Statistika vojn na si5

DeletedUser

Guest
mitja, vsakdo ima pravico, da misli po svoje in da misli po svoje zapiše. Očitno sva si zelo različna. Tvoje mnenje, da sta satira, pravica in poštenost tega sveta razdeljena glede na pleme v tej igri ali celo mesto na lestvici... a naj to komentiram, ali naj iz tega naredim par štosov, v vsakem primeru boš ostal na drugi strani kot jaz.

Če mi nekdo pravi kekec in lopov, pa da naj se poročim z moškim, da sem nor, .... nisem užaljen, mu pa vrnem morda nevsakdanje. Tvoje mnenje je, da sem nor, da je to moj problem in da se nihče ne smeji moji satiri... Veš, mitja, najbolj so pomoči potrebne osebe, ki se ne znajo smejat, posebej ne šalam na svoj račun, ti pa si celo domišljaš, da so tvoja merila, kaj je smešno, univerzalna in trdiš, da se "pametni" ne smejijo mojim šalam. Pa ti zatrdim, da se jim smeje tudi marsikdo iz FFja. Ni nujno, da se tak član FFja z menoj strinja, ni pa zagrenjen kot si očitno sam.

seveda smo ljudje različni. Tebi je bližje debata v stilu " lažnivec, prevarant, norec...", meni pač drugačna, ki pa tebi ne "sede". menim, da je tako tudi prav.

Na facko1 je letelo tudi nekaj mojih štosov in še bojo, tudi kaznovan sem bil zaradi njih. Pa nimam prav nobene zamere do njega in tudi on do mene ne.

Tudi, če se se boš fajn trudil, da bi bil moj sovražnik, te moram razočarat. ne bo ti uspelo ... se strinjaš, da postaneva osebna nasprotnika?

PS
evo mitja, posebej in samo zate, se bom potrudil in zapisal tvoje ime in številko popolnoma pravilno (ne povedat da sem plonkal s copy paste)
Mitja64 spodaj na slikci imaš pa lepo in prijazno rdečo Zastavo ali Fiat, mercedes vem da ni... no nekej takega. Rad imam ljudi, ki so z malim in rdečim zadovoljni ;)
 

DeletedUser

Guest
Heheheh...:D

Poglej Mitja, takole bom povedal.

Vse je relativno in vsak ima svoje poglede na določeno stvar. Sploh pa ni poanta tega, da sem menjal stran ampak to, da sploh tule na s5 ni nihče "angelček". Vse preveč je hinavščine in smešnega "podtikanja".

Meni osebno se tole pisanja pimpeka zdi zabavno. Lepo je poživil forum in dal nekaterim mesto, ki jim pripada. (ala UBI ipd.) ;)

Čas pa bo pokazal, kdo bo zmagal v prevladi za s5. :)

infra
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
mitja, vsakdo ima pravico, da misli po svoje in da misli po svoje zapiše. Očitno sva si zelo različna. Tvoje mnenje, da sta satira, pravica in poštenost tega sveta razdeljena glede na pleme v tej igri ali celo mesto na lestvici... a naj to komentiram, ali naj iz tega naredim par štosov, v vsakem primeru boš ostal na drugi strani kot jaz.

Če mi nekdo pravi kekec in lopov, pa da naj se poročim z moškim, da sem nor, .... nisem užaljen, mu pa vrnem morda nevsakdanje. Tvoje mnenje je, da sem nor, da je to moj problem in da se nihče ne smeji moji satiri... Veš, mitja, najbolj so pomoči potrebne osebe, ki se ne znajo smejat, posebej ne šalam na svoj račun, ti pa si celo domišljaš, da so tvoja merila, kaj je smešno, univerzalna in trdiš, da se "pametni" ne smejijo mojim šalam. Pa ti zatrdim, da se jim smeje tudi marsikdo iz FFja. Ni nujno, da se tak član FFja z menoj strinja, ni pa zagrenjen kot si očitno sam.

seveda smo ljudje različni. Tebi je bližje debata v stilu " lažnivec, prevarant, norec...", meni pač drugačna, ki pa tebi ne "sede". menim, da je tako tudi prav.

