TOP 20 - Igralci

DeletedUser

Guest
MA TI SI IDIOT sem mogoče kej drugačnega naredil ko mnogi pred menoj "ČE ČEBULA NEBI IMELA ČE BI ČEBULA BILA BULA"!!

vsi so imeli možnost nadgraditi vasi na konc in zasesti tisto kar se je še dalo pa niso....

najprej neki naredi v VP potem pa soli pamet...
kok vas je brihtnih tko prek interneta nemorem verjet...

Ne, da je on idiot, rad provocira. :eek: Vi pa padate na takšne finte.. :D Če si bil 3 uvrščeni na lestvici, si bil zaradi tega, ker si se ti trudil, kako si pa prišel do tega, je pa tvoj problem. :p

Važno, je da ste zmagali svet, tako da čestitka še z moje strani, nisi prvi in ne zadnji ko boš noblal neaktivne igralce v svojem plemenu.

LP MIKI
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
dobri ste ni kaj=)sej konc koncu res niso vazne pike=)eni so pač radi na topu in radi zidajo zato=)eni pa iz sveta2 so zarat tega popadli iz lestvice ker jim je minlo..zakaj?..zarat tega ker pojnt igre ni zavzemanje barbark intd..ampak da se boriš in z muko zavzemaš vasi=)to kar je blo zaj na koncu pa res voljo zgubiš za zavzemanje=)sovrazniki ko barbari..lp=)
 

DeletedUser

Guest
MA TI SI IDIOT sem mogoče kej drugačnega naredil ko mnogi pred menoj "ČE ČEBULA NEBI IMELA ČE BI ČEBULA BILA BULA"!!

vsi so imeli možnost nadgraditi vasi na konc in zasesti tisto kar se je še dalo pa niso....

najprej neki naredi v VP potem pa soli pamet...
kok vas je brihtnih tko prek interneta nemorem verjet...

Kdo je pa rekel da nisem še nič naredil?
Če ti neveš kaj se je dogajalo na drugih svetovih ne govori na pamet:) oz. poglej samo tw stats to že neki pove...
Sam jst sem imel skor na vsakem svetu drugi acc...:)


PS: mikimuki hvala da me nimaš za idiota to mi vlik pomen:p
 

eezzy

New Member
Reaction score
0
dobri ste ni kaj=)sej konc koncu res niso vazne pike=)eni so pač radi na topu in radi zidajo zato=)eni pa iz sveta2 so zarat tega popadli iz lestvice ker jim je minlo..zakaj?..zarat tega ker pojnt igre ni zavzemanje barbark intd..ampak da se boriš in z muko zavzemaš vasi=)to kar je blo zaj na koncu pa res voljo zgubiš za zavzemanje=)sovrazniki ko barbari..lp=)


103MIL premaganih drugi na svetu totalno uničenje vsakega na katerega sem se spravil in kaj od njega ostane barbarka :D...
 

eezzy

New Member
Reaction score
0
Kdo je pa rekel da nisem še nič naredil?
Če ti neveš kaj se je dogajalo na drugih svetovih ne govori na pamet:) oz. poglej samo tw stats to že neki pove...
Sam jst sem imel skor na vsakem svetu drugi acc...:)


PS: mikimuki hvala da me nimaš za idiota to mi vlik pomen:p

meti nadgrajene vasi sred vojne je neumno na konc ko enote ne pomenijo nič več, se pa vasi lahko nadgradi to imajo možnost vsi.

da si drugi na vseh drugih, svetovih ti car... se vidi da niaš nič od privatnega življenja in da samo visiš za kompom.

potem pa flodaj tam ker si kej naredil!
 

DeletedUser

Guest
meti nadgrajene vasi sred vojne je neumno na konc ko enote ne pomenijo nič več, se pa vasi lahko nadgradi to imajo možnost vsi.

da si drugi na vseh drugih, svetovih ti car... se vidi da niaš nič od privatnega življenja in da samo visiš za kompom.

potem pa flodaj tam ker si kej naredil!

o fak to se pa močno motiš:D
 
Top