Svet 9 - Prihajamo!

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ime: Ni še določeno.
Kratica: Ni še določeno.

REKRUTIRANJE ZAPRTO.

ZADNJI UPDEJT LISTE ČLANOV!
1. Zahlacar
2. MrShadow
3. NubLover
4. infra & darko (cutter) & bosko1 (gal)
5. mikimuki & psycho & sotoflow
6. ubijalec & flaniger
7. Mr. Noob
8. Waffenstafen
8. Egon Mali
10. Elvinho (Bezzi)
11. TheCrazyBora
12. parkl & ciko1
13. -King Leonidas & AHIL14
14. m1n3st4er
15. Ogisa777 (niksic)
16. lojska1
17. primus & matej
18. vili99
29. BumbleBee & Bane
20. Tim & Orhid & Miha
21. starkwolf
22. crtomir
23. kucel1 & kina
24. udve
25. danijel
26. koki2
27. gorcilo (žan)
28. gorcilo (uroš)
29. N. astrit
31. (secret)
32. (secret)

Smer: JV & SV
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Predvidevam da friks0n, samo mi ni jasno kako si spravil v pleme friks0na in ubijalca skupaj;)
 

DeletedUser

Guest
Upamo, da se bodo igralci udeležili sveta čim bolj množično, da bo velika konkurenca in da bi se lahko novi svet (9) lahko primerjal s svetom 1 po kakovosti, trajanju in užitku ob igranju. Vsem plemenom in igralcem želimo vso srečo na prihajajočem svetu!

Nemogoce, saj so prakticno vsi resni igralci ze zdavnaj popihali iz te posranije od serverja kjer je enim dovoljeno vse drugim pa nic.....
 

DeletedUser

Guest
Nemogoce, saj so prakticno vsi resni igralci ze zdavnaj popihali iz te posranije od serverja kjer je enim dovoljeno vse drugim pa nic.....

Kakor vzameš. Sicer pa "najboljši" niso prenehali z igranjem zaradi podpore temveč zaradi odločitve, da bodo posvetili več časa družini ipd. (a.k.a dreamsnake, ninja, atasmrk)

Je pa tudi nekaj takih, ki so po banu "spakirali kovčke" pa odšli drugam.
[Najboljše, ki so ostali smo pa mi pobrali:D]
 

midva

Member
Reaction score
0
Kakor vzameš. Sicer pa "najboljši" niso prenehali z igranjem zaradi podpore temveč zaradi odločitve, da bodo posvetili več časa družini ipd. (a.k.a dreamsnake, ninja, atasmrk)

Je pa tudi nekaj takih, ki so po banu "spakirali kovčke" pa odšli drugam.
[Najboljše, ki so ostali smo pa mi pobrali:D]

zelo velikoumne besede

koga pa boste potem banali
 

DeletedUser

Guest
zelo velikoumne besede

koga pa boste potem banali

"Velikoumne besede" niso, vsaj če misliš na zaključek o tem, da smo mi dobili najboljše, kar je bil jasno hec.

Ne zdi se mi pametno v temi namenjeni premadu razpravljati o banih, zato je temu namenjena druga tema.
 

DeletedUser

Guest


Menim, da marsikatera skupina igralcev se lahko prijavi na tale svet in vam povzroči velike preglavice v kolikor nebi bila celo boljša od vaše.. Sploh glede na kvaliteto.
Kar se tiče, da ste pobrali "najboljše"... Khm bosko1, piaaa99 in še kdo, ki bi bil vreden omembe?

Sicer pa že pred začetkom kršite pravila, saj več kot očitno bo mrshadow odprl 2 računa, da je gor na spisku omenjen 2x. :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Sicer pa že pred začetkom kršite pravila, saj več kot očitno bo mrshadow odprl 2 računa, da je gor na spisku omenjen 2x. :)

Ahhh, pa sem mislil tole izvesti na skrivno. :D

Še vedno je nekaj mest, če je še kdo zainteresiran (da ostanemo "on topic").
 

DeletedUser

Guest
Predvidevam da friks0n, samo mi ni jasno kako si spravil v pleme friks0na in ubijalca skupaj;)

Veš pseniček kaj vse gajba pira naredi.. Če bi v prejšnih časih poznali Union pa Laško verjetno ne bi bilo nobene vojne :)
 

DeletedUser

Guest
Ekipa iz si4, je dobrodosla...

V plemenu pa ni prostora, za tebe.
Nerabimo taksnih igralec kot si ti, verjamem da ni noben tako neumen da gre kdo s tabo na si9.

Ce pa zadenes evroloto, pa lahko z nami igras. :D


Lp, Grega
 

DeletedUser

Guest
Ekipa iz si4, je dobrodosla...

V plemenu pa ni prostora, za tebe.
Nerabimo taksnih igralec kot si ti, verjamem da ni noben tako neumen da gre kdo s tabo na si9.

Ce pa zadenes evroloto in nam razdeliš 50% dobitka lahko igraš :D


Lp, Grega

popravil ;)
 

DeletedUser

Guest
Člani plemena smo predstavili naša pričakovanje glede nastavitev za prihajajoči svet.
 
Status
Not open for further replies.
Top