor ni bil pravilen! Da ne omenjamo nove ugotovitve katero sem izvedel pred par minutami .


Motorka52

Pozdravljeni (nekdo),

enote, ki pridejo od drugje se bojujejo z stopnjo, na kateri je trenutna vas. Napadalne enote napadajo z stopnjami, iz izvorne vasi.
Lepe praznike nazaj

Lep pozdrav

Mislim fantje in punce to pa je že vredno posmeha sem igral dosti internacionalnih serverov ki so imeli isti sistem. Seveda je bilo v smislu če je vojska v rodni vasi branila drugo vas so veljale stopnje iz rodne vasi saj, če ne pol defenziva na tem svetu sploh nima smisla ... Če samo premislimo 2x ko dobiš vas na začetku imaš samo sulice in meče na stopnji 1 kje so lokostrelci? Koliko imajo po tem takem lokostrelci če branijo napadalno vas?

Mislim motorka si že dosegel kakšno smešno potezo ampak ta je pa prav patetična. Torej če vas nima lokostrelcev nadgrajenih bi po tvojih "Standardih" bilo nedovoljeno pošiljanje lokostrelcev v napadalno vas ki je pod napadi saj bi ta stopnja štela kot 0 ...

Torej ker vem da na takšne zadeve ki ti ne odgovarjajo najbolje ne odpišeš rad ali pa si vzameš zelo veliko časa ... Če ti po nekaj dneh le uspe spesnit kak pameten odgovor je kvečjemu samo blefiranje in izgovori na tvojo nesposobnost .

Kar je pa najhujše pa je da me čudi da slovenci še kr igrajo tukaj pa da še vedno vlečeš denarce na račun njih in jim slabšaš in uničuješ igro brez bilo kakeršne posledice .

Spin.
Chao
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
oprostite za napake hitro napisano iz čiste jeze in razočaranja
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Tele raziskave so isto ko vera, in tko je ze skoz, vsaj na .si, če pa enota ni raziskana pa je automatsko lvl 1. Pac rabis plan igre 3sul+1mec+3sek+3LC+3HC+2ram=15, tko mas v vseh vaseh pa delas sam en deff pa en off

Glede nagradne igra, pa glejte, vsaj upam da je nekdo dobo tisti pp.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
se vidi da na slovenskih serverih ni bilo nikoli dobrega gm... sramota če samo logično poštudiraš so potem takem loki na 0 in so ničvredni zakaj bi napad ki je bil poslan v drugo vas pomenil več kot obramba ki je poslana v drugo vas skregano s logiko... Bedarija igrat tak svet kaj ti bojo pol sploh def vasi pol je bolše da sam off delaš

Mislim masterx ta tvoja sestava 3sul+1mec+3sek+3LC+3HC+2ram=15 je dokej logicna ampak je izven konteksta kar sem hotel povedati še vedno ni lokov zakaj bi sploh na tem svetu po tem takem imeli loke (ter loke na konju) na netu je to porihtano na tak način da je dejansko zanimivo igrat tukaj pa je vsako leto manj folka ... Pa vsi vemo zakaj...
 
Last edited by a moderator:

kustos

Member
Reaction score
0
Kdo ti pravi da mej loke na 0, dej si meče pa sulice na 1 pa mej loke tri, če jih maš tko rad... To kar si napisal na slo serverju še nikoli ni držalo, da bi se štele raziskave iz vasi iz katere izhaja vojska... Vedno je bilo tako, vsaj na slo, da so se štele raziskave v branjeni vasi... Ker torej, če se dela bunker, 20 igralcev pošlje okrepitve in misliš da bi se za vsako vas iz katere je bila vojska poslana, seštevale točke obrambe glede na to na kateri stopnji so razvite enote v tisti vasi? Prekomplicirano za naš server, tudi če je drugje tako...

