Statistika vojn na si5

gorcilo

New Member
Reaction score
0
BZJV (če bo prišel do zmage na s5) je z spletom srečnih okoliščin prišel do potencijalnega zmagovalca na s5. In z malce umazane igre tudi. Nič ne trdim, še vedno zasluženo. A sreča ne pada z neba ljudje moji. Treba si jo je tudi prislužit.

:rolleyes:

Tako je salah, vse je v sreči in v spletu okoliščin :)
 

belinček

New Member
Reaction score
0
Kakšna umazanija salah, mogoče to da si prosil za obrambo ko si se oglasil pri BZJV ko je pa prisla obramba do tebe si pa lepo spakiral in šel k FF . BZJV je na tem serverju čistil umazanijo ne pa povzročal.

P.S. ali veste mogoče kam je šel regent, nič se ni poslovil?
 

DeletedUser

Guest
Kakšna umazanija salah, mogoče to da si prosil za obrambo ko si se oglasil pri BZJV ko je pa prisla obramba do tebe si pa lepo spakiral in šel k FF . BZJV je na tem serverju čistil umazanijo ne pa povzročal.

P.S. ali veste mogoče kam je šel regent, nič se ni poslovil?


Salah ad-din in Salah-ad din sta različna igralca. Tako, da si malček zgrešil osebe.. En je skopiral njegov nick. Salah je bil Nur ad-din na s5.. ;)
 

DeletedUser

Guest
statistika pravi, da smo trenutno boljši ob FFja za 192 majnih vasic...
morda pa je ena ubijalska ptička odletela na jug, ker se ne oglaša več?
Ali je pa res, da so v FFju težave?

pa sem bil res optimističen, ko sem napovedal, da bo 200-tka padla v naslednjem vikendu...
Pa že danes BZJV vodi proti FFju za 200 osvojenih vasi več...

Je šampanjc še od 100tke pripravljen, pa če kdo rad sir je, mam tud nekaj sira...

ne gre za veliko slavje, samo tako, da obeležimo okroglo številko statistike. Mam kostanj, pa ga spečem, če je kdo iz FFja za to....

______________________sobota 22.10 zjutraj_______________
rana ura zlata ura.... vikend se je komaj začel, pa že vodi BZJV proti FFju za 250 vasi, veliko več od najbolj optimističnih napovedi.

Vrste FFja se pa redčijo, igralci jih zapuščajo... danes jih je zapustil še ulimatespy. Kdo bo naslednji? Nekako stavim na seeeja ali henntanQ. Stavim pol kile smeha.

Eni majo malo daljše kable, pa še ne vedo kdo bo zmagal na tem svetu. Da bo vsaj malo zanimivo jim ne bom naglas povedal, kdo je veliki zmagovalec si5!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Pimpek19880, tu si res glasen, kaj pa v vojni?

Najverjetneje neveš kako je bilo z ultimatespy, zato se ti res ni potrebno tule šopiriti.
 

DeletedUser

Guest
naj samo to povem.krivite me za vse-igram pa posteno-toda nasa draga podpora je odlokirala vse goljufe.pa naj se nekdo rece,da je ta igra postena.modelatorji-lahko vas je sram za vase pocetje in verjetno bo res potrebna prijava tistim,ki vas plačujejo.racun steee je igralo 5-6 igralcev-in prav noben ni bil kaznovan.vse dokaze imamo in z veseljem jih bom posredoval vasim nadrejenim

na slovenskem serverju zaradi goljufive podpore ne bom igral vec nikoli in tudi vas več ne bom podpiral s premiumom
goljufi
PRAVILA IGRE SO JASNO ZAPISANA-torej

pa banirajte me spet,ker se upam jasno povedat kako podporo imamo-ce se temu lahko rece podpora-SRAMOTA

Nasrečo ni na slo serverjih še kakih posebnih hackov glede accjev itd, ker pač ni tako razširjenna.

Definitivno meni nisi dal nikoli pp, samo v primeru igranja 2 računov in če se smatraš za pravičnega igralca (večina tistih ki te malo bolj poznajo se seveda ne strinja in tu bo spet kreg da te ne poznam dobro, in res je. bom vsaj priznal.)

Glede igranja accjev, če bi imela podpora narejeno da vidi avtomatsko kje so isti ipji potem bi jih odkrili mnogo, le bojim se da bi bil tudi bosko :D:D
 

DeletedUser

Guest
Pimpek19880, tu si res glasen, kaj pa v vojni?

Najverjetneje neveš kako je bilo z ultimatespy, zato se ti res ni potrebno tule šopiriti.

malo ljubosumja čutim.... pa sem odkrit in ti priznam da res ne vem kaj in kako je bilo s tem ubervohunom. Ti tudi verjamem, da veš vse, kaj se je dogajalo in tudi kaj se bo dogajalo.
Samo ugibam, verjetno je spet kriv bosko1, a se motim? morda pa bo vseeno nekej iz mene...sem morda jasnoviden?

