Svet 8 - Moderatorji

Status
Not open for further replies.

klipandmein

New Member
Reaction score
0
Mene zanima, kaj se je zgodilo na mojem računu pridem na račun in vidim da me ni več v plemenu -B-,:confused: Ne odkrijem nikakršen sumljiv IP ali prijavo. Pleme nisem zapustil sam oz. bil odstranjen s strani plemena, ker nisem dobil nobenega poročila o tem... Mi je pa mod iz sveta 8 po imenu Sandi večkrat grozil preko skypa, da me bo vrgel iz plemena kajti on je v modih (moderatorjih) in me zanima, če ima to pravico da mi to naredi in soprašujem Motorko, kakšne so sankcije proti modom če zlorabijo svoj položaj....


Hvala za odgovore. :eek:
 

DeletedUser

Guest
Verjetno so vas vrgli iz plemena, ker ni nobene prijave na vaš račun s strani ingame modov. Torej Sandi ni naredil ničesar.

EDIT: ja verjetno ste sami zapustili pleme. Moderator pa sigurno ni naredil ničesar.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Glej moderator je šel gledat in ni nihče drug imel dostopa do računa kot vi. Torej ste sami zapustili pleme.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Obstaja "log", v katerem se vidi, kaj kateri moderator pocne, in v tem logi ni zapiskov , da bi se bilokateri moderator vpisoval v tvoj račun, tako da verjami, da moderator ni izstopil iz plemena v tvojem imenu.

In moderatorja Sandija poznam osebno, ter lahko zagotovim, da on kaj takega ne bi naredil. Verjamem, da te zabava, ampak v smislu heca, ker je pac clovek, bolj za hece, ampak nikoli ne bi naredil kaj takega.

lp
[mod=domen xD] Kot je rekel flako do česa takega ni prišlo, tako da zaklepam temo.[/mod]
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top