Svet 16

DonSiete7

Member
Reaction score
0
ne, ker z časoma izgubiš tempo in se utrudiš. 15min na full klikat pa imas, potem zacne padati koncetracija. + ni 22k barbark
 

anej10

New Member
Reaction score
0
v minuti lahko s pomočnikom napleniš največ 50 vasi čez skoz klikaš vsaj tko na mojem računalniku sem biu plenilec dneva 3000 vasi pa sm rabu kr neki
 

žiga192837

Member
Reaction score
0
pa mene zanima komu bi se dalo preživet (vsaj) tri ure za računalnikom zato da pošlje vojsko na farmanje. In ko se mu vojska vrne pošljejo še enkrat kar lahko sklepam tudi iz izjave enega od igralcev. K temu pa dodamo še 2 uri za ostale opravke na vojni plemen in dobimo, da nekdo samo za vojno plemen preživi 8 ur na dan
 

JeyPi

New Member
Reaction score
0
ma kake 3 ure za farmanje, jaz imam preko 2 milijona pik pa porabim za farmanje 30 min na dan :). če samo enkrat pošljem ,nafarmam po min. 20 mili do max. 30 mili. pa je to dovolj za en dan , tako , da nehajte s tem da moreš biti cel dan gor, ker to sploh ni res
 

KaPca

New Member
Reaction score
0
pozdravljeni,imam eno vprašanje skratka to igro sem pred slabim letom začel na s15 in kot lahko vidite zdaj pri meni dosežkov sploh ni več tako kot tudi ne zastav,skratka vse kot da nikoli ne bi igral na tem svetu,nato sem začel še enx spet isto,čez čas izginejo,pred parimi dnevi sem se za foro spet prijavil da vidim kak dovg bodo,zakaj to???
 

črtomir

Member
Reaction score
0
samo eno kratko obvestilo, svet 16 je v zaključni fazi.

Seznam stvari potrebnih za zaključek
Starost sveta 180 / 180 dni
180 / 180 dni
Največja prevlada 75% / 75%
75% / 75%
Končno odštevanje 3 / 90 dni
3 / 90 dni

Najboljša plemena po prevladi
BEER 76.1%
LAŠKO 6.8%
-SD- 4.8%
*RH* 1.9%
FTS 1.2%
-SA- 1%

Hvala soigralcem, da so se uspeli še enkrat potrudit in da so uspešno pripeljali svet do tistih pogojev, ki so potrebni za zaključek.
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Ker je to prvi svet, ki se zaključuje avtomatično, lahko zaključimo tudi prej, če se bo izkazalo, da je to preveč časa.
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Sem pisal podpori danes...fantje v plemenu bi radi šli na morje:)

Hvala za ugodno rešitev...ali pač:)
 
Top