Evo, mikelus, ti slovesno odstopam ta forum in ti priznavam, da se precej bolj šopiriš od mene. Ko je čas, znam priznati poraz.


pa še majhna lekcija. Vojne ne dobivajo posamezniki, ampak organizirano in povezano pleme z dobrim vodstvom. nisem velik igralec, sem pa vašim, vsem večjim od mene prevzel 14 vasi. Jaz se zavedam, da brez plemena verjetno ne bi zavzel nobene. Vem, da tega ne razumeš, vem pa tudi, da boš prej ali slej to razumel. Upam, da prej kot pa H-umor.
 

DeletedUser

Guest
Pimpek nimaš kaj, vidim da si vsaj pošten. brez plemena ti verjetno res nebi 0. Moral sem se malo skregat ker trenutno je pri meni na accju dogajanje pestro (nažalost ne zaradi vaših napadov na polne bunkerje) in moram malo tebe umiriti.

Pimpek, naslov naj spamer in the king of spam pa še vedno pripada tebi ;)
 

DeletedUser

Guest
da se vrnem na statistiko. Pred dnevi je vaš spoštovani član spušil 41 nukov, ko je v nočem času napadal bunker. Mislim, da je to rekord.... no, vsaj moja malenkost še ni videla v tej igri večjega samomorilca. Mal popazite , da ne izgubite še kakšnega člana, se rahlo bojim za zdravje nesrečneža... verjamem, da mu vse pleme še stoji ob strani v teh težkih trenutkih. tudi med nami ima kakšnega fana, ki bi rad njegov podpis.

če prav razumem, mi spet prepuščaš oder, da se bom lahko šopiril? Ponavljam, da sem zavzel 14 vasi FFju, si upaš povedat koliko si jih ti zavzel najboljšemu plemenu? Tako, zaradi statistike, ki ne pove vsega...
 

DeletedUser

Guest
Pimpek, jaz sem od fronte s plemkoti oddaljen-večina vvasi okoli 100ur, sedaj pa povej najbolje da pošljem prej 5 off nukov in vlakca ne? v 100 urah n težko narediti bunkerja 15.000katsov s plamenico, 20.000 vsake deff pehote ter 15.000 tz. Verjami pa da se nuki delajo neprestano in da bo enkrat samo počilo.
 

bosko1

Member
Reaction score
0
Pimpek, jaz sem od fronte s plemkoti oddaljen-večina vvasi okoli 100ur, sedaj pa povej najbolje da pošljem prej 5 off nukov in vlakca ne? v 100 urah n težko narediti bunkerja 15.000katsov s plamenico, 20.000 vsake deff pehote ter 15.000 tz. Verjami pa da se nuki delajo neprestano in da bo enkrat samo počilo.

nimaš jajc to naredit.mi to delamo redno

glavno,da ti mislis,da sem povezan z milkovic1,verjemi mi.če nebi bil fer bi ti vasi zavzeli 100 procent-ti se pa kar še buniš
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
nimaš jajc to naredit.mi to delamo redno

glavno,da ti mislis,da sem povezan z milkovic1,verjemi mi.če nebi bil fer bi ti vasi zavzeli 100 procent-ti se pa kar še buniš


milkovic je najverjetneje poznal nekoga izmed vas. tebe sem pač omenil zardi čuvanj poleg tega pa lahko da imaš veze iz si4. če so bile domneve napačne se ti opravičujem.


da, napadel si me, ter mi v 4ih vaseh kar lepo zrušil kmetijo ter zid. noblal pa res nisi, vendar pa je to lahko tudi posledica, da nisi imel takrat v vasi nobenega nobla.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
smo videli očeraj pri rikiju kok delate redno haha .... bogi specialc ... z glavo v zid je najbolje :)
aja pa mimogrede gr15 ga ne boste nič branil sramota jejjej
bosko tudi ti prideš na vrsto pa da vidmo tvoje prosjačenje za deff .. sram te je lahka da takole pustiš da se igralcu na lahek način jemlejo vasice :p
lepo bodi kekec
in kaj ste dosegli od napada na hentanota ničesar razen da je bila večina vaših nukov brutalno poklana ... pa brez neumesnih da je bila kaka vasica branjena z napadalno vojsko pri 2700 napadih se oprosti da kaj spregledaš :) in koliko vasic ste uzeli hmmmm porazno porazno bolje da še naprej zauzemate igralce ki so oddaljeni 100 ur in več tam še imate kakšen uspeh in si doppolnjujte vašo statistiko ampak sam veš kako pravijo vsak pride na vrsto :)
 
Last edited by a moderator:
Top