Večni optimist

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Motorka, če se odvzema vasi oziroma spreminja v barbarke, se jih naj vsem ki kršijo pravila ne samo nekaterim. A se strinjaš?

Mogoče se vam od zunaj zdijo določeni primeri podobni ali celo enaki, vendar niso. Primeri so preveč različni med seboj, da bi jih lahko kar tako primerjali. Vi tudi ne razpolagate z vsemi podatki, s katerimi razpolaga moderator in zato težko sodite o primernosti kazni.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Grobi vem kaj hočeš povedat. Samo roko na srce, navzven men pač zgleda tako (dvojni kriteriji)....

Najboljše bi bilo če se bi čim manj vmešaval v igro, razen ob večjih kršitvah, ker kot sem že napisal nobenmu ni cilj da blokirajo zaveznika ali sovražnika, ali da se komukoli odvzema vasi ne zaveznikom, niti ne sovražnikom, saj potem igra nima svojega namena ;)

to je samo moje mnenje in ne me razumet kot teženje :)

lp
 

DeletedUser

Guest
pri internem noblanju je pa itak tok tanka meja do kršitve, da nikol ne veš a si v prekršku ali nisi, pa sm si prejšni tedn pravila igre trikrat prebral :))))
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Smo slišali pritožbe igralcev in smo se o tej temi že pogovarjali v ekipi. Verjetno bomo pripravili eno anketo za uporabnike, s katero bomo pridobili mnenje širšega kroga igralcev.

Lep pozdrav,
Grobi
 

nikname

Member
Reaction score
0
črni so vsi svetovi
glej kaka fora je to pa podpora tega ne vidi
en ko je pro in igra od sveta 1 zna ta pravila in vidi podpori v glavo kak ona misli glede teh pravil on jih bo uporabil tako da mu bodo v prid in imel korist od njih
samo ko pa jas glista jazagulikoza in podobni ki nisma tukaj od sveta ena hočemo kej naredit in s enam zdi da je pravilno smo hitro prekršli pravila čeravno nehote al pa si nebi nikoli na svetu mislili da je to sploh kršitev(sej podpora je ta pravila naredla v sodelovanju nekaterih že davno in služijo igri) vse lepo in prav
samo ko bi vsak podpora rekla ok kršli ste pravila mate ban za en dan in da to tkaoj odpravite popravite bi igralci to rešli in bi šla igra dalje ne da se izgublja kar po 5 dni ko se koga bana da se mu sploh pove kaj je kršil
te ko se že bana in ima lahko ta ban posledice za celi server naj bo podpora gor in takoj odpisuje ter aktivno išče z igralci rešitve da se kršitve takoj porihtajo in gre igra dalje
ponavadi kaki pro iz sveta 1 ma pripravljeno kaj bo odpisal ko krši pravila saj jih kši zavedno
kaki ko pa igramo pol manj svetov pa se znajdemo v prekrških in ko nam po 4 dneh podpora pove kaj je treba anredit kaj sploh kršimo smo pa mi že globoko zabredli ker proji prijavljajo podpori med akcijami podpora blokira in te si lahko ob vse
al pa te mine do igranja ker se prepiraš zu podporo glede tega kaj je pravično medtem ko te oni ko so te prijavli noblajo
to se je meni že zgodlo pa bi mojo kršitev odpravil v minuti in bi šla igra dalje
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
nikname se popolnoma strinjam s teboj.

kar se pa tiče ankete grobi, sem jo dala negativno, in to mislim s tem tudi kar ste naredili s plemenom Time skupaj na svetu 18, vasi ste spremenili v barb. vasi in jih nafilali z defom......

Kar se pa tiče teh vaših kazni, ki jih nabijate nam igralcem na forumu, kaj hočete s tem povedati, da imamo prav in vi narobe ? Mogoče je pa čas, da se enkrat za vselej znebimo vas celotne podpore z mladenočem motorko vred in damo mesto novemu timu, dejte to anketo poslati, če si upate aja imejte sestanek preden date anketo ven.
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Smo slišali pritožbe igralcev in smo se o tej temi že pogovarjali v ekipi. Verjetno bomo pripravili eno anketo za uporabnike, s katero bomo pridobili mnenje širšega kroga igralcev.

Lep pozdrav,
Grobi


Kr dejte bi rad to vidu končn izid.;)
 
Top