Na facko1 je letelo tudi nekaj mojih štosov in še bojo, tudi kaznovan sem bil zaradi njih. Pa nimam prav nobene zamere do njega in tudi on do mene ne.

Tudi, če se se boš fajn trudil, da bi bil moj sovražnik, te moram razočarat. ne bo ti uspelo ... se strinjaš, da postaneva osebna nasprotnika?

PS
evo mitja, posebej in samo zate, se bom potrudil in zapisal tvoje ime in številko popolnoma pravilno (ne povedat da sem plonkal s copy paste)
Mitja64 spodaj na slikci imaš pa lepo in prijazno rdečo Zastavo ali Fiat, mercedes vem da ni... no nekej takega. Rad imam ljudi, ki so z malim in rdečim zadovoljni ;)
[/SPOIL]

A vidiš, da se da na lep način napisati odgovor, samo če hočeš. Par popravkov imam na tvoje pisanje, da si bralci ne bodo ustvarili napačnega mišljenja: ti zgleda, da me poznaš (in to po dveh prispevkih, ki sem jih napisal), ker si napisal, da sva si zelo različna. Prav, naj bo po tvoje. Ko sem pisal glede (ne)poštenosti, ni letelo to na nobeno konkretno pleme, tako da ti lahko narediš štosov na to temo, kolikor hočeš. Tudi glede tvoje "norosti" (mimogrede,nimam te za norega) si bil površen pri branju mojega prispevka, bilo je postavljeno kot vprašanje, ne kot navedba. Si pa prvi, ki je napisal, da sem zagrenjen. Hmm, le od kje tebi to? Od kje si tak vseved, da je meni bližja debata o lažnivcih, prevarantih, norcih kot kaj drugega? Kje se trudim, da bi bil tvoj sovražnik? Ta je dobra - ko napišem prispevek, kako se ne strinjam z tvojim pisanjem, se po tvojem trudim biti tvoj sovražnik? In kaj si misli z osebnim nasprotnikom - da se tule na zunanjem forumu prepucavam s tabo? Ni mi do tega, tako da si najdi drugega osebnega nasprotnika. Midva sva bila nasprotnika v igri, dokler sem igral na S5 - do kdaj sem špilal, sem pa že napisal v enem od prejšnih prispevkov. To je bil moj zadnji odgovor na to temo. pimpek19880, želim ti dobro igro še naprej in lepo, da imaš rad ljudi, ki so z malim in rdečim zadovoljni ;)
 

DeletedUser

Guest
Dragi mitja64 (plus 5?),

sem lepo in prav naisal tvoje ime in številko ob njem in še slikco sem ti opisal. 5 pa ne bom prištel tvojemu imenu, da ne bo zamere...

A bi ti meni zdej napravil uslugo in zračunal za koliko vasi vodi prvi na lestvici pred drugim, pravilno ime prvega na lestvici statistike na si5 in če bi zraven še napisal, da je to vse po pravilih, ker imamo fajn in poštene moderatorje? Morda bo bolje da to zapiše nevtralna oseba, kot pa član FFja... seveda ni nujno, da to narediš, bi bilo pa lepo, da mi vrneš uslugo.

Kaže da lahko postaneva še prijatelja, morda zaveznika... lahko se se motim celo jaz, ampak mislim, da ti je tole dopisovanje malo pomagalo, koristilo... na koncu postaneva še prijatelja...

Res , pravilno si ugotovil, rad imam ljudi in tudi tebe, pa ne samo zato, ker imaš majhnega in rdečega...

Glej a si za to, da zakopava sekiro? jaz bom moje še rabil... a maš ti kakšno viška da mi jo posodiš? Lepo bi bilo, da ne odideš v taki situaciji brez slovesa... Obljubim, da je ne bom izkopal in uporabil ...

