Svet je uradno odprt

DeletedUser

Guest
:) pozabil sem kakšen nick imaš v igri...

na si1 mam tisto kot vidiš spodaj,za tu pa je skrivnost.

Je pa nekaj sprememb glede mene na tem svetu in sicer igram z nickom dejan990 in ne več z nickom dejan90 (naletel na nekaj težav :S)

aha, torej ti je tist nick nekdo prevzel(se pravi da ima TMP enega izmed originalnih vodij).
 

DeletedUser

Guest
Vbistvu dejan90 računa nima nihče več, račun je neaktiven (čeprav je prijavljen na s3).
Ja TMP ima enega izmed originalnih vodij :)
 

DeletedUser

Guest
ali je na novo prijavljenim igralcem namerno onemogočeno igranje, na 20 vasi je ena barbarska in to je povsod okoli po robovih sveta, to se mi zdi čudno
 

DeletedUser

Guest
ali je na novo prijavljenim igralcem namerno onemogočeno igranje, na 20 vasi je ena barbarska in to je povsod okoli po robovih sveta, to se mi zdi čudno

Barbarske se bodo začele pojavljati šele kasneje, ko dobo igralci postali neaktivni/ponovno začeli.
Kar se pa tiče bonusnih pa bodo tudi verjetno kasneje nastale kakšne nove.
 

DeletedUser

Guest
Ahh shit zgleda da sem prišel dosti pozno... Kot vidim se je svet odpru pred dobrim mesecem... Na link sem po nesreči naletel pred kakšnima 2 dnevoma. Se bo treba ornk potrudt da bom čez par tednov že na no.1 :D Sem pa precej presenečen da je res večina igralcev iz slovenije. Na angleškem tw-ju sem jih spoznal le kakšnih 5-10... Pa še te niso bli preveč dobri. Edina dobra stvar poznega štarta je da imam okrog sebe ogromno noobov ki jih z užitkom farmam :D
 

DeletedUser

Guest
Ahh shit zgleda da sem prišel dosti pozno... Kot vidim se je svet odpru pred dobrim mesecem... Na link sem po nesreči naletel pred kakšnima 2 dnevoma. Se bo treba ornk potrudt da bom čez par tednov že na no.1 :D Sem pa precej presenečen da je res večina igralcev iz slovenije. Na angleškem tw-ju sem jih spoznal le kakšnih 5-10... Pa še te niso bli preveč dobri. Edina dobra stvar poznega štarta je da imam okrog sebe ogromno noobov ki jih z užitkom farmam :D

Se strinjam z večino. Na s1 je blo na začetku največ poljakov, ki so harali. Potem je blo pa tu en kup ljudi iz slo serverjev traviana, kingsage itd. Kdo je "die-hard" tw .net igralec se je pa videlo šele čez čas ko smo ves plevel opleli :)
 
Top