tribal wars 2

vojko

New Member
Reaction score
0
mene tudi zanima kdaj bo začel tribal wars2. sem že zelo nestrpen hvala vojko brovč
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni

To zanima tudi mene, vendar vam žal še ne morem povedati nič konkretnega... sem pa prepričan, da bo pravočasno objavljeno.

Lep dan
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
V kratkem se začne zaprta beta, izid pa je predviden pozimi, seveda ni to nič dokončnega. Mogoče bo pa na voljo odprta beta že pred zimo.
 

cotl

Member
Reaction score
0
Pomojem tale tribalwars 2 ni bila dobra ideja. Veliko igralcev bo odšlo iz zdajšne različice. Mogli bi naredit to 2. verzijo kot vrsta sveta. Bi bli pač določeni svetovi drugačni.
 

žiga192837

Member
Reaction score
0
ja se strinjam. Že tako je na nekaterih serverjih zelo malo igralcev zdaj pa bojo še ti zapustili vojno plemen in šli igrat tribal wars 2.
 

Slovencl

New Member
Reaction score
0
Tw2

Jest sem mel srečo in dobil beta ključ, če je še kakšen slovenc, ki je imel to srečo naj me poišče in me kontaktira moj vzdevek v igri Tw2 pa je Slovencl
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Na Tribal Wars 2 Facebook strani si lahko pridobite beta key.
 

DeletedUser

Guest
Ježeš tudi sam bi to sprobal a ni nobenih pravi kod :) oz. so že porabljene.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Bojim se, da je to podobno kot RuneScape kadar se je prejel update na posodobljeno grafiko. Novim igralcem bo to vsec. Sem pa prepričan, da veliko Old Sql igralcev ne podpira te ideje. Ko igras kaksno tako browser igro več let, potem si navajen nanjo takšna kot je.
Vsakdo bo verjetno poizkusil to novo verzijo. Jaz pa sodeč po trailerih ipd, že takoj vidim, da tale grafika ne sodi za to igro. To je en čist simple browser game, kjer je pomembna strategija in razmišljanje ter čas. Ne grafika.

Vsakdo ima svoje mnenje. RuneScape v tem primeru ne blesti več tako, kot je pred leti s staro verzijo, če pogledate statistike natančneje (torej koliko % ljudi je uporabljajo internet v času oldsql RuneScape in nato koliko od teh % je igralo RS...ter primerjate z današnjimi statistikami).

LP,
Sas
 

DeletedUser

Guest
Sem igralec RuneScape in sem ga nehal igrati prav zaradi te posodobitve in tako tudi VP se strinjam tudi VP počasi že propada in prav je tako.
 

Slovencl

New Member
Reaction score
0
Jutri 2.9.2014 se bo začela odprta različica Tw2 pa me zanima, če boste igrali in pa, če bi naredili eno slovensko pleme.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Tudi mene igra ni pretirano prepričala. Žal ostajam razočaran, v katero smer se zadeve razvijajo. Vedno manj je tistega, zaradi česa smo se na začetku navdušili nad Vojno plemen (Tribal Wars).

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Preveč posodobitev bo igro v dobesedno v grob spravilo to si zapomnite Poglejte RS kot je sasuke... napisal 60 mojih kolegov iz šole je končala prav za to ker je bilo preveč posodobitev in naj se Innogames malo zamisli kam to pelje.
 

DeletedUser

Guest
Ravno to je point..da se igra stalno izboljšuje, da so vedno znova nove posodobitve, ki naj olajšajo delo in ne otežijo. Problem pri vas samih je ta, da preprosto niste prilagodljivi. Če se lahko vsi ostali prilagodijo, se boste tudi vi, če vam to ni všeč pa preprosto prenehajte z igranjem. Po možnosti pa je tudi pametno prebrat za kakšne vrste posodobitev sploh gre in kaj določena posodobitev v igri sploh pomeni. Vzameš si tisti 2min in preveriš kaj vse igralci s tem pridobijo, če si pa preprosto tako "faulast" in se ti vse to zdi brezveze, potem pa problem ne tiči v posodobitvah ampak pri tebi samemu.

Samo malo v razmislek :)
 
Top