Statistika

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
misliti pomeni nič vedeti...

pa vejico si narobe postavil ;)


haha:D

misliš loh to samo če si optimist in to velik
primer.
če maš v flaši za pir lih še tok da je pa rečeš da je polna.........:)
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
To je lestvica ;)

[SPOIL]
lestvica.png
[/SPOIL]


tukaj pa še vojna (sem še koga pozabil dodati notri ?)

[SPOIL]Side 1:
Tribes: SHOP, BASH
Side 2:
Tribes: SPQR, SPQRa, SPQRb, EoW, EoWa, EoW-1, TMP, TMPa, InKoH, InKoH2, InKoH3

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 507
Side 2: 429
Difference: 78

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 3,317,356
Side 2: 3,603,525
Difference: 286,169

chart

[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
ja še ene 3 nUb plemena so :D

če bi dal vse ki so nam vojno napovedal, bi slika počla..
 

DeletedUser

Guest
skoda, da ti znas tako dobro igras da ti ze skodi miki muki

škodi drugim ker imam tok vasi(s3 seveda:D)
v vsaki vasi vlik vojačku in to je smrt za nasprotnika:)
boš vidu calimero ti mal preveč na točke gledaš:)
vojno bo zmagu SHOP
edina varijanta da jih premagate je da se znotraj plemena spričkajo, če se nebojo nimate možnosti jih premagati saj imajo preveliko kvaliteto za vas:)
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
ja so jo pokazali ko so jokali ko mali otroci in prosili,da jih vzamem v pleme

seveda, najlažje pa je lagati na zunanjem forumu, če se ne motim smo imeli diskusije da se združimo v 1 pleme , zagotovo pa nismo jokali kakor ti praviš.


Pred dnevi sem govoril z enim od vaših članov, je omenil da si našo ponudbo zavrnil zato ker te ''žalimo'' na forumih, jah lej če trosiš okoli laži in nesmiselne stavke potem drugega ne preostane koker da se človek iz tebe dela norca.

Drugače pa ja , mogoče bo SHOP izgubil to vojno, vendar ti obljubim da se nihče iz plemena nebo predal in pa tudi ti obljubljam bitko do konca , kajti vrjemi da je večini članov pod častjo da bi se predali proti plemenom ki se dokazujejo samo z števlično premočjo ;)
30 proti okoli 600 igralcev, hja bomo videli kako se bo razpletlo ...^^

tako da prosim ne trosi takih tukaj na forumu in se raje posveti bojevanju ;)
-----------

če pa ima še kdo kaj za pripomnit pa naj gre v primernejšo temo , kajti tu je tema STATISTIKA in ne diskusija o svetu 4 oz vojne na s4;)

Prosim, da se vzdržite neprimernih komentarjev, ki se ne tičejo statistike!
 
Last edited:

Flako

Member
Reaction score
0
Komaj sedaj sem opazil, se vidi, da je moderator tribuno odsoten.

[mod=Flako]Prosim, da se držite teme, torej tukaj objavljate le statistiko bojev. Splošno debato o svetu 4 imate lahko v tej temi. Vsak naslednji post, ki se ne bo navezoval na statistiko bo sankcioniran.

Lep pozdrav[/mod]
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
zadnji off topic flako , se opravičujem...

celo eow-e ste prosili ha ha

Komaj sedaj sem opazil, se vidi, da je moderator tribuno odsoten.

[mod=Flako]Prosim, da se držite teme, torej tukaj objavljate le statistiko bojev. Splošno debato o svetu 4 imate lahko v tej temi. Vsak naslednji post, ki se ne bo navezoval na statistiko bo sankcioniran.

Lep pozdrav[/mod]

sorry Calimero vendar res sam iz sebe delaš norca...
prezrl si moj citat tako kot OPOZORILO od FLAKOTA.



Nima smisla razlagati zakaj smo prosili tudi Eow za združitev ker pač to je višji nivo za razmišljat kot si ga ti predstavlaš...

primer: če se slučajno zgodi da premagate SHOP, kaj potem ? vojna z SPQR- EOW?
ali poizkus ustanovitve ''Plemenske unije'' kakor so poizkušali na svetu 3...
Vrjem da karkoli je vodstvo SHOPA se z vami dogovarjalo je gledalo v prihodnost za več mesecev, za razliko od vas ki gledate samo iz danes na jutri...

