Odgovorjeno Svet 8

kowalsky

Member
Reaction score
0
Torej, glede na to da so nastavitve že znane, me zanima kdaj bo znan tudi datum odprtja strežnika.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Jupi, še en svet z 1/1 speedom, saj ga res nujno rabimo, če ne bi popolnoma ignorirali tiste ankete, ki ste jo naredili bi se nam lahko zgodila katastrofa in bi imeli od osmih svetov kar 3 (!!!!) z nastavitvijo hitrosti drugačno od 1/1, tako da čestitam za preprečitev krize bibličnih razsežnosti.
 

ninja

Member
Reaction score
0
nastavitve niso klasične, kot jih oglašujejo, so pa klasične za slovenski peskovnik, to je pa res, cerkev, barbari na 3000 (zakaj ni na 5000 sicer ne vem), pa prepolovi, verjetno tudi razmerje 1:20 za prvih 60 dni itd...skratka "boljš ne bi mogl bit".
 

DeletedUser

Guest
Za svet 8 iščem duala. Če je kdo zainterisiran naj napise !
 

kowalsky

Member
Reaction score
0
So?? Nikjer jih nažalost še nisem zasledil.

Nastavitve sveta so znane že nekaj časa prej, ampak do uradne objave niso 100%. V tem času se lahko še spremenijo. Pot do njih je zelo preprosta, gremo na statistiko za si7, kliknemo na nastavitve sveta, potem pa v orodni vrstici namesto si7 napišemo si8. Takole:

http://si8.vojnaplemen.si/stat.php?mode=settings


Kot sem že omenil se nastavitve lahko spreminjajo v tem času, včeraj ko sem to temo odprl, je pisalo da barbari rastejo do 1500 točk, danes piše do 2500 točk, v tej temi pa piše da rastejo do 3000 točk. Malo čudno se mi zdi, da so na forumu drugači podatki kot na zgoraj navedenem linku na uradni strani VP. Tudi št. članov v plemenu in nočni bonus je malo drugače kot včeraj.

Za konec pa bi rad pohvalil ekipo VP, da so že vnaprej povedali kakšni so pogoji za zmago.:)
 

DeletedUser

Guest
Nastavitve sveta so znane že nekaj časa prej, ampak do uradne objave niso 100%. V tem času se lahko še spremenijo. Pot do njih je zelo preprosta, gremo na statistiko za si7, kliknemo na nastavitve sveta, potem pa v orodni vrstici namesto si7 napišemo si8. Takole:

http://si8.vojnaplemen.si/stat.php?mode=settings


Kot sem že omenil se nastavitve lahko spreminjajo v tem času, včeraj ko sem to temo odprl, je pisalo da barbari rastejo do 1500 točk, danes piše do 2500 točk, v tej temi pa piše da rastejo do 3000 točk. Malo čudno se mi zdi, da so na forumu drugači podatki kot na zgoraj navedenem linku na uradni strani VP. Tudi št. članov v plemenu in nočni bonus je malo drugače kot včeraj.

Za konec pa bi rad pohvalil ekipo VP, da so že vnaprej povedali kakšni so pogoji za zmago.:)


sem jih včeraj našel ja, ne pa predvčerajšnji zvečer.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Za konec pa bi rad pohvalil ekipo VP, da so že vnaprej povedali kakšni so pogoji za zmago.:)

Am, to smo povedala že 100 krat in osebno se mi več ne zdi smiselno ponavljati. Ampak samo zate, še enkrat,...
1 pleme ali 1 igralec mora imeti v lasti več kot 80% celotnega sveta(barbari ne štejejo, možnost odstopanja glede procentov - odločitev CoMa) . Potem se določi rok, v katerem se čaka, če se bodo zgodile kakšne spremembe. Ta rok je lahko različno dolg, odvisno od situacije na svetu, od 1 meseca, pa do 3. Ko se ta rok konča je konec sveta.

Upam, da sem bil dovolj natančen, če pa ti kaj ni jasno, pa le vprašaj....
 

