(Vas mergo) obišče Barbarska vas .

DeletedUser

Guest
ki je logika v tem da obiščem barbarsko vas... to bi pa lahk vsaj ločili odostalih vasi ne pa to brezveze :S
 

DeletedUser

Guest
o tem je ze bila debata pod "bozicna zascita" ce mene spomin ne vara :)
skratka, identicno je na .net serverjih, tako da... tu je tudi tak... zakaj je tako?
ne vem... vendar tako je... te moti? pritozi se na sonckovo upravo, mogoce bodo kaj uredili...

torej povzetek, pac tako je, vodstvo se je tako odlocilo in tako tudi bo - dokler si vodstvo ne premisli...

p.s. ni logike... vendar... ^^^^

se kaksno vprasanje?
 

DeletedUser

Guest
ija js pa mislim da se ni vodstvo tak odločilo pač pa nimajo druge rešitve ne morejo jih ločit od ostalih ;)...

l.p.
 

DeletedUser

Guest
to je tudi potencialna moznost...
nebi vedel... to bi mogel CoMa motorka povedat natancno... vendar, bistvo ostaja enako...
stvar ostaja kot je, torej oemogoceno farmanje barbarov... pac tako je... ampak to je idealen cas, da podvojis svojo vojsko in potem, po zasciti ko so barbari skorajda polni, posljes vec ogromno farmanj, in bos presenecen koliko surovin bos dobil noter ;)
 

gx15

Member
Reaction score
1
ija js pa mislim da se ni vodstvo tak odločilo pač pa nimajo druge rešitve ne morejo jih ločit od ostalih ;)...

l.p.

to pa ni res na svet 1 kot se spomnim so bile ločene -.- lahko pa da se motim :p na net. serverjih pa so imeli ločene v kar sem prepričan -.-
 

DeletedUser

Guest
Novoletno premirje se bo začelo 31.12 ob 12.00.01 ter končalo 1.1 ob 18.00.00

evo, samo zate...

edit: gx, to za nazaj ne vem... vendar trenutno igram w30 in je tudi onemogoceno barbare farmat... vsaj za bozic je bilo, sedaj za novo leto nisem niti poizkusil ;)
 

DeletedUser

Guest
ija js pa mislim da se ni vodstvo tak odločilo pač pa nimajo druge rešitve ne morejo jih ločit od ostalih ;)...

l.p.

če je prejšno leto bilo možno, in na .net potem nevem kak zdaj naj nebi bilo možno.
 

DeletedUser

Guest
ki je logika v tem da obiščem barbarsko vas... to bi pa lahk vsaj ločili odostalih vasi ne pa to brezveze :S

Boljše, da je tako!!!

Če ne bi vsi v barbare vojsko nastavljali, da ne govorimo na drugih svetovih jih celo zavzemali na sovražnikovih teritorijih!? No, tukaj začne pa potem delovati logika...

En dan boš pa že potrpel, kar se meni osebno zdi prekratko..
 

DeletedUser

Guest
Boljše, da je tako!!!

Če ne bi vsi v barbare vojsko nastavljali, da ne govorimo na drugih svetovih jih celo zavzemali na sovražnikovih teritorijih!? No, tukaj začne pa potem delovati logika...

En dan boš pa že potrpel, kar se meni osebno zdi prekratko..

ah ti si pa pameten tu ni nobene logike.... to da nastavljajo vojsko pa da zavzemajo na sovražnikovem teritorju to lahk itak delajo vsak dan ;);)....tak da ja sorry ampak ni logike....
 

DeletedUser

Guest
ah ti si pa pameten tu ni nobene logike
Seveda sem. :D:D
to da nastavljajo vojsko pa da zavzemajo na sovražnikovem teritorju to lahk itak delajo vsak dan ;);)....tak da ja sorry ampak ni logike....

Upam, da si mlad, in ti pride logika nazaj.:darilo:

Nasprotnik ti osvoji barbarsko vas globoko v tvojem ozemlju:
1.) če jo zavzame v "normalnem času" ima majhne možnosti, da le to vas obdrži. Ko jo opaziš, se lahko primerno odzoveš z nuki in nobli. Ima tudi majhne možnosti da bo zgradil zid, če mu ga sproti rušiš.:)

2.) v "prazničnem premirju" lahko v tej vasi počasi a z užitkom zgradi zid in tudi lepo v vas napolne z vojsko (tudi, če je največji noob, saj mu ni treba koordinirat).Seveda, ga ti med tem časom ne moreš napadati zaradi "prazničnega premirja" in lahko samo gledaš in hodiš na obiske.:mad:

To govorim za višje razvite svetove.

ps... Logika je nazaj :rolleyes:
 
Top