Tako da te izzivam spet, pokažite v bojevanju kajti skorajda vsi računi imajo lastnike in so aktivni to je malce drugače kakor pa da zavzemavaš prazne neaktivne igralce -vendar imaš prav to je naš problem, vendar smo ta problem odpravili ;)
 

DeletedUser

Guest
Eno vprašanje, zakaj dodajate toliko plemen v vojno proti vam? A ste bili prisiljeni v to ali so za to krivi egoistični pristopi vašega vodstva? Trenutno stanje ne odraža celotne zgodbe kot jo tukaj nekateri prikazujejo. Shop je bil v svojih vrhuncih boljši od celotnega preostalega sveta in o tem ni debate. Ne govorim v številu vasi ampak v moči. Seveda je bilo število vasi manjše kot pa so ga imela vsa ostala plemena skupaj vendar moč le-teh ni bila niti primerljiva. Vi ste imeli vasi nad 9k točk medtem ko je večina ostalih bila še na začetku in so imela plemena povprečja manj kot 5k na vas. Takrat ste lahko izbirali koga boste napadali, nikogar za zaveznike ker ste imeli varnost pred SPQR, niste sodelovali kot pleme ampak le posamezniki med sabo in nikoli niste imeli zadanega cilja razen to da osvojite svet (kako pa se to naredi?).

Prišlo je do razdora zavezništva med SHOP in SPQR (prva izmed serij napak ki jih je napravilo vodstvo SHOPa zaradi interesov posameznikov v vodstvu samem) in takrat je SHOP komaj odprli svoje pleme za diplomatske odnose. Nina iz vodstva mi je takrat pisala in stopila v kontakt z mano, če bi začeli malo bolj sodelovati. Seveda smo bili za to, ker nam je to dajalo neko "varnost" in smo temu primerno določili tudi pogoje. No čez nekaj časa ko smo prišli z vasmi skupaj so začeli z SHOPove strani bledeti ti pogoji zaradi katerih smo sploh bili v stiku in so bile na vrsti vsakodnevne provokacije Krumpa in Wendiga. Nina je mirila strasti, ki so nastale iz prepotentnih vodij takrat (še vedno!) najmočnejšega plemena na svetu 4, saj je edina ostala zbrana in je videla celotno sliko, kaj bi (in na koncu tudi je) sledilo če bi prekinili z nami.

Nekaj dni molka, potem pa novica da je SHOP odstranil diplomacijo z nami zaradi "kršenja" pogojev. Kršenja pogojev iz naše strani ni bilo, je pa bil eden izmed očitnih in mnogih iz strani shopa, saj je povabil k sebi igralko luna28 brez da bi se posvetoval z nami, čeprav je večino svojih vasi imela med našimi vasmi. Mi smo za vsakega igralca, ki smo ga hoteli povabiti in je imel kakšno vas pri njih, vprašali in smo VEDNO dobili negativen odgovor, zato se tudi mi nismo strinjali s povabilom lune v SHOP in smo zahtevali da se odstrani ali pa se preseli na sever k njim in izprazni vasi, ki so med nami. To se zaradi osebnih razlogov vodstva SHOPa ni zgodilo.

No ker se je diplomacija z njimi zaključila so bili na zemljevidu rdeči in tudi mi za njih. Hitro so nam pobrali veliko vasi na K44, ki so bile daleč od naše glavnine (kar pa ni izgovor), zato so si pridobili veliko prednost v številu zavzetih. Nato je SHOP nam napovedal vojno še preko Plemenskih vojn:
Pleme dne 25.01. ob 17:17
Pleme Super House Of Pain je plemenu EyesOfWar napovedalo vojno!

Ime vojne: Fail vojna

Pojasnilo:
Brezveze, naj se vam nuki v gozdu zgubijo ;)

tako da ne vem od kod nekaterim to, da so vsi napovedali vojno in da so se zarotili proti SHOPu, ker ste za to očitno krivi čisto sami in nihče drug. Krumpu in ostalim sem večkrat povedal da kdor bo dobil EoW na svojo stran (SHOP ali SPQR) tisti bo na koncu zmagovalec. Ne zato ker bi mi bili kakšna velesila, ampak zaradi naše pozicije med tema dvema plemenoma. Seveda sem v odgovor na to vedno dobil posmehovanje in norčevanje, ker so to vseeno shopovci o katerih se pogovarjam...

