Večni optimist

Pixieee

New Member
Reaction score
0
Pozdravljeni, imam par vprašanj za motorko in grobi-ja. Zakaj ta igra postaja vedno bolj free2play pay2win? za vsaki dogodek do sedaj, je bilo da plačaš pp in dobiš prednost pred ostalimi. Potem me zanima kako vam je na kraj pameti padla ideja z zastavami? Se vam ne zdi hudo ne fer da igralec ki naredi nov račun mora zapraviti okrog 15€ da je v samem startu konkurenca ostalim igralcem? Potem pa je tukaj največja bedarija ki si jo je sploh možno izmisliti, meni na kraj pameti ni padlo da ste to sposobni naredit(igram že od si1 in sem preigral skoraj vse svetove) in sicer KUPOVANJE SUROVIN V ZAČETKU. Ste kdaj pomislili kako se dandanes naredi dober start? Gre se v trafiko in se kupi 2x psc za 50€ in se NE GRADI nič druga kot tržnica do 5 stopnje. In to pri 200 točkah? Potem pa se veselo sprejema 1000surovin za 15pp-ja... In potem odprem lestvico, vidim par igralcev z veliko prednostjo pred vsemi ostalimi, oplenjenih vasi pa imajo manj kot sprejetih ponudb na tržnici. Vsi se zavedamo sa sta vidva draga člana slo podpore enako človeka kot mi vsi ostali in mi odgovorita na simpl vprašanje:SE VAM ZDI TO POŠTENO? VZAMI SI 1 MINUTO ZA PREMISLEK PREDEN ME ZAVRNEŠ Z NEKIM BUTASTIM KOMENTARJEM O NADREJENIH IN MI ODGOVORI ALI JE TO POŠTENO?

Potem je tukaj še ena zadeva: 1 pleme mora imeti 75% celega sveta? Halo? Ni je osebe ki bi mi lahko rekla da ke mogoče OBVLADOVATI +500 VASI. In veste kaj se na loncu zgodi? Sveta ne zmaga najboljši igralec ampak tisti ki zraven 300pp-ja na mesec za premium račun(ki se mi je v začetku zdel zelo nepošten, ker da prednost pri igri, v prerjavi za kaj vse pa zapravljamo naše € je še to pravi biser) torej zraven tega premium računa more obvezno še laufat upravitelj vasi al kak se že imenuje ta opcija... Mislim kot da pri 35-40% prevladi ni kristalno jasno kdo zmaga svet ne pa da se še eno leto po tem ko je vse odločeno mučimo za teh 75%... Me prav zanima kako ee bo to doseglo na si20 kjer je v plemenu lahko samo 20 igralcev. Verjetno bomo pomrli za računalniki-ampak seveda vam je glavno da € padajo!

Da sploh ne govorim o tem koliko se podpora vpleta v igro, na enem izmed preteklih svetov(nemorem se spomnit na kerem ampak bilo je med 12-15) sem bil v SKYPE pogovoru ko so se igralci pogovarjali z enim izmed podpore kako jim bo račun zaklenil čez vikend, da se lepo deff uri(deff je dal urit za 3dni v čakalno vrsto potem ste ga pa blokirali in ko ste ga odklenli smo se zaleteli v polne nuke deffa in pa plemenice... Da sploh ne govorim o odzivnosti- dragi motorka redko kdaj mi odgovoriš o zahtevek o podpori ponavadi to dela zahlačar in ker je sam potrebuje tudi po 2 dni za odgovor(sam ima preko vse svetove in ne trdi drugače ker to sam prekleto dobro veš) so odgovori ponavadi prepozni. Tudi zahlačar je že naredil par zadev ki so spremenile nadaljni potek igre in na njih zagotovo ni ponosen.

