Sramota kaj se dogja na slovenskih serverjih !

Bandit

Member
Reaction score
0
Lejte fantje se bo še stric Matija vmešal :p

Mislim da so nekateri člani podpore čisto podkupljeni in da delajo le v svojo fckin korist...Veš koliko dokazov mamo o uporabi Tora nam ves preljubi admin pa ignorira naša opozorila. Res kam je igra padla, plemiči se že z dnarjem kupuje, tako kot surovine in pol govorite o nekem znanju in pameti pa taktiki itd. Če mislite da je denar znanje in skill se vrnite v resnično življenje pol pa pridite nazaj v igro.

Me zanima kaj bi rekli Innogames serverji če bi vidli kam so slo serverje pripeljali določeni osebki iz podpore. Sramota res, to ni več vojna plemen, to je vojna kdo ma večjo denarnico. Pa ne se farbat. Iz igre odhaja vedno več dobrih igralcev opupanih nad to igro. To ni več boj za zmago med 5, 6 plemeni, niti med 3, 4 ne. Zdej lepo kupiš zmago in dobiš svet brez vojne. Če bi bil zvok omogočen bi zaploskal. :D

Drugače pa igrejte za zabavo fantje in glede vohunov:
Lahko jih mate kolikor hočete, izdajalstvo boli to je res, ampak znanje in izkušnje bosta premagal denar :D

Vso srečo,
M
 

DeletedUser

Guest
king cobra zelo lepo napisano in se strinjam s celotno izjavo. Moram reči tu pa tam se pa še najde kdo ki ima kaj pametnega za povedati .
 

Mr.Nobody

New Member
Reaction score
0
joj joj pobčki, perutničke bo treba postrižt počas, drugače bo padec preveč boleč :)

ne igram s23, poznam pa oba, ki sta bila v zadevo vpletena in oba sta priznala krivdo tako da je zadeva glede tega končana. Dokazano je, da je igralec, ki igra na računu volbeat dobival informacije s strani osebe, ki je bila zelo kratek čas na mestu in-game moda. Na kak način je bilo vse skupaj vedo samo oni in me niti ne zanima.
V to so bile vpletene osebe, ki so par serverjev nazaj govorile o podpori, kako se obrača v prid igralcev. Na koncu ko mu daš priložnost da naredi nekej koristnega pa sam izpade bebec in dela stvari proti katerim je prej govoril in nagovarjal ostale igralce. To ni bil prvi tak primer in zaradi takih izmečkov ste tukej tako nizko, to je dejstvo. Seveda sta za to početje vedno kriva najmanj dva, tisti, ki je takšne informacije sploh želel in pa tisti, ki je te informacije sploh dajal naprej, tak da je odgovornost obojestranska, vsaj po mojem skromnem mnenju.
Kar se pa tiče vohunov ipd. Stvari sem si pa v vseh teh letih ustvaril neko svoje mnenje in ga ne spremenim. Vohuni so bili vedno in bodo vedno. Bili so preden je vojna plemen zagnala svoj prvi server,še danes so in prav je tako. Dober vodja je tisti, ki ve katera informacija lahko koristi njegovemu plemenu in kaj je za to pripravljen "žrtvovati", če je karkoli sploh treba. Nekoga lahko pokopljejo, drugi pa jih dobro izkoristi, včasih oseba niti ne rabi bit vohun pa je lahko dober posrednik informacij s katerimi spreobrneš potek vojne.
Sploh pa vohunstvo pri nas na naših serverjih ni preveč razširjeno, tisti ki to trosijo in je to njihov glavni razlog da obračanje besed proti nasprotniku, ki je v večini primerov močnejši in boljši od njih - še verjetno niso zaigrali na kakšnem tujem serverju. Ko boste probali boste vedeli o čem govorim, do takrat pa lahko samo domnevate.



kok ti je špinel plačal za ta post???
 

DeletedUser

Guest
Lejte fantje se bo še stric Matija vmešal :p

Mislim da so nekateri člani podpore čisto podkupljeni in da delajo le v svojo fckin korist...Veš koliko dokazov mamo o uporabi Tora nam ves preljubi admin pa ignorira naša opozorila. Res kam je igra padla, plemiči se že z dnarjem kupuje, tako kot surovine in pol govorite o nekem znanju in pameti pa taktiki itd. Če mislite da je denar znanje in skill se vrnite v resnično življenje pol pa pridite nazaj v igro.