Vedno se je delalo tako, da offerke v zaledju so mele klasično Sekire 3, skavti 1, LC 3, Loki na konju 3, ovni 2, kati 1 + osvnovno sulice in meči 1...
Offerke na fronti so imele vedno poudarek na deff stopnjah, itak se ima ponavadi v takih offerkah plemiče in se s takimi nuki ne razbija bunkerjev (če uporabljaš mal logike), torej se je imelo v takih vaseh Sulice 3, meče 3, Sekire 3, LC 2, HC 3, ram 1 oz. povsem odvisno kakšne vrste bunker je postavljen, če se postavlja bunker z loki se enostavno skensla meče in se dvigne loke, če ni v vasi težkih se skensla težke in se dvigne loke itd...

Igra je precej bolj zanimiva s tem, ker če bi se štele enote iz vsake vasi, lagano v defferkah vse na 3 pa smo, ne rabš uporabljat glave da veš, in to ve vsak nub, kakšna strateška igra bi bla pol to?

Lp
 

DeletedUser

Guest
mislim da si pravkar dokazal da nimas pojma v igri ... Glavno je da so slovenci nesposobni to je vse kar sem mislil povedati če pa ti misliš da to igro dela zanimivo si se pa močno uštel igro dela zanimivo samo izkušenost igralcev in nič drugega(ki jih pa ni več kot 15 na slovenskih serverjih) ta nastavitev pa omogoča samo enostransko dejavnost vojske ... Slabše nastavitve sveta še nisem videl kapo dol za najslabšo možno nastavitev slovenskemu gmu


Strateška igra v kateri naj bi bila vsaka vojska enako močna napad kot obramba ... če napad iz izvorne vasi velja isti zakaj obramba nebi mislim kaj ti res pešajo možgani da take ven mečeš

S mojega vidika je to čisti polom od te igrice pričakoval mnogo več na začetku serverja pol pa zvem za take fore mislim če že bi moralo to biti napisano ob odprtju serverja ... Toliko o podanih informacijah.
 
Last edited by a moderator:

kustos

Member
Reaction score
0
Ker je tebi neumno so vsi retardi samo ti si vedno pameten, ko je pa treba v igri res kaj pokazat je pa mrk:) raje se ukvarjaj z igro s tako kakršna je in ne s tem kako bi si ti nastavitve naštimal...

Kako bi ti dosegu da je obramba enako močna kot napad? 5 igralcev ti pošlje deff od tega trije nimajo poštimanih raziskav, res, po tem takem je čist enakovredna napadu...
 

mojzes

Member
Reaction score
0
KUSTOS,dej se v zemljo pogrezn pa ven kukaj,kej se dogaja na svetovih,......isti stari izprijenec. lp
 

DeletedUser

Guest
pa kaj si ti ja nor kaj se poslušaš kaj govoriš zakaj nebi meli porihtanih raziskav prvo kot prvo ...? Brezveze ti kaj govorit ker bos kr svojo naprej govoril ... Vse kar ti lahko povem je da slovenskega sveta nisem igral do konca ker sem enostavno izgubil interes do igranja sem pa zaigral že par net svetov ter uk svetov do konca ki so bili zanimivi do samega konca tu pa je večina svetov enostavno brezveznih s pomočjo teh profesionalnih nastavitev pa še 5x bolj ...

mojzes sej brezveze govoriš ker taki folk se nikol ne nauči nič novega ker bo vstrajal pri svojem do konca.
 

kustos

Member
Reaction score
0
Lej, dokler bo ta CM ne bo nc drugac, to je blo ze veckrat dokazano in namest da tle nabijaš, zgublaš čas, se sprau pa pogruntej kej novga kako bi se dalo postavt raziskave al pa ne vem pejt na zrak...

Tema ni bla odprta da bi se pogovarjal kdo ma pojma, kdo nima, ampak če si že začel ti bom odgovoril na tvoje dolgočasne svetove... Ja, res so dolgočasni, večina njih... Ampak eden ni bil, če se spomniš... S18... Kdaj si odnehal? Ne na koncu, ampak takrat ko bi mogu najbolj pokazat kako sposoben si:) Ampak maš srečo, da smo bli takrat nekateri pripravljeni na to kaj se bo zgodilo;)

Lep večer:)
 

KING C0bra 850

New Member
Reaction score
0
hahah...