Vsak svet ki prihaja je slapši. Se sploh zavedate koliko igralcev odhaja v tujino? V slovenijo ne igra praktično nihče več! Vsi tisti ki so nas učili igrat to igro so odšli v tujino ZARADI VAS DRAGA PODPORA. vodite evidenco? Ste mogočr opazli da je na vsakem svetu manj igralcev ki zares igrajo? In da jih skoraj 50% prise samo pp dobivat za prihodnji svet ker je igra pay2win?
No če vi tega ne vidite oz. Nočete videti MI TO VIDIMO. Zraven vseh € ki jih dobite od nas na zelo podle načine ki sem jih opisal v začetku niste sposobni sestaviti dobre ekipe moderatorjev. Potem pa mi na moje vprašanje ki sem ga postavil zahlačarju(zakaj je igra free2play pay2win) odgovorite: mi od tega nimamo zaslužka, samo za lastne stroške je. Sem prepričan da je vaša glavna skrb vsak mesec debelejšo denarnico kupit da gredo vsi € not in pa ne kakovost igre.
Nisem tega napisal zato da bi odstopili, ampak slovenski VP je že globoko v "dreku" in pomagajte ga nam, večnim optimistom izvleči in ne ga "rivat še globje v drek"

Ne drznite si tega komentarja izbrisat. Če si nebom zaslužil odgovora na to zadevo ga vsaj ne brišite.
upam da jiste toliko slepi od € in bo se kaj premaknilo na bolje.


Lep dan Alen
 

Pixieee

New Member
Reaction score
0
O zvonkec seveda sodi na to mesto. To je dogajanje na svetu 20 in nevem zakaj ni bil izbrisan. Če pa bo izbrisan pa bodo dokazali samo to, da jim gre ta zadeva v nos.
 

woley837

Member
Reaction score
0
https://www.tribalwars.net/gamecredits.php

tule imate innogames ekipo za razvoj, nevem kaj vam ni jasno da motorka in ostali nimajo nič pri razvoju vp-ja itd.

konec koncev je innogames podjetje in edina stvar, ki jo podjetja vidijo so € ;(

kar se tiče da mora imeti pleme 75% prevlado za zmago se mi zdi pošteno- kriteriji so vsaj znani!

Vsak svet ki prihaja je slapši.

No comment :p
 

jozagulikoza

Banned
Reaction score
0
pixiee lej ni ravno pay2win moraš imet nekoga ki ti bo surovine prodal torej premium pike krožijo tudi sam sem prodal surovin za okoli 3k pp pa kaj briga me če je nekdo tolk neumen nej kupi ampak nima veze če misliš da tistih nekaj surovin ki jih kupijo naredi tako strašansko razliko se močno motiš
 

Pixieee

New Member
Reaction score
0
Če si odprl kdaj lestvico si20 ti bo kristalno jasno o čem govorim. To vodi slovensko vojno plemen v propad :) počakaj še kako leto ali dve...
 

žiga192837

Member
Reaction score
0
Ja ampak poglej firma mora imeti zaslužek drugače bi propadla. Torej, če v vojni plemen ne bi bilo premium točk, InnoGames ne bi mogel plečevati razvijalcev in vseh ostalih vslužbencev in vojna plemen bi propadla. Očitno je, da jim zadnja leta ne gre ravno najbolje z vojno plemen, zado so morali naviti cene in dodati nove nepoštene pay2win opcije, drugače bi VP propadla. Kar pa se tiče zapuščanja slovenske vojne plemen in prehajanje na druge, InnoGamesu je vseeno kje so njihovi igralci, dokler so.
 

jozagulikoza

Banned
Reaction score
0
ja ok to je zdej vem kako zgleda lestvica mislite da je bila na si19 kaj drugačna večina igralcev ki so kupovali surovine so bili že znoblani
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Pixieee,dobro povedano in napisano-na žalost je resnično,tale podpora je total v dreku,malo še pa bodo imel na glavi še računsko razsodišče-revizorja,pa bomo potlej videl motorko in grobija ,brisanje in bananje,.....

