Top 20 igralce

DeletedUser

Guest
Tukaj se komentira o top20 serverja 5.
Vrjetno se bo še veliko spremenilo a vseeno.
Slikca kod priloga:
top20-s5.jpg
 

DeletedUser

Guest
evo, pa se moj prispevek... oda plemen
napad
[SPOIL]
odda-plemena.png

[/SPOIL]


obramba
[SPOIL]
odda-igralci.png
[/URL]
[/SPOIL]

p.s. spet si me prehitel... ze drugic... rabim hitrejsi internet.. "majke mi"
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
A tole:
Igralci
brez-naslova.jpg

brez-naslova11.jpg

Plemena
brez-naslova22.jpg

brez-naslova33.jpg
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
jp to, po tem vidiš če so zakaj ali so samo pw. Drugače sem jaz mislil od prvih 20 po točkah ODA in ODD, ampak to bi moral potem posamezne imige skup lepit. Je pa tu ime, ki ga nisem hotel videt nikoli več -.-.
 

DeletedUser

Guest
jp to, po tem vidiš če so zakaj ali so samo pw. Drugače sem jaz mislil od prvih 20 po točkah ODA in ODD, ampak to bi moral potem posamezne imige skup lepit. Je pa tu ime, ki ga nisem hotel videt nikoli več -.-.

karantanski knezje:D


aja sam če pogledate E@gles po točkah in po ODA in kok igralcev je not... si loh zamislete:p
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
ja lol, začetek serverja je komaj tok da ta OD/TOČKE ni najbolj važn, lahko od začetka nekaj igralcev/plemen močno ruka, sam ko bodo pa nobli prišli se pa bo videlo kako pa kaj :)
 

DeletedUser

Guest
ja lol, začetek serverja je komaj tok da ta OD/TOČKE ni najbolj važn, lahko od začetka nekaj igralcev/plemen močno ruka, sam ko bodo pa nobli prišli se pa bo videlo kako pa kaj :)

to je tudi res, a vidiš kateri so najbolj napadeni in kateri najbolj napadajo. Za te prve bi pričakoval da bodo kar dost farmali, da bodo tako daleč prišli, je pa res da nemoreš definitivno po tem rečt. Drugače a vidva z matejem sta se zmenila da bo eden ODA whore, drugi pa ODD whore? :D

karantanski knezje:D

nope, je ime igralca.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
jp to, po tem vidiš če so zakaj ali so samo pw. Drugače sem jaz mislil od prvih 20 po točkah ODA in ODD, ampak to bi moral potem posamezne imige skup lepit. Je pa tu ime, ki ga nisem hotel videt nikoli več -.-.

Klemzzy mogoče?
Ali Aljaz9999?
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Klemzzy mogoče?
Ali Aljaz9999?

čakej čakej , zakaj pa kdo mene nebi marov? js sm pa tko mirna pa krhka dušca.. ><

to je tudi res, a vidiš kateri so najbolj napadeni in kateri najbolj napadajo. Za te prve bi pričakoval da bodo kar dost farmali, da bodo tako daleč prišli, je pa res da nemoreš definitivno po tem rečt. Drugače a vidva z matejem sta se zmenila da bo eden ODA whore, drugi pa ODD whore? :D



nope, je ime igralca.


uff če nebi blo milice bi bil moj ODA blizu nuli -.-'
 
Top