Ti , a tisti golob iz spojlerja je bil brez perja, pa ni maral kave? Veš enga takšnega pTIČKA iščem, mi je ušel iz kletke... stalno ponavlja 124 124 124 124 124. Če ni kave maral, je zihr moj izgubljeni UBI... pa ne mu pravt golob, ker bo užaljen. Nameč sploh ni golob ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Meni osebno se tole pisanja pimpeka zdi zabavno. Lepo je poživil forum in dal nekaterim mesto, ki jim pripada. (ala UBI ipd.) ;)

infra

[NICK]whyoun00b[/NICK] je že čist lepo povedal komu se zdi njegovo pisanje zabavno, glede mesta ki jim pripada pa nevem kaj govoriš. Meni se enostavno ni za ubadat več z osebami kot je [NICK]pimpek19880[/NICK] saj se delajo samo sami z sebe na koncu norca in mu očitno manjka par stvari na določenem delu telesa. Me pa zanima če bo še vedno tako rad metal statistiko ven ko bodo zgubljali.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ubijalec problem je v tem, da verjetno ne bomo izgubljali in bomo vedno z veseljem lepili statistiko.
Ti , a tisti golob iz spojlerja je bil brez perja, pa ni maral kave? Veš enga takšnega pTIČKA iščem, mi je ušel iz kletke... stalno ponavlja 124 124 124 124 124. Če ni kave maral, je zihr moj izgubljeni UBI... pa ne mu pravt fukjeni golob, ker bo užaljen. Nameč sploh ni golob ;)

hahah... :D
Frrrrrr...frrrrrrrr...frrrrrrrr, pazi pimpek, da ti spet ne pobegle iz kletke. Spet je začel razpirati krila. Verjetno je spet lačen.

Kako se ti zdi ubijalec, ko se zdaj drugi delajo norca s tebe, kakor si se pred časom ti delal z drugih? Zagotovo ni prijeten občutek. ;)

Veš kaj pravijo:
"Ne stori drugemu tisto, kar ne želiš, da bo drugi storil tebi"


Lp infra
 

kowalsky

Member
Reaction score
0
evo malo statistike, neposredno iz plemena:

FF vs. BZJV -73
FF vs. BZJV69 34
FF2 vs. BZJV -58
FF2 vs. BZJV69 -8

Moram reči, da sem na žalost bolj tak kot pimpek in mi seštevanje ne gre najbolje, zato bi prosil enega da naredi to namesto mene...mogoče bi kar pimpeka prosil, če poskusi tole seštet, da vidimo če se je njegova matematika že kaj popravila...:)
 

DeletedUser

Guest
Kako se ti zdi ubijalec, ko se zdaj drugi delajo norca s tebe, kakor si se pred časom ti delal z drugih? Zagotovo ni prijeten občutek. ;)

Veš kaj pravijo:
"Ne stori drugemu tisto, kar ne želiš, da bo drugi storil tebi"


Lp infra

sem že določeni osebi rekel naj me ne primerja z njim in bom še enkrat ponovil za tebe gal. Ne primerjaj me z njim, ker je razlika zelo očitna.

Pa da se nebo trebalo pimpeku mučit, čeprav se z veseljem zgleda:

[SPOIL]Side 1:
Tribes: FF, FF2
Side 2:
Tribes: BZJV, BZJV69

Timeframe: Last month

Total conquers against opposite side:

Side 1: 325
Side 2: 430
Difference: 105

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 2,770,067
Side 2: 3,658,773
Difference: 888,706

chart
[/SPOIL]
 
Last edited by a moderator:

T-Rider

Member
Reaction score
0
Heheheh...:D

Poglej Mitja, takole bom povedal.

Vse je relativno in vsak ima svoje poglede na določeno stvar. Sploh pa ni poanta tega, da sem menjal stran ampak to, da sploh tule na s5 ni nihče "angelček". Vse preveč je hinavščine in smešnega "podtikanja".

Meni osebno se tole pisanja pimpeka zdi zabavno. Lepo je poživil forum in dal nekaterim mesto, ki jim pripada. (ala UBI ipd.) ;)

Čas pa bo pokazal, kdo bo zmagal v prevladi za s5. :)

infra

Sem že sam zapisal nekaj postov nazaj (konkretno število postov nazaj glede na vašo aktivnost pisanja :D). In vidim da jih je več takih enakega mnenja.

Ne razumem pa FFja. Do vsake besedice se vidi da so posti od pimpekxyxy provokativni, in potem takem posamezniki "jezno" odreagirajo ko pa hoče človek le nasmejat ostale na tem forumu.