aja pa da nauš pozabu post zbrisat grobi!
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Pozdravljeni, imam par vprašanj za motorko in grobi-ja. Zakaj ta igra postaja vedno bolj free2play pay2win? za vsaki dogodek do sedaj, je bilo da plačaš pp in dobiš prednost pred ostalimi. Potem me zanima kako vam je na kraj pameti padla ideja z zastavami? Se vam ne zdi hudo ne fer da igralec ki naredi nov račun mora zapraviti okrog 15€ da je v samem startu konkurenca ostalim igralcem? Potem pa je tukaj največja bedarija ki si jo je sploh možno izmisliti, meni na kraj pameti ni padlo da ste to sposobni naredit(igram že od si1 in sem preigral skoraj vse svetove) in sicer KUPOVANJE SUROVIN V ZAČETKU. Ste kdaj pomislili kako se dandanes naredi dober start? Gre se v trafiko in se kupi 2x psc za 50€ in se NE GRADI nič druga kot tržnica do 5 stopnje. In to pri 200 točkah? Potem pa se veselo sprejema 1000surovin za 15pp-ja... In potem odprem lestvico, vidim par igralcev z veliko prednostjo pred vsemi ostalimi, oplenjenih vasi pa imajo manj kot sprejetih ponudb na tržnici. Vsi se zavedamo sa sta vidva draga člana slo podpore enako človeka kot mi vsi ostali in mi odgovorita na simpl vprašanje:SE VAM ZDI TO POŠTENO? VZAMI SI 1 MINUTO ZA PREMISLEK PREDEN ME ZAVRNEŠ Z NEKIM BUTASTIM KOMENTARJEM O NADREJENIH IN MI ODGOVORI ALI JE TO POŠTENO?
Vse resne predloge in mnenja igralcev posredujemo naprej razvijalcem, ki se sami odločijo kaj bodo upoštevali in kaj ne. Velikokrat pozabljate, da smo člani podpore tudi le igralci, ki so nam nekatere novosti všeč, spet druge niso. O novostih jaz nisem obveščen nič prej in tudi ne vem kako sprejemajo te odločitve. Če boste malo pogledali druge igre InnoGames-a, boste lahko videli smer razvoja za Vojno plemen.

Potem je tukaj še ena zadeva: 1 pleme mora imeti 75% celega sveta? Halo? Ni je osebe ki bi mi lahko rekla da ke mogoče OBVLADOVATI +500 VASI. In veste kaj se na loncu zgodi? Sveta ne zmaga najboljši igralec ampak tisti ki zraven 300pp-ja na mesec za premium račun(ki se mi je v začetku zdel zelo nepošten, ker da prednost pri igri, v prerjavi za kaj vse pa zapravljamo naše € je še to pravi biser) torej zraven tega premium računa more obvezno še laufat upravitelj vasi al kak se že imenuje ta opcija... Mislim kot da pri 35-40% prevladi ni kristalno jasno kdo zmaga svet ne pa da se še eno leto po tem ko je vse odločeno mučimo za teh 75%... Me prav zanima kako ee bo to doseglo na si20 kjer je v plemenu lahko samo 20 igralcev. Verjetno bomo pomrli za računalniki-ampak seveda vam je glavno da € padajo!
Potem si lahko predstavljate kako je bilo pred prihodom upravitelja vasi. Svet 1 je zmagal igralec ninja, ki je osvojil 1275 vasi. Tako je že od vsega začetka (še pred prihodom naše različice) in žal tukaj večjih sprememb ni na vidiku.
Če me spomin ne vara, so upravitelja vasi želeli prav igralci (na mednarodni različici(?)).