Nebom rekel da so vsi igralci shopa takšni, vendar dejstvo da so vsi podpirali vodstvo, ki je bilo do konca pokvarjeno in nasploh zgrešeno, je pustilo svoj pečat na svetu 4, ki pa ga nobeno vodstvo ki je trenutno ali ki še bo, nebo moglo odpravit. To je razlog da ne spoštujem velike večine SHOPovih igralcev, saj niso niti po dejanjih vodstva ugotovili, da le-ti ne delajo za pleme ampak za osebne cilje, kot večina slovenskih plemen. Zato takšno jokanje in smiljenje samemu sebi, da je cel svet proti SHOPu odpade, oz. je namenjeno samo temu, da se še kdo pojavi na PnPju in pričakuje 5min slave. No to je zdaj na žalost uspelo tudi meni zato odgovore na kakršnekoli provokacije pozabite. Nisem povedal tega, ker bi moral komurkoli karkoli dokazovati, ampak ker želim da vidite tudi drugo plat zgodbe. Če je bolj resnična kot zgodba SHOPovih igralcev in nekaterih drugih privržencev se lahko odločite sami. Če imate dovolj časa lahko tudi preverite dejstva na TWstatsih, ki jih ne gre spreminjati in kdor me pozna, ve da brez objektivnih dokazov ne zgubljam časa z pisanjem na forumih.

Hvala za ukradenih 5 min, ki gredo za mojo slavo :D

Lep pozdrav
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Eno vprašanje, zakaj dodajate toliko plemen v vojno proti vam? A ste bili prisiljeni v to ali so za to krivi egoistični pristopi vašega vodstva? Trenutno stanje ne odraža celotne zgodbe kot jo tukaj nekateri prikazujejo.


V vojno dodamo toliko plemen s kolikorimi se borimo. Prisiljeni nismo bili v ničesar, zagotovo pa prejšne vodstvo ni bilo krivo da je trenutno stanje kot je.
Kakšno stanje pa tukaj ''nekateri'' prikazujejo ? Prikazano je realno stanje plemena SHOP in BASH ki se borita proti naštetim plemenom (neda se mi vseh imen pisat;) )

Shop je bil v svojih vrhuncih boljši od celotnega preostalega sveta in o tem ni debate. Ne govorim v številu vasi ampak v moči. Seveda je bilo število vasi manjše kot pa so ga imela vsa ostala plemena skupaj vendar moč le-teh ni bila niti primerljiva. Vi ste imeli vasi nad 9k točk medtem ko je večina ostalih bila še na začetku in so imela plemena povprečja manj kot 5k na vas.

Trenutno stanje na lestvici še vedno izraža isto kot je izražalo na začetku, pleme SHOP z manj igralci, blizu vrha, z najmočnejšim povprečjem točk na igralca , ter se z manji vasemi bori proti plemenom ki imajo skupno občutno več vasi :)

Takrat ste lahko izbirali koga boste napadali, nikogar za zaveznike ker ste imeli varnost pred SPQR, niste sodelovali kot pleme ampak le posamezniki med sabo in nikoli niste imeli zadanega cilja razen to da osvojite svet (kako pa se to naredi?).

Cilj je še vedno isti, zavezniki isto le da tokrat nimamo varnosti pred SPQR ker smo z njimi v vojni . pretekli mesec ko se je izvajala velika sprememba igralcev na računih smo tudi izgubili kar nekaj vasi, vendar se je v zadnjih dneh ta razlika občutno zmanjšala oz, je statistika zopet prišla nam v prid.


