Sramota kaj se dogja na slovenskih serverjih !

DeletedUser

Guest
Na žalost moram priznati, da je moderator Safaric res kršil pravila in izdal podatke igralcem, zaradi tega je bil takoj odstranjen iz podpore in ima trajni ban na Vojni plemen. Ker je podpisal izjavo, da kaj takega ne bo storil, je tudi pravno odgovoren, tako kot vsi ostali v VP ekipi. Na srečo je bilo tega zelo malo in na srečo je bilo kmalu odkrito. Vsi vpleteni pa se lahko poslovijo od svojih računov za vedno.
V imenu VP se opravičujem oškodovanim. Za več info pišite na podporo, da popravimo škodo.

Igralec v pogovoru igra na računu Volbeat informacija ti je bila dana že nekaj časa nazaj drži se svojih besed in opravi svojo dolžnost.
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Če ste kerega sprejel v ekipo prek one prjavnce, al pa se mate koga namen, je isto kot da bi pijance povabo na fešto pa reko da zj pa bomo trezni.
 

DeletedUser

Guest
Se strinjam igralce ki igrajo igro že več let in imajo dosti prijateljev-znancev katerim bodo prej kot slej pomagali v določenem obdobju v igri ali s informacijami ali pa s čem podobnim kot se je to zgodilo par dni nazaj... Sicer ne trdim za vse ker nekateri igralci spoštujejo igro do te mere da je ne bi kvarili s tem in izrabljali svoje avtoritete za kaj podobnega ampak takšni so zelo redki.

Če sem odkrit smo imeli čeraj manjšo debato da so ljudje govorili da je nepoštena igra če uporabljaš vohuna. Pa kaj vam je ljudje to je vojna taktika kot vsaka druga če to pomeni da si moraš malo umazati roke da imaš korak dva prednosti in je ne zagrabiš si izneveril svoje člane.

Sploh če si vodja plemena in veš da s pomočjo določenih informaciji lahko preprečiš škodo preden sploh pride do nje to pomeni da se ne bojiš predsodkov drugih ljudi ampak pač iskoriščaš vse pridobljene informacije na pravilen način .

Seveda to ne velja v primeru da ti te podatke podaja admin pol je to bolj podobno temu da bi igral fps igrico s god mode on in bi bilo brez pomensko sploh igrati saj bi se prej ali slej naveličal .

Torej uporabljaj informacije katere imaš na voljo če jih ne si slab vodja. Igralci pod tvojo komando se zanesejo na tebe in ti zaupajo. Edino kar lahko storiš je da jim pomagaš na poti do zmage. Vsak si sam kroji usodo na igrici kot v življenju.

Naslednjič ko mi kdo reče da ne igram pošteno vas bom napotil na ta post kjer sem to že enkrat razložil poštena igra uporablja VSE vojne taktike ! Če vam to ni jasno potem bolje da kar zaključite s igro . Sicer pa moramo vsi priznati če tega ne bi bilo se igra ne bi imenovala VOJNAplemen.

“It's hard to lead a cavalry charge if you think you look funny on a horse.”
― Adlai E. Stevenson II


Cheers

Spinel
 

TheTilen

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni.

Če so to za vas dokazi kar ste prilepili se malo motite,to lahko natipka pet letni otrok. Lepo povedano,če se vam ti dokazi zdijo dovolj,potem res nevem kam ste padli. Bom jas rekel 5-letniku naj se malo poigra pa še natipka dokaze za vas,si jih bo malo izmislil,kot si jih je sedaj.

Prvo kot prvo,če res so vam ti dokazi dovolj,ki so lahko ponarejeni,čeprav ,da nebi bili,nevem kaj je tukaj vidnega,iz slike sklepat ,da sem kriv? No torej,prvo kot prvo,vas lahko tožim za vdiranje v zasebnost,ker ste vdirali v skype račun,več pa sploh nebom govoril.

Opravičilo:

1.Prvo kot prvo se oproščam za dejanje ki sem ga naredil,verjetno sem sedaj v slabi luči pri vseh igralcih kot pri moderatorjih,ampak tukaj bom kar zaključil,nevem zakaj bi se opravičeval za ponarejen dokaz.
2.Vse prijave ki sem jih dobil,so bile,da sem izdajal vojsko od plemena catch!,tole nevem kje je vidno iz teh *dveh* slik,prvo kot prvo se zamislite kaj pišete.

Torej bomo začeli ponarejevati dokaze vsi? prav,saj ni težko a?

