Statistika vojn na si5

DeletedUser

Guest
pred enim tednom 68, danes 118....

pobiram stave.
tisti ki bo najbolj točno napovedal za koliko osvojenih vasi bo če en teden vodil BZJV, mu obljubim, da moji štosi ne bodo več leteli nanj.

Mislim, da se splača.... :)

moja napoved 199
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
No no ni se treba napihovati, 100 vasic le ni tako vodstvo pri takih vojnah, da ne govorim o konkurenci. Kdor hoče (iz BZJV) naj se prijavi na s8, bo zanimivo :).
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Če bo šlo tako naprej, bom pobiral stave za koliko več kot dvesto prevzetih vasi bomo vodili naslednji vikend... trenutno je že 131...

Kaj bi šele bilo, če bi se napihovali...

svaka čast dinu! je še edini iz FFja ki sledi statistiki z opimizmom!
 

bosko1

Member
Reaction score
0
ne vem kdo bo sel iz BZJV na svet8,razmisljamo pa v BZJV-ju,da bi sli z isto ekipo na hrvaski server-ime plemena slovenci,da jih podkurimo se tam-toda sele takrat,ko se svet5 konča
 

DeletedUser

Guest
ne vem kdo bo sel iz BZJV na svet8,razmisljamo pa v BZJV-ju,da bi sli z isto ekipo na hrvaski server-ime plemena slovenci,da jih podkurimo se tam-toda sele takrat,ko se svet5 konča

hahaha vi bi Hrvate radi podkurili lepo vas prosim. Hrvati so nad vašo zmožnostjo.

Glede statistike pa:
[SPOIL]Side 1:
Tribes: FF, FF2
Side 2:
Tribes: BZJV, BZJV69

Timeframe: Last month

Total conquers against opposite side:

Side 1: 371
Side 2: 552
Difference: 181

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 3,174,372
Side 2: 4,688,791
Difference: 1,514,419

chart

[/SPOIL]

[SPOIL]Side 1:
Tribes: FF
Side 2:
Tribes: BZJV

Timeframe: Last month

Total conquers against opposite side:

Side 1: 215
Side 2: 346
Difference: 131

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 1,919,442
Side 2: 3,037,677
Difference: 1,118,235

chart

[/SPOIL]

[SPOIL]Side 1:
Tribes: FF2
Side 2:
Tribes: BZJV69

Timeframe: Last month

Total conquers against opposite side:

Side 1: 48
Side 2: 66
Difference: 18

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 333,413
Side 2: 514,789
Difference: 181,376

chart
[/SPOIL]

Torej se vidi da vas lepo FF nobla, in to vaše vodstvo nepomeni ničesar. Ne si mislit da nebo nihče tega vašega plana z statistiko pogruntal.

Potem pa še mamo tu tole:
dadl Left 03rd October 2011 - 11:16 1,163,926
ciko1 Left 26th September 2011 - 19:16 1,398,339 ciko1 Joined 07th October 2011 - 16:15 1,434,513
šalabayzer Left 21st September 2011 - 18:17 379,155
rabarbara Left 19th September 2011 - 11:15 3,403
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ko statistika ni na strani ubija, je ubi jezen... aja, a ti ne boš stavil kakšen bo rezultat med FF in BZJV v prevzetih vaseh naslednji vikend? če praviš, da nas lepo noblate, bi se to moralo poznati, če se ne motim? Komot lahko napoveš, da boste naslednji teden v vodstvu. Se ne bom preveč hecal s tabo, ker ne preneseš heca... Če bo pa tvoja napoved držala, pa obljubim, da te ne bom več hecal...

Morda gre za goljufijo, ampak statistika pravi, da smo v prav vsem boljši od vas. Tko, Ptiča sem nahranil, zdej grem pa na kavo...
 

DeletedUser

Guest
ne vem kdo bo sel iz BZJV na svet8,razmisljamo pa v BZJV-ju,da bi sli z isto ekipo na hrvaski server-ime plemena slovenci,da jih podkurimo se tam-toda sele takrat,ko se svet5 konča


Ufff sam tega ne, Ubijalec ima prav. FF je nikakva konkurenca iskreno povedano. Na Hrvaškem serverju bi vas povozili 100%. Ne rabimo slab "image" za Slovence :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Se strinjam glede tega, da ste nikakva konkurenca. Če se bodo odločli, da grejo nadigrat Hrvate pa je to njihova stvar in zgleda, da ste nekateri preveliki pesimisti. Je med nami še kak optimist ?