Prišlo je do razdora zavezništva med SHOP in SPQR (prva izmed serij napak ki jih je napravilo vodstvo SHOPa zaradi interesov posameznikov v vodstvu samem) in takrat je SHOP komaj odprli svoje pleme za diplomatske odnose. Nina iz vodstva mi je takrat pisala in stopila v kontakt z mano, če bi začeli malo bolj sodelovati. Seveda smo bili za to, ker nam je to dajalo neko "varnost" in smo temu primerno določili tudi pogoje. No čez nekaj časa ko smo prišli z vasmi skupaj so začeli z SHOPove strani bledeti ti pogoji zaradi katerih smo sploh bili v stiku in so bile na vrsti vsakodnevne provokacije Krumpa in Wendiga. Nina je mirila strasti, ki so nastale iz prepotentnih vodij takrat (še vedno!) najmočnejšega plemena na svetu 4, saj je edina ostala zbrana in je videla celotno sliko, kaj bi (in na koncu tudi je) sledilo če bi prekinili z nami.

Nekaj dni molka, potem pa novica da je SHOP odstranil diplomacijo z nami zaradi "kršenja" pogojev. Kršenja pogojev iz naše strani ni bilo, je pa bil eden izmed očitnih in mnogih iz strani shopa, saj je povabil k sebi igralko luna28 brez da bi se posvetoval z nami, čeprav je večino svojih vasi imela med našimi vasmi. Mi smo za vsakega igralca, ki smo ga hoteli povabiti in je imel kakšno vas pri njih, vprašali in smo VEDNO dobili negativen odgovor, zato se tudi mi nismo strinjali s povabilom lune v SHOP in smo zahtevali da se odstrani ali pa se preseli na sever k njim in izprazni vasi, ki so med nami. To se zaradi osebnih razlogov vodstva SHOPa ni zgodilo.

Tega nemorem komentirati ker me v tistem času ni bilo na računu oz nisem igral sveta 4.


Nebom rekel da so vsi igralci shopa takšni, vendar dejstvo da so vsi podpirali vodstvo, ki je bilo do konca pokvarjeno in nasploh zgrešeno, je pustilo svoj pečat na svetu 4, ki pa ga nobeno vodstvo ki je trenutno ali ki še bo, nebo moglo odpravit.

Ker sta plemeni SHOP in Eow v vojni ti nimaš pravice komentirati nasprotno vodstvo saj je tvoje mnenje subjektivno in igralci SHOPA nimajo tega mnenja saj če bi bili vsi tvojega mnenja oz usaj nekaj igralcev bi pleme SHOP propadlo oz imelo manjšo število igralcev kot jih ima sedaj.

To je razlog da ne spoštujem velike večine SHOPovih igralcev, saj niso niti po dejanjih vodstva ugotovili, da le-ti ne delajo za pleme ampak za osebne cilje, kot večina slovenskih plemen

Shopovo vodstvo je VEDNO delalo v PRID plemenu, to pa ZOPET ti tega nemoreš uvideti saj kot sem že prej omenil nimaš pravice govoriti o akcijah vodstva sovražnega plemena ker si na nasprotni strani in komentiraš z subjetkivnim mnenjem.
Nespoštovanje igralcev pa je obojestransko tako da glede tega ne skrbi ^^


Zato takšno jokanje in smiljenje samemu sebi, da je cel svet proti SHOPu odpade, oz. je namenjeno samo temu, da se še kdo pojavi na PnPju in pričakuje 5min slave. No to je zdaj na žalost uspelo tudi meni zato odgovore na kakršnekoli provokacije pozabite

Kdo se pa komu smili ? Realnost je taka da je cel svet proti SHOPU kar potrjuje tudi tole :
[SPOIL]
plemenske-vojne.png
[/SPOIL]
Tukaj niti niso dodana vsa plemena , kajti nekatera se res ne splača dodajat.
Nisem povedal tega, ker bi moral komurkoli karkoli dokazovati, ampak ker želim da vidite tudi drugo plat zgodbe.
To si napisal natančno zato ker si želel nekaj dokazati, sicer pa sam nevem kaj ? mogoče da je SHOP pokvarjeno pleme četudi ''če je SHOP pokvarjen'' so pokvarjena tudi ostala plemena , ker se nobeno pleme ne bori 100% na ''fer način''. Četudi pa nevidim kjerkoli v tem kar si napisal da je SHOP odigral karkoli proti pravilom oz po tvoji logiki '' pokvarjeno''
Če je bolj resnična kot zgodba SHOPovih igralcev in nekaterih drugih privržencev se lahko odločite sami. Če imate dovolj časa lahko tudi preverite dejstva na TWstatsih, ki jih ne gre spreminjati in kdor me pozna, ve da brez objektivnih dokazov ne zgubljam časa z pisanjem na forumih.

