svet 11?

Veliki Blek

Member
Reaction score
0
Hay iscem igrelce nad 30 leti za svet11 naj se mi javio na svetu 10 igram pod nickom Veliki Blek.rad bi da se zberemo sam legende te igre,ker verjetno mi starci z svetom 11 zakljucujemo bogato kariero VP in končno pustimo mesto mlajsim,da nadeljujejo naše poslanstvo,naše slavne uspehe,padce razočaranja,prenesemo na njih, nasploh vsaka igra ima svoj konec.


Rad vas ima gumica,calimero in Veliki Blek
 

Waffenstafen

Member
Reaction score
0
Hay iscem igrelce nad 30 leti za svet11 naj se mi javio na svetu 10 igram pod nickom Veliki Blek.rad bi da se zberemo sam legende te igre,ker verjetno mi starci z svetom 11 zakljucujemo bogato kariero VP in končno pustimo mesto mlajsim,da nadeljujejo naše poslanstvo,naše slavne uspehe,padce razočaranja,prenesemo na njih, nasploh vsaka igra ima svoj konec.


Rad vas ima gumica,calimero in Veliki Blek

Ja, Pwned iz si10 bo lahko igral sele na si12, ker 11ka je namenjena malo starejsim osebam. :rolleyes:
 
Last edited:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Ja, Pwned iz si10 bo lahko igral sele na si12, ker 11ka je namenjena malo starejsim osebam. :rolleyes:

Smo dobri za mladino ane?:)

Malo si poglej vojno statistiko paglavc...poleg tega pa se samo še čaka kdaj bo BASH pobral par igralcev iz SHOPa in se obrnil proti ostalim;) Ampak tole spada v temo za s10...samo komentiram tvoje otročje izjave in kot vodja branim svoje pleme!
 

DeletedUser

Guest
Mislim, da je nesmisel iskati igralce za premade kot ga ze nekateri ustvarjajo :) kajti na koncu se vedno izjalovi in nastane x skupina, ki zmeša vsem štrene :)

Pri nas je znano, da če bodo ugodne nastavitve se bomo z prijatelji udelezili serverja in poskusili ponovno zmagati :)

vse drugo je simfonija :D
 

cotl

Member
Reaction score
0
Na si 11 se bodo vrnili vsi najboljši ;)
Obvestilo za noobe:
Raje ne igrajte si11!

Drugače pa zle malo sprobujemo nove nastavitve na francoskem.
Zastave ipd.(samo ****).
 

DeletedUser

Guest
Na si 11 se bodo vrnili vsi najboljši ;)
Obvestilo za noobe:
Raje ne igrajte si11!

Upam, da tega ne bodo upoštevali, sicer bodo igrali samo tisti ki mislijo, da niso noobi :p
 
Top