ŠE POSEBEJ OPRAVIČILO MOTORKI IN ZAHLAČARJU ZARADI TE SITUACIJE KI JE NASTALA,KER NAMREČ NISTA NIČ KRIVA IN IMATA ZARADI TEGA SEDAJ DODATNE PROBLEME.

Ajde gremo ponarejevat dokaze:)

leons leons 15:37:02:vem kako je blo na si21 vse dokaze so ponaredli motorka je pa vrjev

Ponavlja se si21?

Lp,Safaric
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Haha prisežem da me je ganlo do solz vidim da ni stvari v kateri nebi našel izgovora . Ti dokazi so pristni če pride tako daleč lahko pridemo do izvora in motorka lahko celo dobi geslo da pogleda na točno ta skype s katerega so dokazi priloženi... Tak da nebi jaz tu o nekem ponarejanju dokazov bedno je da sploh prideš sem pa govoriš neumnosti... Če bi bil na tvojem mestu bi me bilo sram kaj šele da bi se hotel ven vleči s dre*a v katerega si sam splezal.

Če pride do kakšnih zapletov mamo mi izvirnike da nebo pomot.

Doben nikoli ni ponarejal dobenih dokazov ta paras še ni zlezo s planic bo rabo še par let preden bo kaj pametnega povedal.

Idi se raje skrit v kot preden se še bol zblamiraš

LP
Spinel
 
Last edited by a moderator:

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
Ooo gospod safaric...

Prvo pišeš kako smo napade ponarejali in kako bi to znal vsak naredit, potem nas obtožuješ da smo ti vdrli v zasebnost in se opravičuješ za storjeno dejanje in glej ga zlomka potem nas spet obtožuješ da smo ponaredili napise ki si jih napisal...hmm no saj to je značilnost 16 letnikov vsi smo bili isti...neodločni

Probaj še na travianu če ti bo ratalo biti admin...

lp
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Ja je taktika spinel, sam kaksna, bi bil svet tud veliko lepsi ce bi bli ljudje posteni, ne pa ˇprek sveh trupel" do cilja, in glej ce pac zgubis zgubis, pac je bil clovek na drugi strani boljsi, in zato mu rabis zavidati in metati polena pod noge? To da je pa nekdo drug pizdun, pa sploh ne vem kaki razlog bi naj to bil, sj je vsak svoj.

Glede vohunov pa tisti ki vohuni, a je on kriv da je se na stopnji otroka? pomoje vecjo krivdo prevzema tisti ki izkorisca, to da pa reces da je za dobro pleme pa tko vse pove kaksno je pleme, sj glej, kakav narod takav leader. Ker ce bi bli posteni nebi stali za takim vodjem iskreno povedano.
 

DeletedUser

Guest
TheTilen tudi jaz nevem o čem govoriš stvar je v tem da si pravkar sam priznal da če pa kaj znaš se pa znaš dobro lagati.

Ja je taktika spinel, sam kaksna, bi bil svet tud veliko lepsi ce bi bli ljudje posteni, ne pa ˇprek sveh trupel" do cilja, in glej ce pac zgubis zgubis, pac je bil clovek na drugi strani boljsi, in zato mu rabis zavidati in metati polena pod noge? To da je pa nekdo drug pizdun, pa sploh ne vem kaki razlog bi naj to bil, sj je vsak svoj.

Glede vohunov pa tisti ki vohuni, a je on kriv da je se na stopnji otroka? pomoje vecjo krivdo prevzema tisti ki izkorisca, to da pa reces da je za dobro pleme pa tko vse pove kaksno je pleme, sj glej, kakav narod takav leader. Ker ce bi bli posteni nebi stali za takim vodjem iskreno povedano.

Masterx mislim da še nisi slišal kaj je pripomoglo v 2 sv. vojni za zmago veliko večino so imeli vohuni prste omes drugač bi bil ti danes nemec če bi še sploh "bil" ... Toliko o nečastnosti, misliš da se je folk spraševal kdo je nečasten al si mel metek v glavi ali pa ga je mel sovražnik...

INFORMACIJA JE VEDNO DOBRA ZA PLEME
 

masterx.

Member
Reaction score
0
WW2 je za zaveznike sam K!ntler zmagal,in ja je v vojni cast, mal si poglej Romla pa se kerega, pa zakaj so amerikanci razlikovali med Weherji pa s-ji, To ne recem da ni koristna, sam je eno ce pride do tebe, al pa jo ti isces.
 