Objetkivni dokazi ? večino kar si tukaj napisal(z odvzemom tistega odstavka ki ga nemorem komentirati saj nevem kaj je bilo ker nisem igral) je večino napisanega tvoje SUBJEKTIVNO mnenje podprto z mogoče nekaj OBJEKTIVNIMI DOKAZI ki pa se lahko uporabljajo obojestransko.
 

DeletedUser

Guest
Komaj sedaj sem opazil, se vidi, da je moderator tribuno odsoten.

[mod=Flako]Prosim, da se držite teme, torej tukaj objavljate le statistiko bojev. Splošno debato o svetu 4 imate lahko v tej temi. Vsak naslednji post, ki se ne bo navezoval na statistiko bo sankcioniran.

Lep pozdrav[/mod]


Prosim poudaril bi rad tale post od flakota!

Prosim če se ga držite!

Lp, Tribuno
 

DeletedUser

Guest
Uff, ghostface, toliko irelevantnih in neresničnih podatkov .... sicer je že Aljaž lepo povedal par stvari, par jih pa ne more, ker ga nekaj časa ni bilo v igri, pa bom jaz pokomentirala.

Kot prvo te bom pa seveda prosila, da editiraš svoj post, saj sem bila kar neprijetno presenečena, ko sem videla, kolikokrat se pojavi ime "Nina" in ne ime, ki sem ga imela v igri (Brutesque pred davnimi davnimi časi in pa kasneje xTancy17x, ki mi je bil podarjen en mesec po tistem, ko sem pobrisala Brutesque račun in se vrnila v igro). Tako da, malo spoštovanja, če se že gremo civiliziran pogovor, potem preferiram, da se uporablja moje ingame ime (bodisi bivši Brutesque bodisi zdaj tudi že bivši xTancy17x), ne pa ime Nina (pa če gre za moje pravo ime ali ne).

Kot naslednjo stvar naj povem, da igre ne igram več, že kar nekaj časa ne, ampak sem vseeno videla tale post na forumu in čutim obligacijo, da nanj odgovorim, saj leti direktno name in na druge, po tvojem mnenju zlobne zlobne egoistične vodje (ki, mimogrede tudi ne igrajo več in jih ni tu, da bi odgovarjali na tvoje subjektivne trditve).

Sicer mi res ni jasno, zakaj si se šele zdaj vključil v debato, to kar razlagaš ti v svojem komentarju je že zgodovina in ni potrebe, da se po nepotrebnem pogreva.

Pa pojdimo lepo po vrsti:

Eno vprašanje, zakaj dodajate toliko plemen v vojno proti vam?
Preprost odgovor, ki ga je podal že Aljaž: zato, ker jih je toliko in še več, vsa v statistiki niso navedena.

Takrat ste lahko izbirali koga boste napadali, nikogar za zaveznike ker ste imeli varnost pred SPQR
Če govorimo že o "ancient history", kako lahko postavljaš trditev, da nismo imeli nikogar za zaveznike? Si bil mar v SHOPu takrat, da lahko tako suvereno postaviš to trditev? Kot takratna vodja SHOPa lahko tvojo trditev popolnoma demantiram, mislim da imam malce več informacij kot ti in mogoče se ti bo zdelo šokantno, SHOP je imel tudi druge zaveznike kot le SPQR takrat. Ne bom se pa spuščala v nadaljnje podrobnosti, ker res niso pomembne in vse to je že zgodovina.

niste sodelovali kot pleme ampak le posamezniki med sabo in nikoli niste imeli zadanega cilja razen to da osvojite svet (kako pa se to naredi?)
Spet postavljaš trditve za katere ne moreš predložiti popolnoma nobenih dokazov in vsak, ki to igro igra dlje kot pet minut ve, da je ta trditev, da nismo sodelovali med sabo popoln larifari. Če ne bi sodelovali med sabo vsekakor ne bi bili prvi po lestvicah, ne govorim samo po točkah, ampak seveda tudi po ODAjih in ODDjih. Vedno nas je bilo malo članov v plemenu, vedno smo bili v polni bojni pripravljenosti in mislim da smo edino pleme na tem svetu, ki ni, kar se vojn tiče, mirovalo niti za en dan. In ravno to je bistvo vojne plemen, in v tem bistvu je celo pleme uživalo. Cilj je pa samo en, tako kot si povedal, za vsa plemena enak: premagati nasprotnike in osvojiti svet. Vsak ima svoj način kako priti do tega cilja, in ni na tebi, da pametuješ drugim, kako se do tega pride.