Spinel še nikol ni blo, da bi se def branu po tvojem sistemu in tega ne bo nikol, ker pol sam barbarke pobereš pa se braniš do onemoglosti in to je to. Kar se tiče primerjav je pa vedno isto. Ne moreš primerjat serverjeu ker če primerjaš samo hr in si so svetlobna leta pred nami. Govorim o kakovosti podpore, kar se tiče igralcev je isto sranje, uglaunem so še hujši,...usak gleda sam na svojo rit in za minimalno korist se je pripravljen prodat...Če že primerjaš serverje pa omeni opcijo kupovanja plemičev, bi rad da se to pojavi tudi tukej ? :D

Mim tega pa preprosto ne gre... :D
"Kar je pa najhujše pa je da me čudi da slovenci še kr igrajo tukaj pa da še vedno vlečeš denarce na račun njih in jim slabšaš in uničuješ igro brez bilo kakeršne posledice."
Te stavki so mi precej znani, tudi ti si reku da ne boš več igral pa še kar, zakaj ? ;)
 

DeletedUser

Guest
Pa fora je bla smo igrali 4 komadi na uk classicu pa ko je bil že čist pri koncu sn dobo idejo stari dajmo si imena od pokemonov pa gremo na slovenskega za foro. Pa smo šli pol pa tako razočaranje glej najrajši bi kako solzico spusto za to sramoto od podpore. xD

Pa drugače sem zadnič dobo kao "posebno ponudbo" 2 plemiča za ceno 80€ plus pazi ti to premium pike sramota . Sej to ni več free to play to je zaj pay2win plus da ne omenjamo kakega dogodka kolo sreče pa take fore pazi ti to stari zavrti kolo sreče in mogoče dobiš plemiča ali pa 30% surovin pa naredi plemiškega kaj si ti nor nevem če nebom začel traviana geekat tam vsaj 500 dodatkov nimajo zran za gnar smradi
 

DeletedUser

Guest
Sej bi ostal tiho še dalje ampak če že cel svet igra proti nam ... Da ne omenjam podpore katera opazuje naše račune in razpolaga s informacijami našim sovražnikom toliko o fer igri :D Sram vas je lahko bolj natančno "Safaric" kateri si je vzel dovoljenje da s pomočjo določenih pravic pokvari igro polovici sveta ...

Sej glej nima smisla sploh kaj govorit ker kar sem imel za povedati sem že itak povedal ampak če smo že pri "pošteni igri" slovenski smradi...

dokazi:

Brez naslova123.png

jGSgJxd.png



QOEKItF.png
 

Attachments

  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    9.5 KB · Views: 19
  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    8.9 KB · Views: 7
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Toliko o tem igralci slovenske vojne plemen tu ni več fer igre . Naredite uslugo sami sebi in se raje prijavite na kak angleški ali pa hrvaški server že tako ali tako nas je malo ne manjka več dosti preden bodo cel server ukinili zaradi ne doseganja dovolj velikih standerdov. Resnično upam da si bo mogo motorka najdit drug šiht.
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Na žalost moram priznati, da je moderator Safaric res kršil pravila in izdal podatke igralcem, zaradi tega je bil takoj odstranjen iz podpore in ima trajni ban na Vojni plemen. Ker je podpisal izjavo, da kaj takega ne bo storil, je tudi pravno odgovoren, tako kot vsi ostali v VP ekipi. Na srečo je bilo tega zelo malo in na srečo je bilo kmalu odkrito. Vsi vpleteni pa se lahko poslovijo od svojih računov za vedno.
V imenu VP se opravičujem oškodovanim. Za več info pišite na podporo, da popravimo škodo.
 

DeletedUser

Guest
Ja super pol pa vrnite vasi enim 15+ igralcem po tamalem ki so nič hudega sluteč mislili da igrajo pošteno igro in so bili oškodovani če bi jaz bil na njihovem mestu močno dvomim da bi prebiral zunanji forum ... In po parih tednih mislil da bom kaj magično dobil nazaj...

Tako da škoda je storjena vsaj kazen je pravična... mogoče pa se res pomikamo v pravo smer tukaj(dvom)...
 
Last edited by a moderator:
Top