TOP 10 igralcev

DeletedUser

Guest
jst sm psenicka in sm igrou -SunShine...
^Sej mrbit bom še ampak se morem z komu zment zarad enega drugače lepega dejanja saj sva z nekomu preprečila kršenje nekega pravila:)


mikimuki na s6 je pa originalen ta z kateremu sm tudi na s3 igrou....;)

...ehhmmm ... naj te popravim ... mikimuki na s6 je ta, ki ti je na s3 omogočil preživetje in ti šenkal račun ... plenička, ti si NOOB!:p
 

DeletedUser

Guest
...ehhmmm ... naj te popravim ... mikimuki na s6 je ta, ki ti je na s3 omogočil preživetje in ti šenkal račun ... plenička, ti si NOOB!:p

zanimivo, a to govoriš v svojem imenu ali kak?

pomoje je blo glih obratno
 

DeletedUser

Guest
[mod=Matjazinho]Prosim, da se držite teme. Vsak naslednji komentar, ki se ne navezuje na temo bo smatran kakor off topic in temu tudi primerno sankcioniran[/mod]
 

d00men

Member
Reaction score
0
1 hamlek T-L 519 1 519
2 PrimožTrubar TS! 511 1 511
3 deny3 -D- 501 1 501
4 Obeliks [CNT] 498 1 498
5 deda55 -D- 498 1 498
6 caco ANAJ3B 491 1 491
7 Kronos10 BZJZ 487 1 487
8 Shooter13 {NB} 482 1 482
9 huda muca BZJZ 482 1 482
10 averonik -D- 482 1 482
11 ares666 FVA 476 1 476
12 Settlers PLEME 476 1 476
13 Čiiiko BoD-i 476 1 476
14 detelj ANAJ3B 474 1 474
15 58Ploj MGP 472 1 472
16 žan škorc T-L 470 1 470
17 William Wallace jr. TS! 468 1 468
18 Pschonaut 466 1 466
19 HULK1000 -TMP- 465 1 465
20 su-suzana MIR 463 1 463



kje sem pa jaz?:mad:
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
1 huda muca
2 tur3k
3 Brutesque
4 spartacus
5 LunaV
6 lokavcanka
7 wil99
8 bmw525d
9 Capoeira
10 Mr. Warrior
11 vika40
12 fenx FVA-1
13 imkerBojan
14 deny3
15 urh p.
16 bigbull
17 andr007
18 JOKIr
19 sAcRiFiCe
20 Chaos Sorcerer

Evo, da malo obudim tole temo. Nobenega ne poznam. Nevem, je kdo mogoče na forumu, ki je na tej listi?

 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Drugače pa jih poznaš? So kaj dobri ti igralci, ali pa je to pač eno trenutno stanje ? (Sicer dvomim, ker je kar veliko vasi že zasedenih). Vseeno vprašam za tvoje mnenje.
 

janci89

Member
Reaction score
0
Drugače pa jih poznaš? So kaj dobri ti igralci, ali pa je to pač eno trenutno stanje ? (Sicer dvomim, ker je kar veliko vasi že zasedenih). Vseeno vprašam za tvoje mnenje.

aja na sploh če jih poznam...ja poznam par igralcev med top 10... in te k poznam mislim da bodo tud ostali med prvih 10...so kar dobri borci...
tak da zaenkrat se kar preveč nebo spremenilo stanje na lestvici...
 

DeletedUser

Guest
Drugače pa jih poznaš? So kaj dobri ti igralci, ali pa je to pač eno trenutno stanje ? (Sicer dvomim, ker je kar veliko vasi že zasedenih). Vseeno vprašam za tvoje mnenje.

