THC premade s5

DeletedUser

Guest
Tukaj imaš kazni za kršitelje...
THC pleme bi bilo lahko učinkovito, to, da drugi govorite, da so noobi in podobno ni res, lahko so in ostanejo med top 20...
Kl3mzy bi se pridružu sam grem ravno v nasprotno smer... :D

[mod=bosko28]...tudi za nadomeščanje forum mod-a obstajajo določene pike....[/mod]

huh mislim da bomo težko med top 20 bli glede na to, da berem sama mas rekrut plemena. lahko pa zagotavlam, da bomo top 3 ODA
Če si premisliš veš ki smo :)
 

DeletedUser

Guest
Ja, samo glej, če so mas recruit plemena še ne pomeni, da so dobra...
Kup Noobov ni kej preveč dober imet...
Bolje je videt manjšina Pro playerjev kaj ne... :D
Bom še videl kam grem oz., če bom igral na S5 :D
 

DeletedUser

Guest
Ja, samo glej, če so mas recruit plemena še ne pomeni, da so dobra...
Kup Noobov ni kej preveč dober imet...
Bolje je videt manjšina Pro playerjev kaj ne... :D
Bom še videl kam grem oz., če bom igral na S5 :D

hehe tole pa le vem, brez skrbi :) pravim samo, da po točkah nebomo bili na začetku med top 20 ;)

lukasasa javi se pri d00men-u on ma najbolšo :)
 

DeletedUser

Guest
Moje mnenje je, da zaj prej je brezveze neke še govorit. Bomo vidli ko se bo začel s5.!
Ne pa že vnaprej nekaj govorit npr: joj boš ti vido kdo bo bolši, joj jas bom bolši ko ti...!
 

DeletedUser

Guest
zanimivi komentarji...
meni osebno se zdi thc pleme solidno... saj sva se ze z kl3mzy-em pogovarjala o tem, itd...
tako da... pustimo se presenetit...

p.s. deny... kako naj napisem, da mi ne bodo mogli rect da koga zalim ali pa kaj???!!! hm.........(zdaj ze 3 min razmisljam)......
skratka bistvo je da si dobil opomin, vendar prvi vseeno nisi bil! hahahahaha
@"nekdo"
ne bodi jezna, ves... jaz se zelo rad hecam... v resnici nisem slab... samo pac kot clovek sem humorist...
 

DeletedUser

Guest
zanimivi komentarji...
meni osebno se zdi thc pleme solidno... saj sva se ze z kl3mzy-em pogovarjala o tem, itd...
tako da... pustimo se presenetit...

p.s. deny... kako naj napisem, da mi ne bodo mogli rect da koga zalim ali pa kaj???!!! hm.........(zdaj ze 3 min razmisljam)......
skratka bistvo je da si dobil opomin, vendar prvi vseeno nisi bil! hahahahaha
@"nekdo"
ne bodi jezna, ves... jaz se zelo rad hecam... v resnici nisem slab... samo pac kot clovek sem humorist...

No, no res je...tiha reka bregove dere!

Ta nekdo je res nek talent :D
 
Top