Pa verjemite FF, tole ne berete le vi - FF, FF2, BZJV ali BZJV69, temveč tudi ostali ki so tukaj na forumu prijavljeni in ne bodite tak zavajujoči pimpekovi domišljiji in humorju.

Predpostavljam da pri vas ni nič kaj prijetnega vzdušja če se ob takih postih ne nasmejiš :) ?
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Dragi mitja64 (plus 5?),

sem lepo in prav naisal tvoje ime in številko ob njem in še slikco sem ti opisal. 5 pa ne bom prištel tvojemu imenu, da ne bo zamere...

A bi ti meni zdej napravil uslugo in zračunal za koliko vasi vodi prvi na lestvici pred drugim, pravilno ime prvega na lestvici statistike na si5 in če bi zraven še napisal, da je to vse po pravilih, ker imamo fajn in poštene moderatorje? Morda bo bolje da to zapiše nevtralna oseba, kot pa član FFja... seveda ni nujno, da to narediš, bi bilo pa lepo, da mi vrneš uslugo.

Kaže da lahko postaneva še prijatelja, morda zaveznika... lahko se se motim celo jaz, ampak mislim, da ti je tole dopisovanje malo pomagalo, koristilo... na koncu postaneva še prijatelja...

Res , pravilno si ugotovil, rad imam ljudi in tudi tebe, pa ne samo zato, ker imaš majhnega in rdečega...

Glej a si za to, da zakopava sekiro? jaz bom moje še rabil... a maš ti kakšno viška da mi jo posodiš? Lepo bi bilo, da ne odideš v taki situaciji brez slovesa... Obljubim, da je ne bom izkopal in uporabil ...

Ti , a tisti golob iz spojlerja je bil brez perja, pa ni maral kave? Veš enga takšnega pTIČKA iščem, mi je ušel iz kletke... stalno ponavlja 124 124 124 124 124. Če ni kave maral, je zihr moj izgubljeni UBI... pa ne mu pravt golob, ker bo užaljen. Nameč sploh ni golob ;)
[/SPOIL]

Številko 5 lahko prišteješ, kamor ti paše, ni problema in zamere. Uslugo ti naj vrnem - ja kakšno? Ne bom delal statistike, to naj naredi kakšen aktivni član na S5, tu nevtralnost nima veze. Hehe, majhni in rdeči je tebi delal probleme, pa si verjetno to že pozabil - in sekirce sem jst tebi že posojal, no, ne posojal, poslal v tvoje vasi, pa jih nisi hotel ;) Kakor gledam statistiko, si to lepo vrnil v nadaljevanju igre, ko je račun Lozano prevzel nekdo drug - no, ta račun sem dobil na koncu, ko je bil znoblan, nazaj. Na email sem dobil sporočilo, da me vas pogreša in sem potem s tem računom začel špilat na S7 :) Vse po pravilih, nobene nepoštene igre ni bilo vmes.
Ja, ta golob je res prišel prijatelju v sobo - in vsaka pernata žival tudi ne more biti ubijalec124, kot ti to napišeš. Ubijalec 124 je dal veliko koristnih nasvetov na različnih forumih, včasih je pa tudi precej oster. Čeprav ne boš priznal, sta si kar podobna :) Če igraš na S7, ti lahko pošljem kakšno sekirco - ali pa obrambo, kakor želiš.
Hehe, saj po svoje si dober, v pisanju si odličen, kapo dol bi rekel Katanec. Ne vem, kje naj bi meni tole dopisovanje koristilo, ampak naj bo zopet po tvoje. Edino, kar mam jst od tega, so prazne vasi, ker ko pišem, nč ne farmam - s tem delam uslugo tudi ubijalcu in njegovim soigralcem, s katerimi smo na nasprotnem bregu na S7. To je delno tudi tvoja krivda - hočeš nočeš pomagaš ubijalcu :)
 

DeletedUser

Guest
sem že določeni osebi rekel naj me ne primerja z njim in bom še enkrat ponovil za tebe gal. Ne primerjaj me z njim, ker je razlika zelo očitna.

