svet 12

Mescalero

Member
Reaction score
0
Koliko se težke šplača delat oziroma, koliko se jih ne splača delat, je bolj malo odvisno od tega, ali ima svet lokostrelce, ali jih nima. Utemelji malo svojo trditev.
 

leonkuza

New Member
Reaction score
0
Brez lokov: v deff vasi naredis recimo 8000 sulic in 1200 tezkih, pa je hitreje narejeno, kot ce bi sel delat sulice in mece, tezki so hitrejsi od ostalih obrambnih enot in jih lahko kot okrepitev posljes same, saj imajo veliko vseh obramb.
Z loki: v deff vasi se, ce imas cas, bolj splaca narest 6000 sulic 6000 mecev in 6000 lokov.
V napadalnih vaseh se jih pa po mojem mnenju na svetu brez ali pa na svetu z loki ne splaca met, raje naredis se malo lahkih.
 

xvitesx

New Member
Reaction score
0
Lepo pozdravljeni!

Sem zelo resen igralec z veliko izkušnjami... Kmalu pride svet 12 in zanima me če bi kdo igral z mano v dvoje..?

Če je kdo zainteresiran naj mi odgovori ali pa naj me doda na fb-ju- Kozinc Bor


Hvala
 

Mescalero

Member
Reaction score
0
Zmeraj moraš predpostaviti, da nimaš časa, se pravi, da bo poleg vojašnice v deff vasi delala tudi konjišnica in, ker konjušnica ne zna delati nobene druge obrambne enote kot samo težke, jih bo delala, pa naj bo to svet z lokostrelci ali brez (lokostrelci na konju so napadalna enota in so dobri samo proti lokostrelcem peščem, ki branijo napadeno vas). Kar se pa tiče napadalne vasi, saj težki znajo tudi nekaj napadati, samo glede na ceno ene enote, prostih mest, ki jih požrejo in čas, ki ga porabiš za enega težkega naredit, se veliko bolje splačajo lahki konjeniki. Če pa imaš blizu sovražnika samo obrambno vas z težkimi, pa ga lahko komot malo presenetiš in napadeš z težkimi, če si siguren v zmago seveda, ker so težki zelo dragi in jih je škoda.
 

leonkuza

New Member
Reaction score
0
Itak se podpori ne da dolocit tocne ure, ampak si11 se je zacel 11:45 pa mislim, da osemka tudi tam nakje, tak da mogoce, da se bo tudi si12 zacel takrat...
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Hitrost na žalost ni mogla biti večja, ker je bil prejšnji svet hitrejši (1.2), torej je moral biti ta počasnejši, ena ali manj. Ure ne moremo povedati, saj se v nasprotnem primeru naenkrat prijavlja ogromno ljudi, in zaradi tega lahko pride do težav.
 

leonkuza

New Member
Reaction score
0
Potem takem mora biti hitrost naspednjega sveta 2 ali vec, ker je bil prejsnji pocasnejsi:p. Bomo vidli ce se boste tega nacela drzali ko pride si13. Mocno dvomim pomojem bo 1.1:p
 

amazonka

New Member
Reaction score
0
zanima me, kdaj bo zašibal svet 12....dopoldan, popoldan ali šele 22.februarja :-/
pričakovala sem, da bo v prvih 6-8 urah novega dneva...pa ni in ni...:)
 
Top