Svet 13

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ali morda ve kdaj pride svet 13:sulica::paladin::ram::sekira::eek::cool::rolleyes::eek::D;):p:mad::confused::(:)
 

vuki

Member
Reaction score
0
igravci pozivam vas na protest proti motorki,.................................a ste za.

ma nima smisla, vsi oni igrajo neko svojo igro ki nima veze z nobeno logiko, zato sem jaz ob koncu štirke prenehal igrat, sicer sem se vrnil ampak bomo videli za kako dolgo,... Priporočam ti da začasno malo spremeniš okolje in se čez nekaj časa vrneš,... mogoče se kaj na bolje spremeni,...
 

DeletedUser

Guest
Ali morda ve kdaj pride svet 13
upam da pred počitnicami k pomojem med počitnicami ne bo

LP
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Ponavadi je med svetovi 3 mesece razlike..torej samo poglej kdaj se je začel svet 12 + 3 mesece pa boš ugotovil približno...seveda pod pogojoem da svetovi prihajajo še kar v razliki 3 mesecov....:)
 

DeletedUser

Guest
po te logiki
14.05.13
pred prijava pa takoj po počitnicah :D

upam da res
 

vuki

Member
Reaction score
0
Mene samo zanima kake bodo nastavitve naslednjega sveta ( s13 ). Če bodo podobne tem z s12 potem je brezveze sploh pričet z igro ker take nastavitve sploh niso primerne za začetnike, kot je bilo povedano na začetku. Da bi se nekdo lahko naučil igrat mora biti v bližini svojega plemena ki mu pri njegovem razvoju in učenju igranja lahko pomaga in nudi zaščito, ne pa da pri njegovem ponovnem začetku ob izgubi svoje vasi konča na popolnoma drugem koncu sveta, kjer ima sploh še manjše možnosti za svoj razvoj. Potem pa začetnik ki bi lahko postal čez čas dober igralec gubi voljo do igre. Zanimivo mi je pa tudi da celo izkušeni igralci zaradi NE-MOŽNOSTI izbire neba pri ponovnem začetku na nek način obupajo in gubijo voljo. Če bi v takih primerih bila dana možnost vsaj poljubno in sredi svojega plemena bi bilo veliko lažje vsaj začetnikom. Za vse ostalo nimam nobenih pripomb, samo da se še podpora spusti iz oblakov na realna tla in na si serverjih bi bil pravi užitek igrat.
 

janez58

New Member
Reaction score
0
tu se popolnoma strinjam z mnenjem vukija.
lažje bi začetniki igrali sedaj pa nima noben nobene volje igrat .
lp janez58
 

DeletedUser

Guest
Ko bo prišel nov svet bo vse objavljeno na prvi strani in na forumu, prav tako tudi nastavitve.
 
Status
Not open for further replies.
Top