TribalHugs prihaja na si3

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
20.4 je bil za svet 3 črn dan, saj se je večini že znan zloglasni vodja AI F.iz sveta 1 odločil pridružit svetu 3.

119148.jpg
bg-paladin.png

(stanje sveta 3 na dan 20.4) ............................................................. (podoba črtomirja)

28.4 se je odločil pridružit VOM, kjer je tudi dobil mesto v vodstvu.
okrogla-miza.jpg


Črtomir je začel razmišljat globoko kako bi svet 3 spremenil iz vojne plemen v tribalhugs, nakar je prišel na idejo da bi združil VOM in --.

okrogla-miza.jpg
ustolicevanje_karantanskihknezov05.gif


Dne 15.6 pa je prišla na ušesa TEAM naslednje:

črtomir said:
Pozdravljeni,

v zadnjih dneh je tekel intenzivni pogovor z plemenom --, o združitvi plemen, v to nas prisiljujejo naši nasprotniki, ki z raznimi zavezništvi in združitvami, povečujejo svojo moč, približno 40 igralcev se bo preselilo v S, ostali ostanemo kot Akademija v VOM, poklicali bom še sedanjo akademijo v naše rede.

Igralce bo vabil Makaveli, ki bo prvi prestopil in sprejel tam funkcije


To je okrožnica na katero ni potrebno odgovarjat, odpru bom foru o združitvi, tam bo odgovorjeno na vsa vprašanja


Tako zgleda da mu KOH na svetu 1 ni pokazal dovolj jasno da so njegova plemena fail, in se je zato odločil da bo na svetu 3 poskusil še enkrat. TEAM pa mu sporoča da bo rezultat enak kot je dozdaj bil.

user_image.php


Trenutno postaja svet 3 z pomočjo črtomirja
hugs.png
 

DeletedUser

Guest
Veseli me , da te tako žulm na svetu1, maš stare podatke, sedaj je Črtomir na svetu 1, zloglasni vodja Poslednjih samurajev.

Stanje bo pa tako kot na svetu1, iz našega profila.

BORIMO SE SAMI PROTI KOHU, DA NEBI KOHOVCI MISLIL DA NAM DRUGI POMAGAJO, NE MARAMO POMOČI, DA DOKAŽEMO KAKŠNI N00BI STE, KONČALI BOMO ČASTNO IN PONOSNO, KER SMO BORCI IN NE SKRIVAČI, TAKO KOT NEKATERI, VI BOSTE PA ŠE DOLGO GOVORILI KAKO STE TRI SAMURAJE PREMAGAL, MNOŽIČNO , KAJTI POSAMEZNIKI NAS NE MORETE
Pleme je bilo ustanovljeno 30.05 2010
Premagani nasprotniki: 12.199.258 (22.) - padli kohovci
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
koga žuliš o_O?, mene ne, KOH pa še manj. Za tvojo informacijo ste za KOH kot žuželke, lahko vas pohodijo kadar hočejo, in vi ste večji noobi(ste tud dokazali).
 

DeletedUser

Guest
ubijalec, dobro povedano...
Rad berem tako zgodbe o nekaterih igralcih! :D
 

DeletedUser

Guest
Če bi bil tarča KOHa, te ne bi bilo, pa verjemi kar hočeš
Drgač pa, Črtomir, nije tole Svet 1 ampak 3. Pa res mi je škoda Slovanov, zj bo šla kvaliteta 90% sam še dol. Aja, barbarske so dobre za noble, pozablam
 

DeletedUser

Guest
ma ni panike, na svetu3 se itak skrivaš, pa ne upaš pravega imena povedat, na svetu 1 pa si kar si, šelebajzar, z dušo in telesom.
 

DeletedUser

Guest
ja ja flaniger, vedno si bil podrepnik Koha, pa čeprav si bil v našem plemenu, ker te kohni maral si pa raj nehal, tak je to
 

DeletedUser

Guest
ma ni panike, na svetu3 se itak skrivaš, pa ne upaš pravega imena povedat, na svetu 1 pa si kar si, šelebajzar, z dušo in telesom.

Night Owner sem, ajde kaj boš zdaj? Kaj pa sem na si1 pa ti nimaš pojma, niti ni važno. Ah bdw: boljše bit šalabajzer kot pa eden največjih noobov.

ja ja flaniger, vedno si bil podrepnik Koha, pa čeprav si bil v našem plemenu, ker te kohni maral si pa raj nehal, tak je to

ne se je pa naveličal nesposobnega vodje, in se je odločil rajši nehat.
 
Last edited by a moderator:

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Stvari pri Slovanih nebodo šle dol :)
Sedaj ko smo dobili nekaj novih članov, bodo pravila ostala enaka koker so bila do sedaj, združitev pa je bila kar potrebna, saj bo tako lažje koordiniranje na naše sovražnike, ker na skupnih forumih je prišlo preveč informacij na vaša ušesa :)
 

DeletedUser

Guest
Hmmm, le zakaj...
Aja, ker bi mi potem večina AI pisala, zakaj jih napadam, če smo pa bli na enki vsi skupaj.
Šalabajzer sm, pa niti ne igram več. Zakaj sem pa nehal ter šel nekam drugam pod nov račun, pa tako ali tako vedo sposobni v tvoje, ups bivšem plemenu. Aja, jih nema. Kdaj greš nazaj, da boš zopet lahko igral rešitelja?
 

DeletedUser

Guest
nazaj ne mislim jet, imam zanimivo pleme, tako, da nam ni dolgčas in take ljudi notr, ki se ne trudjo, kako bi si rit čuval s tem da bodo nosil informacije drugam, koh je skrbel da nam ni blo dolgčas, sam zadnje čase je spet, tam pet , šest napadov na dan, namest tristo, sam čudn se mi zdi da administratorji, zadnje čase vedno manj najdejo tiste ki po več računov igrajo, z istega naslova, a je to po navijaški osnovi administratorjev,
 

DeletedUser

Guest
še enkrat to je si3 ne si1 forum. Kar se pa administratorjev tiče, pa se tebe 100% netiče.
 

DeletedUser

Guest
sam odgovarjam na obtožbe, sam si začel, vem da sem ti nočna mora, pomir se globoko vdihn, pokad đont, če ti to pomaga in se vdaj v usodo al pa pejt na WC in si ga vrž na roke, če te to olajša življenje.
 

DeletedUser

Guest
sam odgovarjam na obtožbe, sam si začel, vem da sem ti nočna mora, pomir se globoko vdihn, pokad đont, če ti to pomaga in se vdaj v usodo al pa pejt na WC in si ga vrž na roke, če te to olajša življenje.

ti neveš kaj je nočna mora, ti si samo en od mnogih komarjev.
 

DeletedUser

Guest
Komar je lahko klovn?!
Drugače pa, kdaj bomo videli 1. odhod črtomirja iz Slovanske familije?
Stave pri meni
 

DeletedUser

Guest
O, Koh in njegovi podrepniki ma kupu, se že počutm, kot na enki, deset na enga, pa nč druzga ko kup dreka, ne pride iz tega
 

DeletedUser

Guest
O, Koh in njegovi podrepniki ma kupu, se že počutm, kot na enki, deset na enga, pa nč druzga ko kup dreka, ne pride iz tega

hm... podrepniki? o_O deset? Deset oseb še ni pisalo niti v tej temi. To o kupu dreka, pa si mislil sam sebe kajne?:rolleyes:
 
Status
Not open for further replies.
Top