točke točke točke

Status
Not open for further replies.

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
[NASLOV]Zmagajo vsi[/NASLOV]


Dragi igralci,

Ta nagradna igra je zelo preprosta, saj dobi vsak, ki se prijavi!!!

[COLOR="#DarkRed"]Kje je catch?[/COLOR]

Prijavijo se lahko le tisti, ki trenutno nimajo okroglega števila premium točk.
Saj veste, kako nadležno je, ko imate 199pp in ravno ne morete izkoristiti za en mesec, tistega 1 se pa ne da dobiti, ARGHhhhhh.

[COLOR="#DarkRed"]Navodila [/COLOR]
So sila preprosta, vse kar morate narediti, je poslati Zasebno sporočilo z svojim uporabniškim imenom in trenutnim številom premium točk uporabniku flako

Igra bo trajala tri dni od pričetka, to je zdajle.

[COLOR="#DarkRed"]Nagrade[/COLOR]
- vsem sodelujočim bomo navzgor zaokrožili št. premium točk.
- tisti, ki vam bo manjkala le ena točka, boste prejeli še dodatnih 30.
- tisti, ki vam bosta manjali le dve točki, jih boste prejeli še dodatnih 20.
- tisti, ki vam bodo manjkale tri, jih boste prejeli še dodatnih 10.

Vaša ekipa VP
ps. Hvala vsem sodelujočim, ker boste obenem pomagali zaspamati flakota, za njegov krst v forum admina :p;):):D
Ekipa si pridržuje pravico, da tekmovanje ustrezno podaljša, razširi oziroma poveča nagrade v primeru, da flako-tov nabiralnik ne bo ustrezno zaspaman.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Aha, naj probajo spamat, pa bodo videli, kaj pomeni, da "saj vsi vemo kaj" ježa...
 

DeletedUser

Guest
ps. Hvala vsem sodelujočim, ker boste obenem pomagali zaspamati flakota, za njegov krst v forum admina :p;):):D
Ekipa si pridržuje pravico, da tekmovanje ustrezno podaljša, razširi oziroma poveča nagrade v primeru, da flako-tov nabiralnik ne bo ustrezno zaspaman.

ah če hočeš da flakota zaspamamo,to ni problema.

Aha, naj probajo spamat, pa bodo videli, kaj pomeni, da "saj vsi vemo kaj" ježa...

mamo dovoljenje CMja;)

PS:Flako, vidiš vse se vrača,vse se plača ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Aha, naj probajo spamat, pa bodo videli, kaj pomeni, da "saj vsi vemo kaj" ježa...

Uh si ga ze "NA TAPETI".... mislim, da bo moj prvi post :)

hehe... :D

Dovolenje CM-ja to pa ni kar tako :)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Ubijalec, to je bila cena, katero sem mogel plačat, da te lahko obarvam in polepšam, tako, da na tvojem mestu, se ne bi smejal ;)
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec, to je bila cena, katero sem mogel plačat, da te lahko obarvam in polepšam, tako, da na tvojem mestu, se ne bi smejal ;)

mogoče pri Motorki,pri meni veš kaka je cena,če to narediš. Bom te slikal,pa objavil na facebooku in potem tu na forumu dal link.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Drugače pa resno, prijavite se vsi... Najbolj enostaven način,da dobite kaj pp zastonj.
 

Flako

Member
Reaction score
0
No fantje in dekleta, do sedaj mi je pisal samo 1. uporabnik. Malo bolj pa bi se res lahko potrudili.
 

Matek13

New Member
Reaction score
0
Manjka mi ena premium tocka in sicer jih imam 29 rabil bi eno plus unih dodatnih 30 kot pise
 
Status
Not open for further replies.
Top