JasamTu

New Member
Reaction score
0
Amerika napada eno drzavo ni važno katero ma dobro orozje in hudicevo poskoduje tisto drzvavo, potem pa gre pomagat Izraelu svoju zaveznici in zaščiteni državi. Vragec se zgodi da Izrael nima dobrega orodja in potem bodo zgubili zato ker tud Amerika mora branit to svojo piškavo drzavo z slabim orodjem.
Bedasto resno. Mocen zaveznik te ne mroe rascitit, zaradi tega ker mas sam slabo razvito orozje. voj zaveznik apa ma najboljse orozje na plameti in ne pomaga
Dejte bodite reallni. Vojna je izmisljena da se osvaja in pljačka. Orozje skaterim se brani pomagalaec je mocno in tud na tej igri bi moglo biti tako
ČE tako ni potem je resno sranje.
Lep pozdrav vsem.
 

Pixieee

New Member
Reaction score
0
Lej ga spet nasikanca.... zavohal sem te kak smrdiš po pokvarjenem kar na forum.... povsod polek... valda...

Vidim da mate probleme z safaricom, pa da še sam napišem:
- do zdaj z njim nisem mel nobenega problema, sicer sva na si22 prvič igrala skup in lahko garantiram da ni izdal niti ene same informacije. Si 23 ne igram, zato nevem kako je stanje, vse lahko sklepam iz tukaj napisanega. Torej scr. Shoti ki so prilepleni zgledajo montirani, drugace bi jih nalimal direktno iz skypa-če jih seveda sploh imaš? Kot je napisal, 5 let stari otrok je sposoben to napisat. Lahko si vzamem 5min časa in zmontiram spis o tem kako je Matic pošten, pa boste začeli verjet da je to res? Tak da dajte konkretni primer nalepit če se že grete tega....

- dokler nekomu krivda ni dokazana NI kriv.
-ko nalepiš konkreten dokaz, navedi tudi vire, kdo ti je posredoval, če pa mu je kdo vdrl v skyp,fb,mail,vp acc.... je pa to vdor v zasebnost, posledice pa mi ni treba pisat.

Lp Alen
 

DeletedUser

Guest
Če pride do kakšnih zapletov mamo mi izvirnike da nebo pomot.

česa pri tem nisi zastopo mislim kaj ste res adijo vsi hvala bogu da je banan vsaj nekaj pravice na tej vojni plemen

Pomagaj prijatelju v stiski pixieee ampak mocno dvomim da bo kaj spremenilo ker se je tak v dr*k zakopal da ga tudi ti neboš mogo ven potegnit ...
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Zagovarjajo nepoštene admine z motorko vred,ker so imeli koristi,smrdi od njih.;)
 

Mr.Nobody

New Member
Reaction score
0
če so to za vas dokazi, mamo tud mi dokaze da Špinel in Nasikanc pa še par debilov, ki nezna igrat fer igre uporablja tora....

Če vam kej ne paše se spelte igrat nazaj na UK-serverje pa tm goljufejte banda pokvarjena!

Najprej ti grejo v nos raziskave in prvo kar narediš je da spluvaš moderatorje igre in igralce, ki ti z komenatarji hočejo svetovat nekaj, "češ kaj bojo oni men govoril js sm najpametnejši", nisi, si otrok, ki je vrjetno zdej v osnovni šoli in imaš vrjetno kakšen dopolnilni pouk, ker glede na to kar kažeš glih pameten nisi....

Glede vohunov pa: Masterx je lepo napisal.....

Pa še nekaj, soplemenjakom povej, da v nočni bonus ni pametno napadat, kaj šele da napadaš brez ovnov! RES STE PROFESIONALCI!

Kar se pa tiče tvoje poštene igre, bom pa jz zrihtal da boš končal kot Volbeat!

Lep pozdrav ovce!
 

Paras

New Member
Reaction score
0
Tole vse me je ganilo....
Ko pridem domov vam semle prilozim dokaze o pokemonih oz nekaterih clanov med njimi glede uporabe tora...
 

Attachments

  • Screenshot_2016-04-05-13-32-28.jpg
    Screenshot_2016-04-05-13-32-28.jpg
    5 KB · Views: 33

DeletedUser

Guest
če so to za vas dokazi, mamo tud mi dokaze da Špinel in Nasikanc pa še par debilov, ki nezna igrat fer igre uporablja tora....

Če vam kej ne paše se spelte igrat nazaj na UK-serverje pa tm goljufejte banda pokvarjena!