Brutesque mislim, da je tudi. Čeprav je acc zamenjal nekaj igralcev ampak mislim, da eden izmed njih je tukaj :)

Drugače pa Brutesque so zelo izkušeni ;)
 

DeletedUser

Guest
...ehhmmm ... naj te popravim ... mikimuki na s6 je ta, ki ti je na s3 omogočil preživetje in ti šenkal račun ... plenička, ti si NOOB!:p

Marburg ti si res največji noob in še lahko naštevam;)
Če neveš sem imel račun makaveli z katerim sm se kasneje združil z mikimuki-jem ki ni imel časa in je iskal dual-a...


ti kr neki govoriš in neveš kko je blo-.-'

Na kratko povedano največji noob na VP za katerega sem slišal;)


pa kl3mzyy pust ga k je vidu na s3 da nemore nč več se je predov k ni mel zabureka...
Po njemu se pa zgleduje preveč EWjevcev tko da kmalu bojo samo še barbarke in mi ker Marburg ni nikoli znal organizirati napada kot smo ga mi!

Če samo povem primer:


Ko smo Slovani naredili akcijo je bilo na glavno tarčo zmeraj sproženih 600+ napadov+ostali seveda

Ko so oni naredl akcijo ns je pričakal 40 napadov in potem on govori da so men šenkal acc itd.?
Itak še ni slišal za združitev ampak pustmo človka nej živi v utvari da je najbolši pa da smo ostali noobi itd.


Jst bom zdej zagotovo dobu kazensko točko lahko pa če boste že men dal točko daste še Marburg-u saj me je žalil(Čeprav kaj drugega nezna-.-')
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Drugače pa jih poznaš? So kaj dobri ti igralci, ali pa je to pač eno trenutno stanje ? (Sicer dvomim, ker je kar veliko vasi že zasedenih). Vseeno vprašam za tvoje mnenje.

se mi zdi da jih nekaj poznam iz si2 in za hudu muco morem rečt da ve kaj dela in bo še kar nekaj časa visoko uvrščena:)
 

DeletedUser

Guest
Brutesque mislim, da je tudi. Čeprav je acc zamenjal nekaj igralcev ampak mislim, da eden izmed njih je tukaj :)

Drugače pa Brutesque so zelo izkušeni ;)


Ja na brutesque se radi osvežujejo :p imajo radi hladno prho,hladno pivo,teqilo,družbo :p in veliko zabave in radi imajo strategijo ob poletnih dneh :p

Po dolgem času spet na forumu :p lep pozdrav vsem.
 

deveti

Member
Reaction score
0
Ja na brutesque se radi osvežujejo :p imajo radi hladno prho,hladno pivo,teqilo,družbo :p in veliko zabave in radi imajo strategijo ob poletnih dneh :p

Po dolgem času spet na forumu :p lep pozdrav vsem.

lep pozdrav tudi tebi:)
 

gapy999

New Member
Reaction score
0
sicer igralcev osebno oz.kakorkoli ne poznam,vendaar sem prepričan da bodo Brutesque še kar dolgo na vrhu seveda pa tudi njihovo pleme TI...sam sem siceri gral s tem računom zdaj igram z drugim računom katerega mi je podaril prijatelj..
 

DeletedUser

Guest
če lahko jaz kaj pripomnim tu zraven, meni je čisto mimo in ne fer, da se pusti da se igrajo dual, triple in nevem kaki accunti, vsak bi mogo igrat vsojega in je to to. ne pa da igra 5 izkušenih igralcev en račun 24/7. a nimate že dovol velikih problemov, da ni novih igralcev oz. ne ostanjo dolgo zaradi pre-made plemen? mislim če se bo taki trend nadaljeval nevem, kolko bo še kaj igralcev ostalo. isti problem mislim da je na .net serverju z temi pre-made plemeni, enostavno so predobri in ostali igraci nimajo šans da se sploh razvijajo in kr hitro odnehajo. kje so ti dobri časi ko nas je še blo skoraj miljon na .net :D
 

DeletedUser

Guest
Kje so dobri stari časi, ko smo bili še vsi noobi, in ko so novi svetovi prihajali ven samo nekajkrat letno...
 
Top