Svet je uradno odprt

DeletedUser

Guest
Samo dokler pridejo ne pridejo plemiči :rolleyes:
Pa ali je res tako zelo težko izbrati originalno ime in ne kopirati imena uspešnih plemen iz Si1 in Si2

No ja :)
Nekateri kopirajo imena uspešnih plemen, obstajajo pa tudi plemena, ki so bila ustanovljena od enakega igralca in posledično nosijo enako ime, kot na prejšnjih svetovih.
 

DeletedUser

Guest
No ja :)
Nekateri kopirajo imena uspešnih plemen, obstajajo pa tudi plemena, ki so bila ustanovljena od enakega igralca in posledično nosijo enako ime, kot na prejšnjih svetovih.

že, a v tem primeru to ni to. In obstajajo tudi plemena, ki so bila ustanovljena od člana tistega plemena, a če neve vodit plemena, je brezveze.

BTW:Boš ta svet zares igral?, ali samo tako?
 
Last edited by a moderator:

Sasuke..

Member
Reaction score
0

OFF:

Naj nekdo prosim hitro pogleda, kako je v Slovenščini pri Poročiilh prevedeno: "Publicize Report" in "Paste troops into Simulator".

Hvala :)
 

DeletedUser

Guest
No ja :)
Nekateri kopirajo imena uspešnih plemen, obstajajo pa tudi plemena, ki so bila ustanovljena od enakega igralca in posledično nosijo enako ime, kot na prejšnjih svetovih.

To je možno, seveda, vendar pa vseeno večina teh plemen izgleda le kot kopija tistih iz prejšnih svetov brez/z zelo malo originalnimi člani. Nekateri so skopirali celo plemenske profile =|
Zaenkrat sem našel samo AIV da ima originalne vodje ter večje število originalnih članov z Si1.

EDIT:plus kar je napisal ubijalec124
 

DeletedUser

Guest

OFF:

Naj nekdo prosim hitro pogleda, kako je v Slovenščini pri Poročiilh prevedeno: "Publicize Report" in "Paste troops into Simulator".

Hvala :)

"Publicize Report" = Objavi to poročilo, za drugo pa ti nemorem povedat, ker ne uporabljam PA.
 

DeletedUser

Guest
97% da bom igral zares :)

no lepo, vsaj nekdo iz .net še :) Pa še lokacijo imaš kar dobro(čeprav jaz imam boljšo), maš pa 2farmi že 100% tam okoli, kolko sem videl(verjetno veš za katera dva govorim) :D
 

DeletedUser

Guest
no lepo, vsaj nekdo iz .net še :) Pa še lokacijo imaš kar dobro(čeprav jaz imam boljšo), maš pa 2farmi že 100% tam okoli, kolko sem videl(verjetno veš za katera dva govorim) :D

:) pozabil sem kakšen nick imaš v igri...
Je pa nekaj sprememb glede mene na tem svetu in sicer igram z nickom dejan990 in ne več z nickom dejan90 (naletel na nekaj težav :S)
 
Top