Najprej ti grejo v nos raziskave in prvo kar narediš je da spluvaš moderatorje igre in igralce, ki ti z komenatarji hočejo svetovat nekaj, "češ kaj bojo oni men govoril js sm najpametnejši", nisi, si otrok, ki je vrjetno zdej v osnovni šoli in imaš vrjetno kakšen dopolnilni pouk, ker glede na to kar kažeš glih pameten nisi....

Glede vohunov pa: Masterx je lepo napisal.....

Pa še nekaj, soplemenjakom povej, da v nočni bonus ni pametno napadat, kaj šele da napadaš brez ovnov! RES STE PROFESIONALCI!

Kar se pa tiče tvoje poštene igre, bom pa jz zrihtal da boš končal kot Volbeat!

Lep pozdrav ovce!

O bogi fantek nekdo je pa zelo zelo jezen zgleda da si pozabo jutranjo tabletko vzet.

Prvo kot prvo jaz nisem nikoli uporabljal tora če maš kaki dokaz ki se nanaša direktno name ga predstavi če ne bodi tiho ker ko kaj izjaviš me oči začnejo kar peči pa nevem če zaradi tega ker mi gre na smeh ali pa zaradi tega ker se mi smiliš pa se mi solzijo.

Dejstvo je da vsak ima svoje mnenje o igranju igre jaz imam svoje mnenje za rabo informacij ki so mi dane masterx pa svoje s kom se ti strinjaš me ne zanima.

Dodajam tudi na temo da je napadal v nočnem brez ovnov ni bilo prvič in ni zadnjič včasih se najde kdo ko je online in se pač zadeva brani sicer smo pa danes v nočnem spet prevzemali tokrat uspešno. To zdaleč ne pomeni da ne bi bili slabi/dobri igralci sreča je opoteča pravijo če skavtaš vas in je prazna in misliš da fant spi je edino logično da ne čakaš do jutra da bo vas zafilana toliko o tem tvojem raziskovanju profesionalcev.. (noob)

No pa probaj zrihtat bom čakal dvomim pa da bom dočakal igram fer igro pa če ti je všeč ali pač uporabljam vohune in jih vedno bom to pa ni kršitev lolek.

Lp cukerček
Spinel
 

KING C0bra 850

New Member
Reaction score
0
Joj joj pobčki, perutničke bo treba postrižt počas, drugače bo padec preveč boleč :)

Ne igram s23, poznam pa oba, ki sta bila v zadevo vpletena in oba sta priznala krivdo tako da je zadeva glede tega končana. Dokazano je, da je igralec, ki igra na računu Volbeat dobival informacije s strani osebe, ki je bila zelo kratek čas na mestu in-game moda. Na kak način je bilo vse skupaj vedo samo oni in me niti ne zanima.
V to so bile vpletene osebe, ki so par serverjev nazaj govorile o podpori, kako se obrača v prid igralcev. Na koncu ko mu daš priložnost da naredi nekej koristnega pa sam izpade bebec in dela stvari proti katerim je prej govoril in nagovarjal ostale igralce. To ni bil prvi tak primer in zaradi takih izmečkov ste tukej tako nizko, to je dejstvo. Seveda sta za to početje vedno kriva najmanj dva, tisti, ki je takšne informacije sploh želel in pa tisti, ki je te informacije sploh dajal naprej, tak da je odgovornost obojestranska, vsaj po mojem skromnem mnenju.
Kar se pa tiče vohunov ipd. stvari sem si pa v vseh teh letih ustvaril neko svoje mnenje in ga ne spremenim. Vohuni so bili vedno in bodo vedno. Bili so preden je vojna plemen zagnala svoj prvi server,še danes so in prav je tako. Dober vodja je tisti, ki ve katera informacija lahko koristi njegovemu plemenu in kaj je za to pripravljen "žrtvovati", če je karkoli sploh treba. Nekoga lahko pokopljejo, drugi pa jih dobro izkoristi, včasih oseba niti ne rabi bit vohun pa je lahko dober posrednik informacij s katerimi spreobrneš potek vojne.
Sploh pa vohunstvo pri nas na naših serverjih ni preveč razširjeno, tisti ki to trosijo in je to njihov glavni razlog da obračanje besed proti nasprotniku, ki je v večini primerov močnejši in boljši od njih - še verjetno niso zaigrali na kakšnem tujem serverju. Ko boste probali boste vedeli o čem govorim, do takrat pa lahko samo domnevate.
 
Top