Vsak svet ki prihaja je slapši. Se sploh zavedate koliko igralcev odhaja v tujino? V slovenijo ne igra praktično nihče več! Vsi tisti ki so nas učili igrat to igro so odšli v tujino ZARADI VAS DRAGA PODPORA. vodite evidenco? Ste mogočr opazli da je na vsakem svetu manj igralcev ki zares igrajo? In da jih skoraj 50% prise samo pp dobivat za prihodnji svet ker je igra pay2win?
No če vi tega ne vidite oz. Nočete videti MI TO VIDIMO. Zraven vseh € ki jih dobite od nas na zelo podle načine ki sem jih opisal v začetku niste sposobni sestaviti dobre ekipe moderatorjev. Potem pa mi na moje vprašanje ki sem ga postavil zahlačarju(zakaj je igra free2play pay2win) odgovorite: mi od tega nimamo zaslužka, samo za lastne stroške je. Sem prepričan da je vaša glavna skrb vsak mesec debelejšo denarnico kupit da gredo vsi € not in pa ne kakovost igre.
Nisem tega napisal zato da bi odstopili, ampak slovenski VP je že globoko v "dreku" in pomagajte ga nam, večnim optimistom izvleči in ne ga "rivat še globje v drek"
Ne vse jezikovne različice pridejo iste posodobitve. Tudi na drugih različicah imajo t.i. "pay2win" funkcije. Tukaj ne moremo nič narediti, bomo pa zagotovo poslali naprej mnenje uporabnikov.
Člani podpore ne prejemamo plačila za svoje delo, zato si tudi nimam s čim kupiti nove debele denarnice.

Pixieee,dobro povedano in napisano-na žalost je resnično,tale podpora je total v dreku,malo še pa bodo imel na glavi še računsko razsodišče-revizorja,pa bomo potlej videl motorko in grobija ,brisanje in bananje,.....

aja pa da nauš pozabu post zbrisat grobi!
Računsko sodišče RS bedi nad javno porabo.
 

DeletedUser

Guest
za premium točke in ostalo mi je vseeno, sej je danes vse na tem svetu za plačat ( sam jih uporabljam predvsem za premium račun)
..
...

ampak če je pa tole res, se pa mal v ogledalo poglejte preden naslednjič koga blokirate.....



Da sploh ne govorim o tem koliko se podpora vpleta v igro, na enem izmed preteklih svetov(nemorem se spomnit na kerem ampak bilo je med 12-15) sem bil v SKYPE pogovoru ko so se igralci pogovarjali z enim izmed podpore kako jim bo račun zaklenil čez vikend, da se lepo deff uri(deff je dal urit za 3dni v čakalno vrsto potem ste ga pa blokirali in ko ste ga odklenli smo se zaleteli v polne nuke deffa in pa plemenice... Da sploh ne govorim o odzivnosti- dragi motorka redko kdaj mi odgovoriš o zahtevek o podpori ponavadi to dela zahlačar in ker je sam potrebuje tudi po 2 dni za odgovor(sam ima preko vse svetove in ne trdi drugače ker to sam prekleto dobro veš) so odgovori ponavadi prepozni. Tudi zahlačar je že naredil par zadev ki so spremenile nadaljni potek igre in na njih zagotovo ni ponosen.
 

jozagulikoza

Banned
Reaction score
0
evo še en komentar na podporo preden bo seveda izbrisan na svetu19 so igralci plemena invalidi kršili pravila so bile vasi odvzete kot je podpora to storila pri našem igralcu NE NISO BILE tudi odgovor je bil ostali igralci niso vedeli kaj je njihov član počel KAR JE NAVADNA LAŽ ne me je... da niso vedli kaj je počel seveda so samo tu se je pokazala vaša nepristranskost pri kaznovan je bil samo kršitelj pri nas so bili kaznovani za kratek čas tudi igralci ki so jemali njegove vasi seveda če maš podporo na skype se ti to nebo zgodilo
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
jozagulikoza, če misliš, da se je zgodila krivica piši na podporo, kjer ti lahko natančneje razložimo za kaj so bile kazni take, kot so bile. Forum pa ni namenjen temu. Po novem se vasi odvzame in igralce kaznuje, če sodelujejo pri kršitvi pravil. Prej je bilo zelo podobno, le vasi nismo vedno odvzeli, na primer, če prekršek ni bil dovolj hud. To smo poenotili, ker pravila niso bila dovolj stroga. V drugih različicah lahko pri kaznih izgubiš tudi določeno število naključnih vasi. Tega mi nimamo, ker se igralci ne bi mogli nikoli sprijazniti, da je odvzem naključen :D.

