tribal hugz....resno

DeletedUser

Guest
http://forum.tribalwars.net/showthread.php?t=230826

Nov angleški svet brez farmanja(še vedno lahk noblaš, sam da tvoji vojaki ne odnašajo surovin... :) prijazen svet vsem začetnikom ki si želijo miren začetek in potem naprej ;)

World 56 will start at 12:00 (midday) server time on Friday the 1st of April.

lp

ps. oprostite če boste jezni, ker vam prodajam 1 dan staro novico :)

ps.2. spodaj so še nastavitve high performence sveta, ki se je tudi že začel..

The high performance round will start at 13:00 on the same day.

so mogli prestavt odprtje :)
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
Zanimivo. Želimo si še več takšnih informacij. Me veseli, da nekdo spremlja take stvari.
 

DeletedUser

Guest
hja lepo da se je vsaj nekdo spomnil in to objavil na forumu. W56 se mi zdi super za začetnike ker se bodo tako lahko veliko naučili ker ne bojo pod napadi. Dober je tudi za igralce, ki nimajo dosti časa za igranje igre.
Bolj zanimiv pa mi je high preformance še posebaj zato ker prvih 5000 dobi zastonj premium pa še nagrade so lepe:D
 

DeletedUser

Guest
hja lepo da se je vsaj nekdo spomnil in to objavil na forumu. W56 se mi zdi super za začetnike ker se bodo tako lahko veliko naučili ker ne bojo pod napadi.

pravzaprav se najbolje naučiš iz izkušenj, če prvič failaš, greš pač še drugič in verjetno neboš ponovil istih napak kot si prvič in si se tako nekaj naučil. Če se bodo začetniki naučili da jih nihče nemore napadat na začetku bodo se razvijali v smisli tribal hugsa, kar jih bo drago stalo na drugih svetovih.
 

DeletedUser

Guest
pravzaprav se najbolje naučiš iz izkušenj, če prvič failaš, greš pač še drugič in verjetno neboš ponovil istih napak kot si prvič in si se tako nekaj naučil. Če se bodo začetniki naučili da jih nihče nemore napadat na začetku bodo se razvijali v smisli tribal hugsa, kar jih bo drago stalo na drugih svetovih.

hja maš po eni strani prav ampak počasi je treba začeti:D Ta server je bolj za tiste ki nimajo toliko časa za igranje...
 

sotoflow.

Member
Reaction score
0
pravzaprav se najbolje naučiš iz izkušenj, če prvič failaš, greš pač še drugič in verjetno neboš ponovil istih napak kot si prvič in si se tako nekaj naučil. Če se bodo začetniki naučili da jih nihče nemore napadat na začetku bodo se razvijali v smisli tribal hugsa, kar jih bo drago stalo na drugih svetovih.

Popolnoma se strinjam.

hja maš po eni strani prav ampak počasi je treba začeti:D Ta server je bolj za tiste ki nimajo toliko časa za igranje...

Zanimiv server bo, res. Na njem bo tudi veliko znanih obrazov iz .net scene.
 
Top