Tmp

DeletedUser

Guest
TMP


Videl sem veliko predstavitev alijans zato sem se odločil da predstavim še svojo alijanso.

Moja alijansa je alijansa ki ima samo izkušene igralce v alijansi.Zato ker nam je v alijansi zmankalo noobov ste vsi lepo vabljeni!!!!

Imamo natanko 65 prostih mest.. če vas bo prijavljenih več bomo odprli še family tribes!!!!




Hvala!In vabljeni.




 

DeletedUser

Guest
ce ko berem malo forum se prav nasmejim..pac dobo sn zeljo predstavit se TMP..upaj da dobimo cimvec clanov..
 

DeletedUser

Guest
ti mislš da bo težka s člani jst sm se na tole predstavitev odzval v desetih minutah
 

DeletedUser

Guest
Moja alijansa je alijansa ki ima samo izkušene igralce v alijansi.Zato ker nam je v alijansi zmankalo noobov ste vsi lepo vabljeni!!!!

Imamo natanko 65 prostih mest.. če vas bo prijavljenih več bomo odprli še family tribes!!!!

Ojoj, poznam kar nekaj vaših članov in so še daleč od izkušenosti :rolleyes:

Pa ne da boste nadaljevali mass-recruit (verjetno same "izkušene")? :D
 

DeletedUser

Guest
because of you nobie.. :**

Nobie?? What's that, some new invention of yours? :D

You wish, don't you?

And as usual, you are wrong again, i had nothing to do with it, but you'll find out soon enough :D
 

Jernej varl

Member
Reaction score
0
Saj načeloma sta mi TMP pa fluxde ušeč ampak tole pa malo smrdi po iskanju pozornosti :)

Ma, da če kdo nebo dojel za kaj se gre je tale topic (na nek zelo izrabljen in velikokrat viden) način celo zabavn.
 

DeletedUser

Guest
Saj načeloma sta mi TMP pa fluxde ušeč ampak tole pa malo smrdi po iskanju pozornosti :)

Ma, da če kdo nebo dojel za kaj se gre je tale topic (na nek zelo izrabljen in velikokrat viden) način celo zabavn.

Bral sem poste, predstavitve drugih igralcev pa se mi je zalustalo malo atasmrka razkurit..

[spoil]
a se lahko vsi končno naučite, da to NI TRAVIAN, zato tukaj nimamo alians (tu seveda mislim na splošno)

hvala.
[/spoil]

Glede pozornosti pa nisem reko da morte moje poste brat =).. forum je pa itak neaktivn razn 2 komentarjev na dan.
 

DeletedUser

Guest
Usaka tema, ki poveča število postov na dan je itaq vedno dobrodošla za preganjanje dolgčasa.

dobro ne rečem da so moje teme zanimive ampak ijh folk kr bere =)..vrjetno zato ker drugih skoro da ni :p
 

DeletedUser

Guest
Flux je pač attention-whore, to vsi vemo :p

Je pa res da je forum precej dolgočasen tko da občasna popestritev res ne škodi.
 

DeletedUser

Guest
Hehe :D Samo se mi res zdi da je nekdo tukaj attention-whore :p


EDIT:
:O
Fluxde is mad.
neimenovana.png



PS: He has a sword.
 
Last edited by a moderator:
Top