Ptiček je spet poletel in pridružil se mu je papagajček ki poje kakor ptiček reče. :p

Slabo tako imenovano "image" delate vi, ker se niste sposobni zbrat, da bi šli na kak drugi server. Pravi ste mi politiki vi. Edn drugmu mečete polena pod noge ni pa nobene skupne rešitve. :rolleyes:


Lp
 

bosko1

Member
Reaction score
0
Ufff sam tega ne, Ubijalec ima prav. FF je nikakva konkurenca iskreno povedano. Na Hrvaškem serverju bi vas povozili 100%. Ne rabimo slab "image" za Slovence :rolleyes:

zanimivo, da kar naenkrat misliš, da je fva nikakva konkurenca, še pred kratkim časom pa si jih koval v zvezde

s takim sodelovanjem so sposobni poloziti marsikoga,pa se izziv bo velik in nobenega ne bomo razocarali
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
In če jim bo uspelo na hrvaškem serverju (upam in verjamem da jim bo) bomo tule spet lahko brali, kako Hrvati niso kakšna huda konkurenca, kako so popolni noobi z nesposobnim vodstvom in kako bi komentatorji z lahkoto zmagali svet, če bi se jim le ljubilo ukvarjat s takimi noobi...
To lahko berem v komentarjih sveta 3, pa 4, pa 5... in tudi na ostalih verjetno ne bo nič drugače. Da pa bi vsi ti profiji sestavili ogrodje res uspešnega plemena na tujem serverju in tam pokazali kaj so sposobni... ne to pa ne.. njim se ni treba dokazovat.. ampak če bi hoteli in če bi se jim ljubilo... tudi moji teti manjka samo nekaj, pa bi bila moj stric:D
 

natalija

Member
Reaction score
0
In če jim bo uspelo na hrvaškem serverju (upam in verjamem da jim bo) bomo tule spet lahko brali, kako Hrvati niso kakšna huda konkurenca, kako so popolni noobi z nesposobnim vodstvom in kako bi komentatorji z lahkoto zmagali svet, če bi se jim le ljubilo ukvarjat s takimi noobi...
To lahko berem v komentarjih sveta 3, pa 4, pa 5... in tudi na ostalih verjetno ne bo nič drugače. Da pa bi vsi ti profiji sestavili ogrodje res uspešnega plemena na tujem serverju in tam pokazali kaj so sposobni... ne to pa ne.. njim se ni treba dokazovat.. ampak če bi hoteli in če bi se jim ljubilo... tudi moji teti manjka samo nekaj, pa bi bila moj stric:D

Koncno dober komentar. Nasmejal si me Bravo. :D
 

DeletedUser

Guest
zanimivo, da kar naenkrat misliš, da je fva nikakva konkurenca, še pred kratkim časom pa si jih koval v zvezde

s takim sodelovanjem so sposobni poloziti marsikoga,pa se izziv bo velik in nobenega ne bomo razocarali


Am FVA je bil dobra konkurenca dokler je bilo pravo vodstvo in aktivnost brez izdajalcev. Sploh pa tukaj ni govora o FVA ampak o FF.
Nisem nikakršen pesimist zgolj realist. BZJV (če bo prišel do zmage na s5) je z spletom srečnih okoliščin prišel do potencijalnega zmagovalca na s5. In z malce umazane igre tudi. Nič ne trdim, še vedno zasluženo. A sreča ne pada z neba ljudje moji. Treba si jo je tudi prislužit.


In, da odgovorim na nek komentar. Ne ni me samo na gobcu, javil sem se NoFearju (ki nimava ravno najbolj čistih odnosov bi lahko omenil) na poziv za ekipo, ki bi ustvarila pleme na novem Hrvaškem serverju. Ampak žal, javili so se sami cicibani (več ali manj). Dokler se ne javi sama elita naših serverjev nimam jaz, NF ali kdorkoli drug iskati na tujem serverju in "predstavljat" Slovenijo. Na tuj server se pride zmagat. Ne pa učit 3/4 plemena kako se vlakce pošilja ;).
Toliko od mene..
 

DeletedUser

Guest
Definitivno imaš prav, da se gre tja zmagat ampak, če bi že bil zainteresiran, kakor praviš, bi tudi sam dal kakšno pobudo. Poleg tega je možen bolj omejen izbor igralcev. :)

Lp.
 

ciko1

Member
Reaction score
0
hahaha vi bi Hrvate radi podkurili lepo vas prosim. Hrvati so nad vašo zmožnostjo.


ciko1 Left 26th September 2011 - 19:16 1,398,339 ciko1 Joined 07th October 2011 - 16:15 1,434,513


kaj pišeš če nimaš pojma in ne veš za kaj gre
 

DeletedUser

Guest
bom čisto potiho napisal 144.

zdej lahko pobiram stave ali bomo že v sredo vodili za 200.

samo statistika pač...

natalija rad te imam! :cool: <3

upsss že 158...

nekako ni opaziti, da bi nas FF noblal.... zdej je že 173...


zdej smo pa že na 184... a ste se v FFju že predali? sej ne bo več zanimivo, če se boste kr pustili noblat...
 
Last edited by a moderator:
Top