Sramota kaj se dogja na slovenskih serverjih !

DeletedUser

Guest
Motorka sej se ne mudi sej nas ne zanima tak močno glede na to da sem edini ki je podal opcijo da malo več poveš o svetu zgleda da ni nekega prevelikega zanimanja . Če ti bo ratalo ta teden če ne pač enkrat letos...
 

DeletedUser

Guest
Glede na to, da sem sam pokazal interes o limitu in ostalih stvareh in o tem vprašal že 1 mesec nazaj, Motorka je vmes komentiral veliko ostalih tem, nekaterih vprašanj se pa preprosto izogiba ;)
 

DeletedUser

Guest
Vsak čas bo zaj je že mel nekaj časa za premislek še čist malo pa bo ...(s tem da mora še odgovor spesnit) +5 dni
 

kustos

Member
Reaction score
0
Oh, kje so časi ko smo igrali pravi igralci, ne COBRA? Ne pa sedaj ko se muloti kregajo kdo manj goljufa... ccc
 

DeletedUser

Guest
Oh, kje so časi ko smo igrali pravi igralci, ne COBRA? Ne pa sedaj ko se muloti kregajo kdo manj goljufa... ccc

plus tega da si bil soudeležen v tvojem tako imenovanem "muloti se kregajo" prvo kot prvo si mi nepoznan po imenu torej v preteklosti nisi dosegel nekih blaznih dosežkov da bi se sploh lahko imenoval pravi igralec...
 

DeletedUser

Guest
Če ni bil na slovenskem svetu v top 3 pol nima smisla da bi ga poznal... Glede na to da smo net svetove na top igrali če ti v slovenji to ne rata... Glede na to da smo dosegali top uvrstitve na net svetovih kjer je 100x več folka in potem nevem kako bi označil torina,mikimukija in takšne ki so dejansko top na slo svetovih... to so zame pravi igralci in brezveze se mi zdi proti sebi govoriš prvo se kregaš kot da ti je zadnja pol pa češ kakšne imamo nepravi igralci slo svetov vse se je spremenilo od te ko si ti nazadnje bil pazi ti to "4"xD
 

Bandit

Member
Reaction score
0
Sej nikoli nisem rekel da sem kaki pro :D

Ni kaj sem spremljal vaš angleški server...dobr vam je šlo sam pol si brisu :D
 

Bandit

Member
Reaction score
0
No samo videl sem da si mel 100 vasi pa malo v deffu pobitih pa sem sklepal :D
 
Last edited:
Top