Top 20 plemen na svetu 7

jonke

Member
Reaction score
0
za arcRobert morem povedat da je igralec kot se šika in si lahko srečen da ga imaš v plemenu oz na "tvoji" strani :)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
V večini se niti ne branimo

ko si tole napisou sm reku da si zarad tega smesn, lahk pa ves da se iz nobenga nebi delou norca.

Aha zdaj razumem .. Ja žal je to resnica in nevem zakaj bi trdil drugače, ko pa že to veste.

jonke: Srečen sme za vsakega aktivnega na naši strani ;)
 

jonke

Member
Reaction score
0
in prav je tako :)

samo škoda ko nimaš še koga z njegovim znanjem bi nam vsem prov prišlo.. ti bi imev aktivnega člana mi bi hitreje pobirali vasice in skupaj bi še hitrejš zaklučil si7... sm že prov nestrpn in neučakano čakam ta trenutek :D
 

DeletedUser

Guest
Pravzaprav niti nevem kako je z njim, tako da nwm njegovega znaja, čeprav mi tale post nekam smrdi,nevem ali ga grajaš ali hvališ ;)

eh nestrpnost je odveč :)
 

jonke

Member
Reaction score
0
če govorim v njegov prid al ne je tvoja naloga ugotovit :) čeprov če boš še enkrat prebrav moj post boš dobu odgovor ^^

nespečnost pride skupej s šolo, in nočnim učenjem :rofl: tko da je tale "odveč" v tem primeru odveč :p
 

DeletedUser

Guest
ma se niti ne obremenjujem kaj preveč z ostalimi veš, ker za tsite aktivne že vem, neaktivni oz. nesodelovalni me niti ne zanimajo.

vem kak je to šola ja :/
 

DeletedUser

Guest
Med svojim člani nedelam razlike, saj kar jih je v last so vsi tam ker si to zaslužijo, govorim za KOH, ,ki je druga pesem ..
 

jonke

Member
Reaction score
0
no tukej pa priznam da je moja napaka, ker se ne obremenjujem z imenom plemena, pač pa z barvo na karti.. :)
 

DeletedUser

Guest
aa pol pa druga pesem .. ja malo pa res(brez zamere modi) :))
jonke malo bom moral še k tebi prit pogledat na s7, kkšno fajno južnico skuhaj v vasi, ti bom poslal kakšnega plemiča na gostijo :) hehe
 
Top