Top 20 plemen na svetu 7

Waffenstafen

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni vsi,

resnično me zanima kaj se dogaja sedaj na svetu 7, so zavezništva še takšna kot so bila, so se odprle nove vojne?Dajte se malo razpisati, da zadostite nam radovednežem (oz. vsaj meni )..
 

kinna92

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni vsi,

resnično me zanima kaj se dogaja sedaj na svetu 7, so zavezništva še takšna kot so bila, so se odprle nove vojne?Dajte se malo razpisati, da zadostite nam radovednežem (oz. vsaj meni )..

Nič novega, KOH se ne odziva na napade. Zavezništev imajo najbrž oni en velik kup, ampak jim očitno to ne pomaga. AIE se bojujemo sami proti sovražnikom in zgleda, da nam gre odlično od rok.
 

DeletedUser

Guest
bagio in onixa ponoblamo pa bo.. :) če je kaj bagio gor ti vnaprej povem da ti posljem kmalu točo nukov :)

Pripravi se :)

Lp miki
 

DeletedUser

Guest
Očitno bagio ne hodi na zunanjega, ampak ni bil pripravljen ... tekom tega vikena dobi še dodatno 300 nukov... tako, da :) bo čisto prazen za noblanje :D
 

DeletedUser

Guest
hohoj druščina, dober teden me ni bilo pa vidim da se niste še nič zresnili, še posebaj ti miki ;) še kar si daješ nedosegljive cilje :))

samo ste pa zagrabili priložnost kar me ni bilo(nisem imel dostopa do VP) in mi ponoblali veliko vasi med temi večina ključnih, vendar GLAVNe še vedno niste razbili kljub neaktivnosti(miki nevem če si tudi ti prevzemal saj se mi enda gledat vseh reportov xD)
nič preteklih 10 dni je bilo moj konec, zdaj se nebom pobral, ste pa lepo zmagali server(skoraj že) :)
 

DeletedUser

Guest
hohoj druščina, dober teden me ni bilo pa vidim da se niste še nič zresnili, še posebaj ti miki ;) še kar si daješ nedosegljive cilje :))

samo ste pa zagrabili priložnost kar me ni bilo(nisem imel dostopa do VP) in mi ponoblali veliko vasi med temi večina ključnih, vendar GLAVNe še vedno niste razbili kljub neaktivnosti(miki nevem če si tudi ti prevzemal saj se mi enda gledat vseh reportov xD)
nič preteklih 10 dni je bilo moj konec, zdaj se nebom pobral, ste pa lepo zmagali server(skoraj že) :)

ti si pa res smeško ..... moji nuki so obdelovali bagio in onix... saj se pa vidi po obrambnem ODD... :) To, pa zato ker od 270 vasic, ki jih imata skupno je 260 deff vasic, 10 pa napadalnih :D no deff enkrat zmanjka in potem je v celoti prazen.. :)

Glede tebe, so te pa itak noblali ostali, ki so te imeli rezerviranega.....
 

DeletedUser

Guest
hehe dvomim da bo 300 nukov dovolj ;)
sem pa opazil da me je bagio prehitel po ODD pa onixu je tudi ogromno narasel, nazadnje je imel nekaj čez 15 mio zdaj ima pa že 23,39 Mio., meni je 3 mesto čisto v zadovolstvo :) hehe


aha jast sem pogledal le prvih nekaj reportov tako da nevem, večino vasi so dobili pa na lahek način ki jih sicer še zdaleč nebi videli, nikar prevzeli ... joj ko bi biu takrat na VP, dvomim da bi izubil 2 vasi :p
 

DeletedUser

Guest
Preveč si laskaš.... :) pa dobro... uzivajte v zadnjih vasicah.. :D oz. porazu... ODD lahko raste kolikor hoče.. vazno da meni ODA .. :D
 

DeletedUser

Guest
hahaha pa 100% sm da nebi izgubil niti 2 vasi, ker bi nekaj minut po prevzemu(če bi že prišlo od njega, vas vzel nazaj ;)


neboš vrjel amapak res uživam,ravno prav se bo končalo, zdaj ko so počitnice :) zdaj bom/o drugače uživali
 

DeletedUser

Guest
hahaha pa 100% sm da nebi izgubil niti 2 vasi, ker bi nekaj minut po prevzemu(če bi že prišlo od njega, vas vzel nazaj ;)


neboš vrjel amapak res uživam,ravno prav se bo končalo, zdaj ko so počitnice :) zdaj bom/o drugače uživali

Če ti tako praviš... meni je cilj ponoblat še ene 200 vasic.. mogoče več... bomo videli :D
 

DeletedUser

Guest
a ima kaj veze al je od igralca al je barbar?
ker barbaru bi tudi jast zdajle komot prevzel še 86(št plemičev ki jih lahko zgradim) :D
 

DeletedUser

Guest
a ima kaj veze al je od igralca al je barbar?
ker barbaru bi tudi jast zdajle komot prevzel še 86(št plemičev ki jih lahko zgradim) :D

