Svet 16

nikname

Member
Reaction score
0
6 dni je še hitro prnas tule na forumu vedno nekej v red spravljate meni raje povejte kdo bo motorko v red spravil

šušlja se že po vseh kotih kako bodo beer spet igrali 16 s pomočjo podpore

da čujemo kaki komentar na tole
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Ljubimo pivo in podporo .....:)....še posebej pa tebe nikname....BEER se vrača za šank...prvo rundo časti motorka:)......jeaahh....
 

DeletedUser

Guest
6 dni je še hitro prnas tule na forumu vedno nekej v red spravljate meni raje povejte kdo bo motorko v red spravil

šušlja se že po vseh kotih kako bodo beer spet igrali 16 s pomočjo podpore

da čujemo kaki komentar na tole

Enako se šušlja tudi za svet 17 in 19. Za svet 18 pa si je pomoč podpore že zagotovilo neko drugo pleme. :cool:

Kaj res verjamete v to kar pišete? Ali pa samo vnaprej rezervirate izgovor, če vam na SI16 morda ne bi šlo po načrtih?
Glede na ekspresne prestope iz plemena v pleme, glede na to, da mnogi igralci menjajo svoj nick pogosteje kot spodnjice in glede na to, da na enem računu pod istim nickom igra cel ograbek ljudi, je to kar pravite res malo verjetno. Veliko bolj verjetno je, da ste enostavno nasedli na dobro plasirano PnP (politika in propaganda), Tako da vam že pred začetkom sveta zbijajo moralo in samozavest.
Če bi bili igralci pripravljeni rasti in pasti s svojim plemenom (in nekateri so!), bi bili svetovi na .si dosti bolj dinamični, zanimivi in nepredvidljivi. Tako pa je vse bolj ali manj zvodenelo na združevanje močnejših igralcev raznih plemen v novo pleme in noblanje bivših soborcev in internalov.
 

HOBBIT

New Member
Reaction score
0
Komaj čakam da bo 17 prišla,kjer se bo beer užgal z Thorinovo druščino,saj takšne so info. ...
16 so glupe nastavitve,tko da bom js počivu lepo na 16,pa še časa ni ;(
Nektei bi se pa mogli več obadat z kom drugim,kot podporo
Lp
 
Last edited:

vojak00

Member
Reaction score
0
Hobit prav imaš, s16 je v nepravem času...do srede bo jasno ali bo BEER nastopil(back z podporo)...

Vsekakor nam je pa v čast se psopadit z thorinovo druščino:).....in to bomo izvedli.

Kapa dol, tko bi moralo bit ane:)...igra in ne krneki:eek:
 

HOBBIT

New Member
Reaction score
0
Hobit prav imaš, s16 je v nepravem času...do srede bo jasno ali bo BEER nastopil(back z podporo)...

Vsekakor nam je pa v čast se psopadit z thorinovo druščino:).....in to bomo izvedli.

Kapa dol, tko bi moralo bit ane:)...igra in ne krneki:eek:

Jap,pa tudi če zgubiš pač zgubiš,boril si se po zmožnostih in je to,nasprotnik je bil pač boljši tako nekako bi naj to zgledalo....VP je pa sam igra,in od tega se ne da žvet ali pač? :confused: ;) :eek:
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Kočevski medved .... za spremebmo od tebe se drugi razumemo in igramo v miru....je le igra...je tko k je napisal egon...jebi ga podpora je na naši strani...zato bomo zmagal s16:)..

vsekakor je potrebna nadarjenost in predvsem umetnost posameznika.:)


ajd sjeos ... gremo:)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Pustimo se presenetit in pustimo času čas. :) HE HE podpora ja ,..........logično.
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Glede na Egona bo verjetno vse popravljeno....

Kakorkoli....tukaj smo in prav je da se razumemo...ane Nik....če me razumeš potem ti čestitam..če me ne...potem ti oprostim:)


Ajd sjeos
 
Last edited by a moderator:

tyron

Member
Reaction score
0
Nastavitve za svet 16 niso slabe me pa moti, da ni mogoče izbirati strani neba, ampak dobro to pač še ni tako hudo.
Samo, ta omejitev 10 igralcev na pleme je pa čisto mimo, naj bo 30 igralcev na pleme, oz., če že res morate uporabite neke stare nastavitve za ta svet naj bo minimalno 20 igralcev na pleme, ne pa 10.
 

Waffenstafen

Member
Reaction score
0
Zato je namesto tega omogočena predregistracija;

Najboljše od vsega: sistem vabil poskuša povabljene igralce ob začetku novega sveta samodejno postaviti v tvojo bližino, da lahko uspešno ustanovite svoje pleme.
 

tyron

Member
Reaction score
0
No saj to glede izbiranja strani neba me ne moti pretirano, me pa moti omejitev plemen na 10 igralcev.
 

Expendable guy

New Member
Reaction score
0
Tale svet bo kar zanimiv ker je samo 10 igralcev lahko v plemenu ker se bo veliko plemen spravilo na boljše pa če prav je omejitev 10 članov.
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Omejitev na 10 igralcev bi blo zakon ce bi se zraven uvedlo se pravilo o posiljanju okrepitev (tko kot je blo na sv11) z dodatkom da ce izstopis iz plemena par dni ne mores dobit okrepitev od novega plemena tko kot je blo na hr serverju....na sv11 so to pravilo izigral ker so pac prestopal med plemeni pa si okrepitve posiljal....

Tko pa ne vidim nobenega hendikepa v tem da jih je 10 v plemenu....bojo pa pac nardil po 5 podplemen ( kor je ze ustaljena praksa na .si) ki jih bojo filal z okrepitvami....

Pa ceprav sem proti paladinom bi jih v primeru uvedbe pravila o okrepitvah pustil....
 

DeletedUser

Guest
nočni igralec

Lp,
Ker se bo kmalu začel svet 16 me zanima, če je tu kakšen igralec, ki je aktiven v nočnem času. Če je prosim, da mi piše tu ali v zs na vojni plemen pod istim imenom na sv15.
Lp
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Kaj zdej BEER ne rečt, da vas ne bo?:)

Noben noče igrat več z vami al v čem je problem? Samo vprašam iz radovednosti;) Namreč uživam v vaših zmagah in bi rad da S16 spet osvojite.
 

cotl

Member
Reaction score
0
Ne vidim štosa zakaj eni pišete, da če bo BEER na si 16 da bo brezveze. Sej oni niso bogovi. So pač dobri igralci, ki so dominirali v preteklosti vendar nikoli ne veš za prihodnost.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Ne vidim štosa zakaj eni pišete, da če bo BEER na si 16 da bo brezveze. Sej oni niso bogovi. So pač dobri igralci, ki so dominirali v preteklosti vendar nikoli ne veš za prihodnost.

Neymar ma prov. Nima smisla igrat če oni pridejo:((((
 
Top