Prišlo je do razdora zavezništva med SHOP in SPQR (prva izmed serij napak ki jih je napravilo vodstvo SHOPa zaradi interesov posameznikov v vodstvu samem) in takrat je SHOP komaj odprli svoje pleme za diplomatske odnose.
Zopet cel kup stvari, tako suvereno predstavljenih, da bi jim še jaz začela verjeti, če mi spomin ne bi več tako dobro služil. Prva napačna trditev je seveda ta, da smo imeli z SPQR zavezništvo, kar ni res. Z njimi smo imeli NNP. Oni so bili pa prvi, ki so začeli napadati naše člane. In spet je lepo videti, kako imaš vpogled v "interese posameznikov v vodstvu samem", mogoče bi pa lahko še nas, ki smo bili v vodstvu samem razsvetlil, kateri interesi so bili to? Moji interesi so bili vedno delati v dobro plemena, tako kot so bili to tudi interesi ostalih vodij. Očitno imaš ti drugo mnenje, kar je tudi prav, do njega si upravičen, ni pa nujno, da tvoje subjektivno mnenje odraža dejansko stanje psihe posameznika. Seveda tudi ni res, da smo "komaj takrat odprli svoje pleme za diplomatske odnose", to sem pa že obrazložila zgoraj.

če bi začeli malo bolj sodelovati. Seveda smo bili za to, ker nam je to dajalo neko "varnost" in smo temu primerno določili tudi pogoje.
Evo, pa smo prišli do bistva: kar vam je dajalo "varnost".

Nekaj dni molka, potem pa novica da je SHOP odstranil diplomacijo z nami zaradi "kršenja" pogojev. Kršenja pogojev iz naše strani ni bilo
Spet sila zanimiva trditev, verjetno se ti ne zdi to, da ste iz plemena, s katerim smo bili v vojni od samega začetka naredili lastno akademijo ne zdi kršenje pogojev? Vsako kolikortoliko resno pleme bi vam v tistem trenutku ko ste to naredili napovedalo vojno. Naj še povem, da gre v tem primeru za pleme, za katerega ste kot naši zavezniki zatrjevali, da ga boste noblali! Kakor ste tudi zatrjevali, da boste napadali SPQR, v resnici pa ste sedeli na dveh stolčkih, z nami imeli zavezništvo, z njimi pa NNP. S tem se navezujem tudi na tisto tvojo zgoraj omenjeno "varnost", zavezništvo z nami je bil le pesek v oči, nikoli ga niste imeli namena spoštovati, vse kar ste hoteli je mir, in z naše strani ste ga imeli, toliko časa, da ste lahko na koncu vendarle pokazali svoj pravi obraz.

zato se tudi mi nismo strinjali s povabilom lune v SHOP in smo zahtevali da se odstrani ali pa se preseli na sever k njim in izprazni vasi, ki so med nami.
Ti pogovori o preselitvi na sever so potekali, zakaj so padli v vodo ne vem, verjetno zato, ker ste bili v tistem času, ko so se ti pogovori odvijali že v postelji s sovražnikom in se vam ni zdelo smiselno naprej dogovarjat.

Naj na tem mestu še povem, da ste imeli tudi vi igralce na severu, ki bi se morali preseliti k vam na jug, pa smo v pogovoru z temi dotičnimi igralci ugotovili, da od vašega vodstva takih navodil niso nikoli prejeli.

To se zaradi osebnih razlogov vodstva SHOPa ni zgodilo.
Katerih? Razen tistih, da vodstvo deluje v dobrobit plemena seveda, vendar to niso osebni razlogi, ampak razlogi na ravni igre.

vodstvo, ki je bilo do konca pokvarjeno in nasploh zgrešeno
Zopet tvoja subjektivna trditev, brez dokazov, in logično, da je taka, saj si na nasprotni strani.