Od bagia .... pa nadalnje .. arcrobert, hlodek2.. :)

Kar so pa barbari zdaj pošli po 9k točk, so pa ostanki mayertona :D
 

DeletedUser

Guest
hahaha pa 100% sm da nebi izgubil niti 2 vasi, ker bi nekaj minut po prevzemu(če bi že prišlo od njega, vas vzel nazaj ;)


neboš vrjel amapak res uživam,ravno prav se bo končalo, zdaj ko so počitnice :) zdaj bom/o drugače uživali

Pa te ja ponobla, vsak ki ma 5minut casa.
Na tebe sploh ni bilo kaksne resne akcije, pa si vasi kar zgubljal, lagano bi te ponoblali tudi v celoti tisti igralci.




lp
 

DeletedUser

Guest
Pa te ja ponobla, vsak ki ma 5minut casa.
Na tebe sploh ni bilo kaksne resne akcije, pa si vasi kar zgubljal, lagano bi te ponoblali tudi v celoti tisti igralci.




lp

se strinjam... nobene akcije ni bilo nanj... če bi jo bil delezen bi se poslovil ze predčasno.. tako, se bom pa vsem pisaril naj ti pustijo za na KONEC :D ...
 

DeletedUser

Guest
eh miki nespremlam več xD, nimam več nekega pregleda na karto itd.

grega pa ja, ti si car ;) ki mi nisi še ene vasi vzel. Mislim pa da ODD pove dovolj o tem kako sem kar vasi zgubljav, razen preteklih 10 dni ko me ni bilo, ostalo pa sem izgubil le 3 za brezveze ko me je demon kiler dobil nepripravljenega in je imeu plemiče 50 min stran od 3-eh vasi umaknjenih od ostalih.

Kar se tebe tiče sem ti tiste dve vasi vzel iz najmanšo lahkoto ( če si profich??)

Sicer pa tudi mi nismo imeli NOBENE akcije na vas, pa smo vam vzeli precej vasi čeprav je vsak igral zase ..

ok miki potem pa grem še za 10 dni v neaktivce ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ti kar.... saj jaz sem ze polletno neaktiven na svetu 7.... pa če pogledamo zgodovino, sem izgubil le 2 vasice z strani KOH ampak takoj so bile renoblane.. :)
 

DeletedUser

Guest
eh miki nespremlam več xD, nimam več nekega pregleda na karto itd.

grega pa ja, ti si car ;) ki mi nisi še ene vasi vzel. Mislim pa da ODD pove dovolj o tem kako sem kar vasi zgubljav, razen preteklih 10 dni ko me ni bilo, ostalo pa sem izgubil le 3 za brezveze ko me je demon kiler dobil nepripravljenega in je imeu plemiče 50 min stran od 3-eh vasi umaknjenih od ostalih.

Kar se tebe tiče sem ti tiste dve vasi vzel iz najmanšo lahkoto ( če si profich??)

Sicer pa tudi mi nismo imeli NOBENE akcije na vas, pa smo vam vzeli precej vasi čeprav je vsak igral zase ..



Na si7, nikoli nisem kaj dosti aktivno igral. Ce bi igral aktivno, kot druge serverje, takih fanticev kot si ti nebi bilo vec na karti. ;)

Sedaj pa lahko imajo moje vasi igralci, ki da so pravi prijatelji.
Lahko pa tudi ti poskusis sreco. ;)


lp
 

DeletedUser

Guest
miki- jast tudi preden nisem bil neaktiven nisem skoraj nič igral ter so bila vsa skladišča rdeča, ker se mi niti ni nekaj dalo samemu igrat(pa mogoče še 3-je so igrali aktivno) ...



grega, če bi se meni dalo farmat in praznit skladišča(kar nisem in ne delam) bi biu tudi med top 10 za šalo in mogoče bi tudi jast kakšnega fantiča več zbrisal iz karte.


Kot pa sem že povedal je bilo preteklih 10 dni zame usodnih, saj so mi pobrali večino napadalnih vasi ter nebom lagau tudi precej obrambnih so mi spucali, tako da težko ti bom vzel kakšno vas, mogoče pa kakšno. Sploh če je miki res pisal da me ne napadajo se bom mogoče potrudil pa spet malo delal sive lase vašim fantičem ;)
 

DeletedUser

Guest
Pri nas ni sivih lasi.... je samo še 700 rdečih pikic... noblov pa je itak dovolj :D

Število plemičev, ki jih še lahko izšolašOmejitev plemičev: 517
- obstoječi plemiči: 77
- plemiči na šolanju: 0
- število osvojenih vasi: 426
Še vedno lahko izšolaš: 14

Zlatniki
Skupno: 134118

Plemiči
Trenutna omejitev plemičev: 517
Do plemiča 518 manjka še: 303 zlatniki
Že privarčevano za plemiča 518: 215 zlatnikov

Tak, da lahka še ponoblam velik :) Ostali pa tudi :D
 
Top