Me zanima kaj bi rekli Innogames serverji če bi vidli kam so slo serverje pripeljali določeni osebki iz podpore. Sramota res, to ni več vojna plemen, to je vojna kdo ma večjo denarnico. Pa ne se farbat. Iz igre odhaja vedno več dobrih igralcev opupanih nad to igro. To ni več boj za zmago med 5, 6 plemeni, niti med 3, 4 ne. Zdej lepo kupiš zmago in dobiš svet brez vojne. Če bi bil zvok omogočen bi zaploskal. :D

Drugače pa igrejte za zabavo fantje in glede vohunov:
Lahko jih mate kolikor hočete, izdajalstvo boli to je res, ampak znanje in izkušnje bosta premagal denar :D

Vso srečo,
M

S tem da je to igerca v katero se je začelo vlagati vedno več denarja se strinjam... Kar sem tudi že povedal... Bandit kar se pa tiče tega da naj bi mi meli koga na svoji strani si se pa zelo zmotil . Seveda je bil en na vaši strani kar smo tudi dokazali tako da nebi jaz več kdo komu pomaga ker se samo blamirate že tako ali tako je cel svet proti nam pol še pa gma prosite za infomacije. No sej nebom reko da ste sploh vedeli kaj se dogaja razen njega ki je dobival informacije. Mislim da če nebi bila skrivnost bi objavil tudi par pogovorov s motorko da bi videl da niso to pravljični pogovori kjer bi človek podarjeval ppje in zvezdice daleč od tega. Edino kar ti lahko rečem sem na začetku tega pogovora mlatil po njemu zaradi nastavitev sveta... Daleč od tega da bi rekel da je nepošten! Kar se tega tiče ti lahko povem da dvomim da boš še kdaj videl kakšnega bolj poštenega kot njega upravljati svet. Ampak poštenje nima veze s nastavitvijo sveta kar tudi mene najbolj jezi.

mr.nobody ti si pa postal tako nadut še leto dni nazaj nevem če je, ko sem ti branil vasi ker si jokal, da te noblajo zdaj pa praviš da igram nečastno/nepošteno/vsi so na moji strani. Mislim daj se zamisli malo preden rečeš kakšno bedarijo...
 

Bandit

Member
Reaction score
0
S tem da je to igerca v katero se je začelo vlagati vedno več denarja se strinjam... Kar sem tudi že povedal... Bandit kar se pa tiče tega da naj bi mi meli koga na svoji strani si se pa zelo zmotil . Seveda je bil en na vaši strani kar smo tudi dokazali tako da nebi jaz več kdo komu pomaga ker se samo blamirate že tako ali tako je cel svet proti nam pol še pa gma prosite za infomacije. No sej nebom reko da ste sploh vedeli kaj se dogaja razen njega ki je dobival informacije. Mislim da če nebi bila skrivnost bi objavil tudi par pogovorov s motorko da bi videl da niso to pravljični pogovori kjer bi človek podarjeval ppje in zvezdice daleč od tega. Edino kar ti lahko rečem sem na začetku tega pogovora mlatil po njemu zaradi nastavitev sveta... Daleč od tega da bi rekel da je nepošten! Kar se tega tiče ti lahko povem da dvomim da boš še kdaj videl kakšnega bolj poštenega kot njega upravljati svet. Ampak poštenje nima veze s nastavitvijo sveta kar tudi mene najbolj jezi.

mr.nobody ti si pa postal tako nadut še leto dni nazaj nevem če je, ko sem ti branil vasi ker si jokal, da te noblajo zdaj pa praviš da igram nečastno/nepošteno/vsi so na moji strani. Mislim daj se zamisli malo preden rečeš kakšno bedarijo...

Ce bi vedel da mam goljfa v teamu bi letel. Ne sodelujm s podporo za razliko od nekaterih drugih na serverju...Glede tora pa tebi vefjamem da nisi nucal nisem dokazov videl...ata conqer pa Matic pa to nucata bolj ko svojo simpatijo kar me preseneca. IN JA TUDJ PARAS JE GOLJUFAL...ZA TOR BI RABU TUD ON DOBIT kot se par racunov na Catch!

Lp,
M
 

Mr.Nobody

New Member
Reaction score
0
Špinel, ti mene nisi branu sm pa js teb deff posiljal tist mesc k sm igral pol sm itak vasi prepustu...

Pa ne se zdej kle delat neki lepga, cel svet je proti vam in vrjetno ni kr tko mal za brez veze proti ane? Glej zame si baraba in boš ostal baraba, sploh dokler bos igral z igralci kot sta matic in concequer....
 

DeletedUser

Guest
ne ti meni da te nisem brano še snipal sn ti 2 vasi ... samo laži se nena če pa kaj sovražim so pa lažnivci raje barabe kot pa lažnivci.

