svet 20

DeletedUser

Guest
Počasi bo minilo 3 mesece od odprtja si19 zato bi blo lepo če bi naši moderatorji usaj začeli zbirati podatke "naša mnenja" kakšen naj bo svet :)

Lp:> luka2800
 

DeletedUser

Guest
Haha avangelist

Grobi hvala za pojasnilo sam bi blo pa lepo da bi se odpru v tednu 10-17 maja :) ker potem bo ze veliko vec kot le 90dni po zacetku prejsnega sveta :)

Lp:>luka2800
 

DeletedUser

Guest
Haha ne nebomo sam usen lej je tok cajta mini. 3Mesce na tok cajta se pa odpirajo svetovi ponavat...
 

DeletedUser

Guest
Men ta hitrost cist ustreza sam hitrost enot je pa totalno prepocasna ce bi lahk bi blo najbol 1

Drugac je pa tole endn izmed najboljsih nastavitev

Usen pa nevem kaj je zdej to al je nocn bonus al ga ni ker v informacijah pise da ga ni motorka je pa napisu da je...
Upam da bos tole cimprej odgovoril..,
 

DeletedUser

Guest
Koliko barbark in bonusni vasi bo na igralca?

Upam da nebo tako majhen svet kot 19 in da bomo imeli kaj za farmat v začetni fazi :D
 
Last edited by a moderator:

woley837

Member
Reaction score
0
Nastavitve so kul, smo na slo. serverju tako da nočni bonus verjetno bo. Glede tega koliko barbark in bonusnih bo na igralca, upam da čim manj da jih ne boste noblali ko nori!

lp
 

mojzes

Member
Reaction score
0
He he,saj jih vsi noblate,ne iskat neke izgovore in finte,smo že naveličani tega.
 

woley837

Member
Reaction score
0
Glede tega koliko barbark in bonusnih bo na igralca, upam da čim manj da jih ne boste noblali ko nori!

Pa prosim mojzes da mi že enkrat poveš ime na vp, ker mislim da te je samo jezik nič drugega!
 

DeletedUser

Guest
Hahah jao dej nprbijejte gaaha barbarke d.o.o

Haha neznate prevzemat igralcev zart tega sm razmislov da bi su stran spilat
 

črtomir

Member
Reaction score
0
kdo je tu nor

Svet 20, zopet hitrejši svet, za izkušene igralce
potem pa nastavitve
Predvidene nastavitve:
Hitrost igre: 1.5
Hitrost enot: 0.67

pa imamo spet klasičn svet v katerem se bodo zgradbe in barbarke hitr delale, igra sama pa ne bo nič hitrejša. Zakaj enkrat, vsaj enkrat ne pustite hitrost enot na miru, puste jih 1,5, pa da bo igra res hitrejša, Saj vsi vemo kaj je pomebn in to je hitros enot, ne hitrost gradnje. če gredo enote počasi in ti počasi farmajo, bodo skladišča zopet prazna. Pa tisto , da je prednost za izkušene, malo morgen, prednost je za duale pe triale ki bojo lahko na compu 24/24, tisti redki ki še sami igramo pa bomo tako kot vedno,ko ste dovolili duale in triale, ste uničili igro, sam je jasno da tisti ki visijo na kompu 24/24 so tudi najbolši kupovalci PP, saj samo zato se pa še gre v tej igri, za ostalo je izgublen interes, za izbolšanje same igre. Pa ne mi rečt da jo nonstop izbolšujete, kdaj je bila zadnje narejena kakšna bolša stvar , ki ni bila povezana s PP, vrjetno sem jo spregledal, ali pa je bila tako neznatna , da jo nisem niti porajtal
 

DeletedUser

Guest
sedaj pa eno vprašanje "ne vem kje naj vprašam" tako da se mi zdi to mesto prav primerno

se hočem prijavit na si 20 kot da ne bi bil presenečen dobim tole

This webpage is not available

ERR_CONNECTION_RESET


probam se prijavit na ostale svetove, ki mi jih seveda odpre v parih sekundah.... nato grem na explorer in zanimivo,da mi odpre si 20 za 1 minuto in nato mi enostavno zablokira.... pa ne mi pisat obrni se na podporo!!!! ker se ne morem niti prijavit kaj šele napisat kaj
naredim nov račun in zanimivo samo si 20 mi je nedostopna
 
Last edited by a moderator:
Top