Davorček s tem mojim komentarjem te nisem z nobenim primerjal. Mogoče se to sam s kom primerjaš. Upam samo, da ni kak toplovodarček. Veš takih se večina izogiba. ;)

Če ne razumeš komentarja, pa bi prosil pimpeka, kaj svojega služnega papagaja nauči branja. :)


infra
 

DeletedUser

Guest
ajmbek!

moja izurjena ekipa specijalcev skrbno preiskuje teren in išče UBIja, da ga vrne v statistiko, kjer ni sledu o njem... Če ga kdo najde, se ne sme smejati in mu ne sme ponujati kavice. Upam, da nam uspe dobiti fotorobota pobeglega...

trenutna statistika zavzetih vasi najboljšega proti slabšemu in njegovi akademiji 64+89

izjava meseca: " vsaka pernata žival tudi ne more biti ubijalec124" by mitja64

zadnje informacije o ptičku so bile iz ZDA. Maskiran naj bi se družil s Tomom in Jerryjem... če ga ne najdem, mi bo ostalo v spomin samo njegovo perje za klobukom... :(
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Trenutno vodi najboljše pleme proti slabšemu za 98 prevzetih vasi. A je kdo za to, da naredimo zabavo, ko bo dosežena stotica?
Vabljeni tudi člani slabših plemen, tudi UBI124.

Ja, tudi meni je všeč izjava meseca. Sem dobil fotografijo 124, pa ga toliko cenim, da je ne bom objavil...

Upam, da bo moderator dovolil, da imamo zabavo ob tem statističnem dosežku, ob doseženi 100-tici, na tem forumu. Bomo brez alkohola, da ne bo težav... A bo šlo?

Sama statistika je tako pusta, popestrimo in animirajmo jo!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ja Calimero ti boš govoril pffffff pravkar opisuješ sebe...

Calimero je itak na tako nizkem nivoju da bi bilo samo to za njega še dobr...;)

Zdaj sta dva noob-a pršla po forumu... In en večji kot ta drug-.-'
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Calimero je itak na tako nizkem nivoju da bi bilo samo to za njega še dobr...;)

Zdaj sta dva noob-a pršla srt po forumu... In en večji kot ta drug-.-'

calimera se neda opisat z besedami, in ni vredno ne za enega in ne za drugega zgubljat besed. Pustite smama sebi si pišeta, saj za videz jima ni treba skrbet ker itaq ve velika večina kam spadata. Glede statistike pa se naj hvalijo kako dolgo se lahko, saj jih bo prej ali slej minilo.
 

DeletedUser

Guest
Sta pa res pred mano dva noob-a... samo ne vem če večji bolj sir je ali pa ga raje je drugi...

pa še zadnji rezultat: najboljši vodi proti slabšemu za 99 vasi. Bo kmalu žurka ob 100-tici, oba predhodnika vabljena. Za oba bom zagotovil dovolj sira.


________________________________________________________

prva 100-tka!!


čeprav vsaj ena osvojena vas še ni zajeta v statistiki! šampanjci že pokajo (seveda otroški)!! Če bo kdo kozarček, naj samo reče, ga je dovolj" po pravici imam zadaj malo kavice... za vsak primer...

Pa se bomo že naveličali navajati suhoparno statistiko, kot upa ubi... če ne prej, pa potem ko zmagamo! Pa na zdravje vsem, tudi nasprotnikom! Že lovimo drugo stotico osvojenih vasi več kot slabše pleme...

__________________________________________________________

na interni zabavi smo se malo poveselili, tu pa ni bil noben od zunanjih za žur? ne se sekirat, če niste imeli časa, bo kmalu pri 200tki nov žur... no, če bo takrat še FF... že čivkajo ptičke, da v FF ni vse kot bi moralo biti...

Naivno sprašujem matjaža, če se spomne, koliko premiuma je ostalo na računu od yoshija...

Pijačo bom pa kar tu pustil, pa tudi sir za tistega ki rad sir je. Do 200tke se ne bo pokvaril.. trenutno vodi BZJV proti FFju za 103 prevzete vasi :D

______________________

UBIjeva izjava: calimera se neda opisat z besedami,.
Jaz pa vem, da se ubija da opisat, sam potem bom spet blokiran :(

________________________

nov suhoparni statistični podatek 111, pa saj veste kaj... kaže da bo 200tica že naslednji teden...
 
Last edited by a moderator:
Top