TribalHugs prihaja na si3

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
hm... podrepniki? o_O deset? Deset oseb še ni pisalo niti v tej temi. To o kupu dreka, pa si mislil sam sebe kajne?:rolleyes:

Se strinjam!


O, Koh in njegovi podrepniki ma kupu, se že počutm, kot na enki, deset na enga, pa nč druzga ko kup dreka, ne pride iz tega

Raje Kohov podrepnik, kot pa tvoj sopisalec! :D
Pa ja, se sprašuješ, zakaj vsi nate?
Malo pobrskej v glavi, če je še kaj ostalo!... :)
 

DeletedUser

Guest
sem probov prebrskat, ne gre , vse polno, povsod možgani, blagor enim , ki lahko brskajo, pa premetavajo slamo iz enga konca na druzga, mislim blagor takim kot si ti, pa ti te pametne sam pišeš , a vs je pet skupaj, vrjetn naredite pred napišeš skyp konferenco.
 

DeletedUser

Guest
sem probov prebrskat, ne gre , vse polno, povsod možgani, blagor enim , ki lahko brskajo, pa premetavajo slamo iz enga konca na druzga, mislim blagor takim kot si ti, pa ti te pametne sam pišeš , a vs je pet skupaj, vrjetn naredite pred napišeš skyp konferenco.

No pa vidiš, da je težko prebrskat, če tolko zajebeš samega sebe, pa ni čudno, ko pa pišeš nerazumljeve oz. pomankljive komentarje...
Kar se pa tiče skype konference: No comment, better you don't know or you'll just stay quiet...

Aja, pa ta tema se me ne tiče tak, da...
Grem raje stran. preden zaidem v druge teme, (s teboj), ker potem se bodo začele more... :O
 

DeletedUser

Guest
Komar je lahko klovn?!
Drugače pa, kdaj bomo videli 1. odhod črtomirja iz Slovanske familije?
Stave pri meni

Saj če vas tako motm , dragi admini, lahko uporabte isto foro, kot jo sedaj na svetu1, to je pač tako, ko so administratorji navijaško raspoloženi.
 

DeletedUser

Guest
Saj če vas tako motm , dragi admini, lahko uporabte isto foro, kot jo sedaj na svetu1, to je pač tako, ko so administratorji navijaško raspoloženi.

kaj boš že nehal z pritožbami glede administratorjev? Tema je namenja svetu 3 ne tvojemu pritoževanju nad administratorji in nad tem kako te KOH pač nobla ker si noob.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
sem noob, ker se upam rečt ne, oprosti , bom probal še jaz pod mizo jet, pa jim lizat jajčka, sam raje nam, ker je predolga vrsta, pa še ti porablaš tam nenormalno velik cajta, da te mam na sumu, da to delaš iz užitka ;-)
 

DeletedUser

Guest
sem noob, ker se upam rečt ne, oprosti , bom probal še jaz pod mizo jet, pa jim lizat jajčka, sam raje nam, ker je predolga vrsta, pa še ti porablaš tam nenormalno velik cajta, da te mam na sumu, da to delaš iz užitka ;-)

preden svoj ***** odpereš se prvo prepričaj kaj misliš rečt, ker nimaš pojma o pojmu o čem govoriš. Noob si pa zarad deset miljonov drugih razlogov.
 
Status
Not open for further replies.
Top