DeletedUser

Guest
Zakaj nebi dali še kak cilj:
_______________________
_______________________
-pleme ima več kot 100.000 vasi
-ali da se zgradi kako stavbo (nočm kopirat travian-a)
-ali pač
 

Flako

Member
Reaction score
0
Takšni so pogoji za zaključek sveta po mednarodnih pravilih, standardih in mi Slovenci tega ne bomo spreminjali.
 

kowalsky

Member
Reaction score
0
Am, to smo povedala že 100 krat in osebno se mi več ne zdi smiselno ponavljati. Ampak samo zate, še enkrat,...
1 pleme ali 1 igralec mora imeti v lasti več kot 80% celotnega sveta(barbari ne štejejo, možnost odstopanja glede procentov - odločitev CoMa) . Potem se določi rok, v katerem se čaka, če se bodo zgodile kakšne spremembe. Ta rok je lahko različno dolg, odvisno od situacije na svetu, od 1 meseca, pa do 3. Ko se ta rok konča je konec sveta.

Upam, da sem bil dovolj natančen, če pa ti kaj ni jasno, pa le vprašaj....

Ko sem začel igrat, tega nisem vedel, in sem gledal kje bi to pisalo. To sem kasneje od drugih zvedel. Meni osebno se zelo dopade, da so pogoji za konec sveta znani že ob odprtju in so navedeni tudi v nastavitvah sveta.:)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Pogoji so vedno znani ob odprtju, ker se čisto vsi svetovi zapirajo po enakem načelu. Tako, da mislim da je nesmiselno pri vsakem svetu zraven pisati pravil za zaprtje, ker preprosto neglede kateri svet igraš na .si so takšna pravila...
 

DeletedUser

Guest
e moj flako..vidim da ne bereš foruma..svet 8 bo bolj travianski, da ne rečem otročji

Zmaga
Za zmago bo moralo pleme imeti vse skrivnosti. To ne pomeni vseh skrivnosti na karti, ampak vse različne skrivnosti, torej vsaj eno vsakega tipa. Ko bo pleme pridobilo cel nabor skrivnosti se bo začelo odštevanje do zmage. Če plemenu uspe zadržati vse skrivnosti za čas odštevanja, bo zmagalo igro. Vedite, da šteje le cel nabor. Če ima pleme več kot eno skrivnost, je dovolj, če obdrži le eno tega tipa, da obdrži cel nabor in zmaga.

Ko pleme zmaga, bo šel svet avtomatično v stanje miru in se počasi zaprl.
 

DeletedUser

Guest
natavitve smeri sveta lahko izbereš ko se začne server..zdej v predregistracij pač te možnosti nimaš..pa počakaj do torka..heh

še boljš pa na server 50 ..mogoče bodo takrat boljše nastavitve..če bo do takrat sploh še kdo klikal..
 

Flako

Member
Reaction score
0
e moj flako..vidim da ne bereš foruma..svet 8 bo bolj travianski, da ne rečem otročji

Zmaga
Za zmago bo moralo pleme imeti vse skrivnosti. To ne pomeni vseh skrivnosti na karti, ampak vse različne skrivnosti, torej vsaj eno vsakega tipa. Ko bo pleme pridobilo cel nabor skrivnosti se bo začelo odštevanje do zmage. Če plemenu uspe zadržati vse skrivnosti za čas odštevanja, bo zmagalo igro. Vedite, da šteje le cel nabor. Če ima pleme več kot eno skrivnost, je dovolj, če obdrži le eno tega tipa, da obdrži cel nabor in zmaga.

Ko pleme zmaga, bo šel svet avtomatično v stanje miru in se počasi zaprl.

Evo, to pa ti dam prav, glede teh skrivnosti nisem razložil in tudi ne poznam kaj preveč, in ni povezano s tem, da ne bi bral foruma, ker mene o teh stvareh direktno obveščajo ampak takih, hm, predstavljaj si poljubno kletvico, stvari jaz nasplošno ne berem...
Sedaj pa razumi ta odgovor kakor želiš...
 
Top