Kot vedno, upoštevajte pravila in ne bo nobenih težav.
 

DeletedUser

Guest
jozagulikoza je samo hotel poudariti da morate imeti kriterij za vse enako :)

ko sem jaz napisal da nisem vedel da gospod cesar uri vojsko čeprav je zaključeval, si mi napisal : "vsaj tako mi je rekel..." ni vedno dovolj, soigralci morajo biti vredni zaupanja.

tako da v prihodnje se fokusirajte v enakost pred zakonom ;)
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Zaradi težav s forumom, mi je komaj zdaj uspelo odgovoriti, čeprav sem že trikrat napisal ta komentar.

Da sploh ne govorim o tem koliko se podpora vpleta v igro, na enem izmed preteklih svetov(nemorem se spomnit na kerem ampak bilo je med 12-15) sem bil v SKYPE pogovoru ko so se igralci pogovarjali z enim izmed podpore kako jim bo račun zaklenil čez vikend, da se lepo deff uri(deff je dal urit za 3dni v čakalno vrsto potem ste ga pa blokirali in ko ste ga odklenli smo se zaleteli v polne nuke deffa in pa plemenice... Da sploh ne govorim o odzivnosti- dragi motorka redko kdaj mi odgovoriš o zahtevek o podpori ponavadi to dela zahlačar in ker je sam potrebuje tudi po 2 dni za odgovor(sam ima preko vse svetove in ne trdi drugače ker to sam prekleto dobro veš) so odgovori ponavadi prepozni. Tudi zahlačar je že naredil par zadev ki so spremenile nadaljni potek igre in na njih zagotovo ni ponosen.
Ste prijavili kršitev podpori? Od vas nismo našli nobene prijave v sistemu podpore - zakaj niste? Mi smo očitke preverili in prišli do zaključka, da če ne predložite trdnejših dokazov, je bil namen prispevka le blatenje podpore.
V preteklosti smo res imeli Skype skupino skupaj z različnimi igralci in v tej skupini se je pojavilo vprašanje, če se vojska uri, ko je račun blokiran. Član ekipe je odgovoril, da se. To je vse, kar je nam znano.
Skoraj ne verjamem, da bi bil, kateri od moderatorjev takšen bedak, ker je to neumna taktika. Zaklenjen račun ne more farmat, surovine grejo v nič, vojske ne moreš prestavljati, pomagati soplemenjakom, itd... Drugače pa preverimo vsak sum goljufanja moderatorja, ki ga prijavite na podporo ali nam namignete preko zasebnega sporočila.

Z Motorko sva zelo občutljiva na tovrstne "akrobacije" moderatorjev.

evo še en komentar na podporo preden bo seveda izbrisan na svetu19 so igralci plemena invalidi kršili pravila so bile vasi odvzete kot je podpora to storila pri našem igralcu NE NISO BILE tudi odgovor je bil ostali igralci niso vedeli kaj je njihov član počel KAR JE NAVADNA LAŽ ne me je... da niso vedli kaj je počel seveda so samo tu se je pokazala vaša nepristranskost pri kaznovan je bil samo kršitelj pri nas so bili kaznovani za kratek čas tudi igralci ki so jemali njegove vasi seveda če maš podporo na skype se ti to nebo zgodilo
Vaš komentar je napisan brez glave in repa. Prosimo vas, da poskušate uporabljati lepšo in pravilnejšo slovenščino, ker je vaš komentar res težko razumljiv.
Primeri so preveč različni med seboj, da bi jih lahko kar tako primerjali. Le moderator ima popoln pregled na določeno kršitev. Veliko je odvisno od št. podarjenih vasi, načina in "velikosti" okoriščanja drugih igralcev, itd... Sami ste se že obrnili na podporo, ki vam je tudi lepo odgovorila, in tja se tudi obrnite, če imate še kakšna dodatna vprašanja. Lahko se tudi pritožite Motorki nad delom moderatorja. Na forumu ne moremo komentirati določenih posamičnih primerov.