To je razlog da ne spoštujem velike večine SHOPovih igralcev, saj niso niti po dejanjih vodstva ugotovili, da le-ti ne delajo za pleme ampak za osebne cilje, kot večina slovenskih plemen.
Ne vem kakšen vodja si, da lahko trdiš, da ne spoštuješ svojega nasprotnika, ko pa ta nasprotnik dela točno to, kar je njegov namen, t.j. da je na nasprotni strani. Na katero si ga, mimogrede, postavil ti z kršenjem dogovora. Sama vedno in povsod spoštujem nasprotnika, pa četudi se mi zdi, da bi lahko igral manj "umazano", ampak se zavedam, da je vse to le del igre. Raven pogovora s sovražnikom pa ni pri meni nikoli padla, četudi smo bili na nasprotnih bregovih, kar ti lahko potrdi tudi calimero ali pa katerikoli drug vodja.

In spet navajaš cel kup "osebnih ciljev", pri tem pa ne poveš, kateri le-ti po tvojem mnenju so. Se ti mogoče ne zdi, da si že presegel meje igre in se spustil na raven resničnega življenja?


------------------


Za konec naj pa še sama navedem par dejstev:

SHOP je vedno bil in vedno bo pleme, ki drži skupaj in ki dobro sodeluje kot celota. Na žalost je prišlo do tega, da je veliko igralcev SHOPa nehalo igrati in je bilo potrebno poiskati nove lastnike za račune, to pa ni bilo nikoli lahko opravilo in seveda se je to začelo odražati tudi v statistiki igre. Med tistimi, ki so prenehali z igro, so bili tudi člani vodstva, kar se je še dodatno negativno odražalo tako v igri sami, kot tudi v diplomaciji in organiziranosti plemena.

Vsa natolcevanja, da ne znamo sodelovati in da je vodstvo "egoistično" in ne vem kaj še vse so le negativna propaganda nasprotnikov, ki imajo očitno več kot dovolj časa, da jo širijo in ki očitno porabijo ogromno časa za pregovarjanje, namesto da bi ga porabili za to, kar je bistvo te igre in v čemer SHOP briljira, t.j. v bojevanju. Naši člani so bili vedno zvesti in zadovoljni s plemenom, to je razvidno tudi iz twstatsov, če bi jih šli pogledati, bi videli, da praktično nihče ni samostojno zapustil plemena (so pa izjeme, npr. delovanje določene posameznice proti nam ali pa izključitev zaradi prenehanje igre in neaktivnosti).

Na tej točki bi rada še povedala, da sem ponosna, da sem bila vodja SHOPa, da cenim predanost čisto vsakega posameznika v plemenu in da je to pleme resnično pleme odličnih igralcev, taki so pa velika redkost, vsaj na tako majhnem strežniku kot je slovenski.

Novemu vodstvu, ki se je formiralo v zadnjih tednih pa seveda želim mnogo nadaljnih uspehov.

Je pa to tudi moje zadnje oglašanje na tem forumu, upam, da si je mogoče kdo vendarle ustvaril drugačno sliko, kot jo poskušajo prikazati nekateri posamezniki v nasprotnih plemenih.
 

DeletedUser

Guest
praviš, da je bil SHOP kriv za vojno z eow...

evo sam 1 razlog, ki je bil zame še posebej poseben :D
[SPOIL]http://si.twstats.com/si4/index.php?page=player&mode=conquers&id=31396[/SPOIL]
ljubega popaya en dan noblam(eow še zaveznik) drug dan se pa znajde pri eow...takrat sem ga pustil..ampak potem je pa sam hotel dobit zadnjo vas zraven mene na 100 pik :p


razlogov je bilo pa mislim da takrat kar veliko...vsem je bil pa najbolj viden tale, ki se ves čas ponavlja...
če ne verjamete, preglejte še druge strani, kjer je zelo zelo podobno...tko da iščite razlog najprej v sebi potem pri drugih.. ;)

http://si.twstats.com/si4/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=746
[SPOIL]
neimenovano-1.png
[/SPOIL]


je dost statsov zraven ? :)
 
Status
Not open for further replies.
Top