Ker jaz sem lepa baraba ;) (ce bi mel zensko bi mi ziher rekla v tem smislu "kaka baraba si ti ej" odgovor bi pa bil "ker jaz sem lepa baraba xD)


Dodajam Spinel ne Špinel sta 2 različna pomena da nebo keri narobe interpretiral...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
haha kaj ti to res od 3 internacionalnega sveta znam snipat pa ne 1oo mili prej se je snipalo po 20 mili al pa 10 mili to je zaj špilarija ne ti meni tralala 2 vasi sem ti snipal te ker si mel vsega skup mogoče 4 vasi takrat...
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Naj malo pojasnim, glede Tora. Trenutno stanje je tako, da mora imeti uporabnik utemeljen razlog za uporabo Tora, sicer je lahko kaznovan. Sama po sebi uporaba tora ni kazniva. Kaznivo je kršenje pravil. V kratkem bomo to dodali tudi v pravila, ko se bodo le ta prenavljala.
Tisti, ki ga uporablja, je pri nas samo pod večjim drobnogledom, saj vsi vemo, da se ga v 90% uproablja za nečedne stvari.
 

DeletedUser

Guest
Motorka kaj si bo sedaj bogi nobody mislo da sodelujes s nami xD zaj se na pir nemorma it vec ker bo ziher lurkal v blizini.
 

DeletedUser

Guest
provokacija ragnarok svet je lep je pa še lepši če si ga narediš zanimivega :D
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Dejte pobje ste pač poravi debili,tisti ne prenesete poraza ,katerim se dokaže ,pa še kr lajate,.....:p

POKEMONI,ja so lahka na vrhu ,ker igrajo hinavsko,izkoriščanje računov,...saj borit pa se ne znajo,he he ,lastne izkušnje z njimi,solistov ne upajo napadat.:eek:
 

DeletedUser

Guest
to si pa malo zgrešo če je človek neaktiven je edino logično da se ga ponobla... Glede vojne pa smo vedno za akcijo ;) Hinavščina nima dobene veze s neaktivneži jo pa ima v tem primeru s vohuni "baje" ;)
 

DeletedUser

Guest
No uglavnem.... ko vzameš primer spinela in matica lahko rečeš samo:

ZDEJ VEMO ZAKAJ JE SLOVENIJA V TOTALNEM DREKU! :*
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Nevem na čem bi naj to temeljilo na tem kako močno si se razpisal in si same modre besede spregovoril. Morem reči res je v (kletvici ki si jo delno zakril) ampak ne na podlagi naju na podlagi takšnih kot si ti "močno intelegentnih" ljudi skoraj na takšni stopnji da se more človek 2x vprašati če je z njim vse vredu saj si podal toliko pametnih argumentov da nemorš vrjeti .

Pol smo pa takšni krivi ko imamo dejansko nekaj v glavi .

CMOK

"§3. Psovke/Kletvice
Vse psovke so na forumu prepovedane. Prepovedane so tudi samo delno cenzurirane psovke." Da bo tvoj fotografski spomin memoriziral še to

Si že popravil kletvico priden fantek le urno le urno
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
C.Y.A.N.I.D.E tak mi prideš naprej ko mr.nobody ki je šel v ekstrem in si je naredil še en račun da bi vsaj nekdo bil na njegovi strani , ker on sovraži tiste ki so boljši od njega . Torej posledično pol sveta...
 

jonke

Member
Reaction score
0
kok % je za tole debato kriva omejitev farmanja? polovico reply-jev vrjetno sploh nebi blo, samo tko se pa pofarma tisto kar je za pofarmat in hodite naprej na forum :p

(sicer pa ta omejitev da ima vsak posameznik svojo ni čisto nič pravična. če že naj bi bila naj bo isti max za vse, ne pa za nekoga ko je takoj od začetka začev večja že zaradi tega ko dlje igra potem pa se je še hitreje širiv se pravi si jo je še povečov. ok dobro naj bo če že more biti ni problema, samo naj bo enotna.)
 

DeletedUser

Guest
Mislim da je vezano na koliko vasi imaš več lahko farmaš vsaj neka malenkost ki mislim da sem jo odnesel s mojega pogovora s motorko. Čeprav nisem stoprocentno prepričan in vidiš tudi ena taka zadeva, ki ni do potankosti razčiščena pred začetkom sveta še sedaj nimamo pojma kakšna je točna nastavitev in na podlagi česa se nam zvišuje količina blokade na farmanju.

Motorka mislim da bi spet potrebovali 5 min tvojih modrosti da nas razsvetliš s to tvojo nastavitvijo ... Po možnosti pojasniš vse od a do ž če se že lotiš("če").

Lp
Spinel
 
Top