Statistika in karta

DeletedUser

Guest
Spodaj bom kar skopiral tisto, kar je na S10 napisal mr. noob - in niti odgovora ni dobil. Upam, da bom jst imel večjo srečo, kot on - da mi boste vsaj napisali "ne teži, Mitja" oz. karkoli.

Pozdravljeni!

Mene zanima če bi moderatorji foruma naredili neko statistiko na tem svetu in pa kakšne mape, ne da se samo krega in hinavi na tem forumu...naj imajo obiskovalci nekej za preletet..

Jaz bi pa ne znam oz nevem če je sploh dovoljeno, glede na to da ni nič.

Glede na to da je samo s10 odprt pa nebi smelo bit problem to naštimat, saj dela ne morate imet veliko.

LP

A sem preveč zahteven? :) Zadovoljen bi bil s kakšno karto, katera je na nekaterih svetovih bila odlična (vsaj na S3 je bila, to se še spomnim).

V upanju na odgovor (tudi če bo negativen) vas vse lepo pozdravljam.
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljen Mitja, tema s kartami je že na forumu, natančneje tu:KLIK. Se pa opravičujem, za pozen odgovor, ampak sem bil odsoten zadnje dni.

lp
 

DeletedUser

Guest
Hvala za odgovor in lepo, da ste dal karte gor. Samo še eno vprašanje: se da te karte malo povečat, oz. zmanjšat število kontinentov? Nočem bit zoprn, vendar je bilo včasih to dosti bolj pregledno in z malce večjimi črkami napisano, da lahko tudi mi malo starejši brez očal beremo.

Lp
 
Top