Pritožba Svet 4

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
No sedaj je pa svet 4 res izgubljen za SHOP.
In zaradi tehnične napake na sv4 ni bilo mogoče prestaviti vojakov in ugotovil sem da škoda vsega truda ki sem ga vložil v igro...ker zaradi napake serverja so šle vasi in tudi danes bo očitno isto...
Calimero in ostali SPQR sedaj boste očitno brez boja prišli do vasi,ker braniti se ne moremo,vaši napadi pa prihajajo...
lp
 

DeletedUser

Guest
ne se jokat saj za vse velja enako:)

sicer pa je shop v izgubljenem položaju:):):)
 

kira27

Member
Reaction score
0
ne se jokat saj za vse velja enako:)

sicer pa je shop v izgubljenem položaju:):):)


Čakaj malo da pogledam če te je gdo prosil za komentar....
hmmmm....np mislim,da te ni...
Niti pojma nimaš v kakšnem položaju je pleme SHOP!!!
Zato te prosim ,da v prihodnje komentiraš tisto kar veš in ne tisto kar misliš ,da veš!


L.p.
 

CriticalMass

Member
Reaction score
0
Enote prihajajo, server pa ne dela :)) A ste smešni malo? A res mislite da enote "prihajajo", da so na poti, kot je na poti človek, ko se odpravi na potovanje? Prihajanje enot je računska operacija, nobene enote dejansko nikamor ne grejo ali pridejo, temveč se samo odšteva čas na strežniku, ki določa kdaj se bo izvedla določena operacija. Če strežnik ne dela, tudi ti časi stojijo, so dokončno prekinjeni, ali pa bodo operacije razveljavljene.

A mislite, da bojne sekirice vseeno pešačijo čez zelene livade in lomastijo po vaših vaseh, čeprav SERVER NE DELA?
 

DeletedUser

Guest
kira27 vem kar dosti še mogoče malo preveč in mislim no vem da je moj komentar 100% utemeljen in resničen medtem ko igralci in seveda poraženi igralci plemena shop govorijo in se hvalijo v prazno no seveda stopite na realna tla

lp dragon kiler
 

DeletedUser

Guest
Enote prihajajo, server pa ne dela :)) A ste smešni malo? A res mislite da enote "prihajajo", da so na poti, kot je na poti človek, ko se odpravi na potovanje? Prihajanje enot je računska operacija, nobene enote dejansko nikamor ne grejo ali pridejo, temveč se samo odšteva čas na strežniku, ki določa kdaj se bo izvedla določena operacija. Če strežnik ne dela, tudi ti časi stojijo, so dokončno prekinjeni, ali pa bodo operacije razveljavljene.

A mislite, da bojne sekirice vseeno pešačijo čez zelene livade in lomastijo po vaših vaseh, čeprav SERVER NE DELA?

prosim ne govori kod da veš kako je igra sestavljena. Če strežnik ne dela se čas še vedno odšteva in napadi prihajajo, to je bilo že večkrat povedano. Razvijalci te igre niso implementirali možnosti da bi lahko čas ustavili.
 

CriticalMass

Member
Reaction score
0
Možno, če je strežnik za čase drug kot strežnik kjer teče aplikacija. Ampak se mi zdi da tokrat ni problem z dostopom do aplikacije, nenazadnje, prijavna stran se pokaže, odpove pa po prijavi. Sicer pa tudi časi se ne odštevajo v "luftu", ampak mora tudi za to skrbeti nek strežnik. Odvisno kaj jim je šlo narobe... Počakajmo, pa bomo videli, ampak dozdeva se mi, da bodo vsi napadi ali razveljavljeni, ali pa bo kot da jih nismo poslali.
 

DeletedUser

Guest
Nevem no, se razume da se delajo neke nadgradnje toda to je pisal za včeraj ne pa da zaj že 2 dni traja. Bi nas lohk csaj kaj admini obvsetil, če majo kak informacije :D

Lp
 

kira27

Member
Reaction score
0
kira27 vem kar dosti še mogoče malo preveč in mislim no vem da je moj komentar 100% utemeljen in resničen medtem ko igralci in seveda poraženi igralci plemena shop govorijo in se hvalijo v prazno no seveda stopite na realna tla

lp dragon kiler


Glej o tem nimam nobenega namena debatirati tukaj in s tabo,niti ne sodi v to temo niti se mi ne da ukvarjat z igralci ,ki nimajo poguma povedat svojega nicka v igri.
lahko ti pa razložim samo to ,da poraza ne bom in ne morem priznati ob tako nesposobnih nasprotnikih-žal!
100% si pa lahko prepričan samo v primiru da si član plemena SHOP ,kar pa močno dvomim, da si!!!
torej......gdo te je prosil za komentar?????
 

DeletedUser

Guest
Ja lepa debata je nastala o vsem tem.
Glejte tisti ki razumejo, nekateri so tukaj na vp obsedenci,drugi igramo ko imamo čas...
Tu je razlika,in zjutraj ne glede na to če se ustavijo napadi ko server ne dela,če ne morem zjutraj naklikat potem je konec...ker jaz ne mislim zgubit službe in vse življenje ,dobro življenje za klikanje...ker če bi le za igro živel mislim da ne bi bilo problema priti do 3000000 pik...
Zato pa ni pošteno da mi gredo vasi jaz pa ne morem na vp...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Prosim za odgovor odgovornega!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top