Svet11

DeletedUser

Guest
Iščejo se raznovrstni igralci za svet 11 :) Da pozivimo novi svet ... Ekipa AIE bo prisotna, dobrodošli tudi ostali kateri radi sodelujejo in igrajo timsko!!

Kontaktirajte na zasebca :)
 

lev11

Member
Reaction score
0
Ali boš tudi ime plemena ukradel
Igralcem pa priporočam da se izognejo takemu vodji če nočejo bit nategnjeni na suho:cool::sekira:
 

DeletedUser

Guest
Ali boš tudi ime plemena ukradel
Igralcem pa priporočam da se izognejo takemu vodji če nočejo bit nategnjeni na suho:cool::sekira:

Pa nisem jaz ti.... igralcem lahko sporocis kar koli zelis .. ime plemena se ne rabi ukrast ga ze imamo AIE ... Če ne veš pejt na tw pogledat ..

Pa še vedno ti pravim nisem ti jaz kriv, če ti groziš soplemenjakom, da jih boš ponoblal ker napadajo tvoje navidezne prijatelje, ki ti posiljajo surovine v manjše vasice ti jim pa v zameno daješ premium in zascito ..

Toliko o velikem levu11. Mogoče bo pa si11 brez farmanja pa ne bo barbarskih in bonusnih vasic. Potem takem ne vem kaj boš noblal, ker drugega tak ne znaš ..
 

lev11

Member
Reaction score
0
če mi dovoli podpora pa prilepim tvoje sporočilo
čeprav ne vem zakaj je resnica prepovedana
 

DeletedUser

Guest
Eno je noblat internale, drugo je pa zlorabljat račune katere se prevzema.

- prepovedano je pošiljanje vojske "ven" na tak način, da ima čuvaj ali pleme od tega neposredno bojno korist ter čuvano vojsko uporabljati za normalno bojevanje. Vojsko je potrebno ven poslati enkrat in vas zasesti.

Najhujše je pa, ko se ti zgodi, da te napade igralec z vso vojsko v vasi in še isti dan prevzame vas njegov sosed. Potem pa prijaviš zlorabo podpori, čakaš 3 dni na odgovor in po treh dneh dobiš odgovor od Petra samega, da je dovoljeno poslati vojsko ven...
Torej da kršitve pravil sploh ni bilo!
Imam poročila kot dokaz. In ne eno poročilo. Kršitve se pa še naprej dogajajo brez da bi igralci dobili kakrkšno koli kazen!

Ali ne veljajo pravila za vse enako?

Sem mogoče prijavil Petrovega prijatelja?

Pa se bo spet odprla debata o poštenosti in objektivnosti podpore. Ampak tale primer je totalno delanje norca iz pravil in igralcev!
Nihče ne mara da se iz njega brije norce.! Peter je pa tokrat res prekoračil vse meje dobrega okusa...
 
Top