Zavrniti moram še očitek, da "če maš podporo na skype se ti to nebo zgodilo". Jaz in zahlacar3 že več kot leto dni nisva na Skypu komunicirala z nobenim igralcem Vojne plemen. Edina uradna pot prijave in pritožbe je preko sistema podpore.

Lep pozdrav,
Grobi
 

nikname

Member
Reaction score
0
mene zanima kej ste delali v zadnjih posodobitvah sem si prebral kaj ste posodabljali samo zej mi pol stvari v operi ne dela ma v bistvu ste naredli opero neuporano za vp kak naj te zej igram al kaj neverjetni ste na slabše ste šli naredli posodobitve
 

jozagulikoza

Banned
Reaction score
0
Motorka zakaj pa nebi kar pred vsemi lepo razložlili da se jasno vidi kriterij oziroma dvojna merila.

z tvojim delom sem bil vmes zadovoljen in sem celo pomislil da vam delam krivico dokler ni prišlo do kršitev z strani invalidov in sem na odgovor dobil šele ko so bile vse njegove vasi v rokah njegovih soplemenjakov nato pa dobim patetičen odgovor od zahlačarja da igralci niso vedeli kaj se dogaja lepo vas prosim ne žalit moje inteligence in se mi zdi da je bila njihova kršitev hujša pa jim vseeno niste odvzeli vasi
 

DeletedUser

Guest
Motorka zakaj pa nebi kar pred vsemi lepo razložlili da se jasno vidi kriterij oziroma dvojna merila.

z tvojim delom sem bil vmes zadovoljen in sem celo pomislil da vam delam krivico dokler ni prišlo do kršitev z strani invalidov in sem na odgovor dobil šele ko so bile vse njegove vasi v rokah njegovih soplemenjakov nato pa dobim patetičen odgovor od zahlačarja da igralci niso vedeli kaj se dogaja lepo vas prosim ne žalit moje inteligence in se mi zdi da je bila njihova kršitev hujša pa jim vseeno niste odvzeli vasi

Odgovor da niso vedeli kaj se dogaja je mal smešen glede na to da mi je glih motorka nekje na forumu napisal da sm sam kriv (saj moraš igralcu od katerega prevzemaš vas zaupati ) če nisem vedel da je gospod cesar izuril paladina al karkoli je že nepravilnega delal, še dons ne vem kaj točno je delal. In vas je bila lepo odvzeta pol ure po zauzetju ;) tako da ..... sicer je pa vseeno, igral bomo dalje, zmagovalec je pa mislim znan, sej druzga ne bodo pustil :)))
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
@nikname določenih reči opera ne podpira v celoti, zaradi tega lahko pride do težav, ampak načeloma bi opera morala normalno delovati. Če seveda ne uporabljate kakšne zelo stare različice.
@jozagulikoza, verjamem, da se je vam zdelo tako, ampak več kot povedati, da delujemo nepristransko ne morem. To boste preprosto morali sprejeti.

Meni se zdi škoda, da moramo jemati vasi in raje bi imel, da jih ne bi. Ampak moramo imeti mehanizem, da preprečimo kršitve pravil in omilimo škodo. Če imate boljšo idejo, prosim na dan z njo.
 

DeletedUser

Guest
Motorka, če se odvzema vasi oziroma spreminja v barbarke, se jih naj vsem ki kršijo pravila ne samo nekaterim. A se strinjaš?
 
Top